Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WTM

Pomóżcie urządzić pokój :)

Polecane posty

Gość WTM

Hej, niedawno wprowadziłam się do nowego mieszkania. Jest malutkie i nieustawne. Trochę nie pasuje mi kolor ścian, ale niestety nie mogę go zmienić. Kupiłam sofę, stół i stolik pod TV, tych na pewno nie zmienię. Ale potrzebuję pomysłu na dywan, zasłony itd.. Macie jakieś? http://img9.imageshack.us/img9/7653/dscn0055ru.jpg http://img444.imageshack.us/img444/1773/dscn0053r.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleikuk
fajne, przytulne ale jednocześnie troche dziwne, nigdy nie widziałam takiego wąskiego mieszkania na całości, kuchnia, pokój, przedpokój w jednym korytarzu. Nawet fajnie ci wyszło to urzadzanie , ja bym chyba się poddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTM
Dzięki za linka! A może jakieś sugestie odnośnie kolorów? Zasłony i dywan będę zmieniać na pewno, jakies kolorowe poduszki na sofe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Przykuła moją uwage ta czerwona poduszka, może w tym kierunku, np. poduchy w czarno-białą zebre i jedna lub dwie jednolite czerwone, taki czerwony oczojebny dywan i zebra -zasłony, na parapecie krwistoczerwone donice z kwiatami, a na ścianach białych jakieś etniczne afrykańskie motywy z drewna - taka sobie dywagacja, bo mówiłas, że nie mozesz przemalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Takie lustro jak na zdjęciu 1 z linka co ci posłałam widziałabym u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTM
Ta poduszka to akurat przez przypadek leży :p ale zebra - super pomysł, bardzo mi się podoba! Nie wiem czy na zdjęciach widac, kolor ścian mamy morelowy.. nie wiem jak z tym czerwonym dywanem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
o kurcze myślałam, że są białe, ale spoko, w zebrze można dopasować odcień bieli pod kolor ścian. W oknach tą zebre raczej w poprzek, poszerzy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Jeśli chodzi o czerwień, to mi się tak nasunęło, bo masz bardzo stonowany jednolity wystrój, a ja lubię wnętrza w jednej tonacji z takim mocnym akcentem, dlatego ta czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Zobacz na fototapetę do salonu: zebra i róża, normalny odjazd http://fototapeta.wordpress.com/tag/fototapety-na-wymiar/ no ale zebra to już mocny akcent i rzeczywiście można przeładować tą czerwienią, ja bym zostawiła ten jasny dywanik i wprowadziła w zebre poduchy, zasłony i np. abażur od podłogowej lampy która stanie od strony kuchni. Już w przedpokoju można dać jakiś akcent safari Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaAnnaAnnaAnna
A może pasy poziome na tych krótszych ścianach albo mały wzór na tapecie żeby optycznie powiększyć pomieszczenie. Nie wiem czy czytasz dużo książek - ja jestem fanką, ostatnio kupiłam ciekawe półki na książki właśnie - http://www.yourhome24.pl/towar.241.polka.na.ksiazki..conceal.biala.html półki nie widać tylko sama książkę tak jakby była przyklejona do ściany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa
chyba lepiej oddać mieszkanko w ręce profesjonalistów... n-design zajmuje się takimi sprawami, zajrzyj do nich na stronę, mają przykładowe rozwiązania w galerii. generalnie podejmują się zarówno mniejszych pomieszczeń jak i całych domów. na pewno warto skonsultować sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTM
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTM
Nie zdążyłam jeszcze rozpakować swoich przyjaciół zasilanych bateriami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p09o8i7uytre
piekne mieszkanie...z gustem...z oddechem(mimo malego metrazu) niczego bym nie zmieniala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p09o8i7uytre
a nawet jesli chcesz cos zmienic to nie pytaj tylko dzialaj. widac,ze masz reke do urzadzania wiec po co rady? najwyzej wklej efekt koncowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTM
no co Ty, w ogóle nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilalaj
Pomaluj ściany albo naklej tapetę na tą gdzie masz kanapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaslony zmien.(zwykle biale Lendy z IKEI beda ok)to co masz jest przykrotkie i jakies takie nie tego:)(to panel czy zaslona?nie widac za dobrze)karnisz zmien,daj taki na całą ścianę .zrobi sie wieksze okno,a co za tym idzie wieksza przestrzen.szary slupek jest niepotrzebny.. poza tym wszystko ok.pamietaj,ze to male mieszkanie i kazdy dodatkowy mebelek,obrazek,poduszka to wiekszy chaos. pozostan przy tej kolorystyce.daj cos jedynie nad sofe... powieksz jakies swoje zdjecia,koniecznie bialo-czarne. ja tam bym koloru nie dodawala... ogolnie b sympatyczne mieszkanie. stol dziwny,za bardzo prostokatny...az sie prosi o odwrocenie go,ale rozumiem...metraz.(nad stolem tez powies foty) dla kontrastu(i ocieplenia) wymienilabym jedno krzeslo na ludwikowskie:)tapicerowane...(krzeslo pod kolor podlogi,i do tego konkretna tapicerka)zeby nie bylo za bardzo "ikeowo"w mieszkaniu;) co masz na podlodze?b ladny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzeglądaj sobie galerię n-design na fejsbuku, może coś cię natchnie. mówiąc szczerze uważam, że nie jest źle, a mieszkanko wyjątkowo nieustawne, także gratuluję, ze udało ci się go nie zagracić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalenda
Co do szafki RTV to teraz można mieć u siebie cuda ;-) Zobaczcie - http://www.sklep.meble.pl/p106130,art-17045-cm-lazurit-ii-szafka-tv-model-4.html Wiadomo - coś takiego ma sens tylko przy nowoczesnym salonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
bardzo ładny efekt :) widać, że masz do tego oko. nie myślałaś o zajęciu się aranżacją wnętrz? to chyba fajna fucha, zwłaszcza jeśli sprawia Ci to przyjemność :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×