Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala bez asa

szukam pomysłu na biznes

Polecane posty

Gość ala bez asa

Podpowiedzcie cos prosze pomysł na jakis biznes chodzi mi po głowie monopolowy Dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkakd
a liczysz sie z kosztami monopolowego?? ja juz o tym myslalam i wyszlo mi ok 100 tys za towar, konsesje, pracownika itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez asa
tak licze sie z tym ale dzis takie czasy ze tylko wóda idzie no chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkakd
ojjj bardzo...w takim sklepie musisz miec wybor w alkoholu a on jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem second hand internetowy to super pomysł na biznes! Taraz jest mega trend na tanie ale modne zakupy w ciuchlandach a czegoś takiego nie ma, tu jedyna taka oferta jaką znalazłam, polecam! http://olx.pl/oferta/sprzedam-sklep-internetowy-gotowy-pomysl-na-biznes-CID619-ID7mUEN.html?action=show&id=108895361&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55--25818643@1-20141009132344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem second hand internetowy to super pomysł na biznes! Taraz jest mega trend na tanie ale modne zakupy w ciuchlandach a czegoś takiego nie ma, tu jedyna taka oferta jaką znalazłam, polecam! http://olx.pl/oferta/sprzedam-sklep-internetowy-gotowy-pomysl-na-biznes-CID619-ID7mUEN.html?action=show&id=108895361&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55--25818643@1-20141009132344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co dziś jest najwięcej warte? Pomysł na dobry biznes. Tego się nie kupi za pieniądze i nie rozdaje na forach na prawo i lewo. TPotraktuj ten wpis jako pierwszą lekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×