Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam dziewczyny piatkowo!!! MIMISKA-TO TEraz nosisz genau moije rozmiary ,teraz nosze 40 i na do i u dory.Jak byla grubsza zawsze miala rozniece miedzy gora ,a dolem.Gora byla naturalnie mumer wieksza,czasami nawet 2. Milusia.-tak sie ciesze ,ze waga grgnela i znowu masz jej spadki.Bedziesz miala te 6-ja w to wierze i nam nadzieje,za u mnie juz lada dzien tez cos drgnie.Trzymam sie juz od 3 dni/dzis 3 dzien)dietki i wazyc sie bede dopiero w poniedzialek rano. Tak jak ty Milusia postanowilam nie wazyc sie co dziennie. Wyszalalam sie na wczorajszej Zumbie!!!! Ok 11.00 jak zawcze jedziemy na Ranczo,wiec zamelduje sie dopiro w poniedzialek z ranka. Milego dnia laseczki i Wochenende,cmokaski!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja się ważę ostatnio codziennie, i dziś miała miłą niespodziankę! spodziewałam się ok 69,9 ka a jest 69,2kg! a jutro pewnie będzie już mniej niż 69 :D ale teraz poczekam do poniedziałku o ile wytrzymam ;) ostatnio dużo chodzę, i mam mało czasu na jedzenie dlatego też mnie nie ciągnie do śmieciowego jedzenia i wzorowo jem :D mimisiu CHUDASKU :) a nie dawno się martwiłaś, że Ci się rozmiar nie zmienia :) jeszcze trochę i 38 założysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje Pięknisie znowu nie miałam czasu wejśc wcześniej:( PRZEPRASZAM1:( Mam koleżankę do niedzieli i nie wypada mi siedzieć przed kompem jak ona przyjechała na pogaduchy:( mjluska Słońce Ty moje!Pięknie Ci waga spada!:D A co do tego chudzielca hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm brakujeeeeee mi jeszcze DUŻOOOOOOOOOO,ale 34 kg za mną !:D DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!:D MUSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZRESZTĄ WSZYSTKIE DAMY RADĘ!:D Jutro tzn dzisiaj:P wybieram się na sporeee zakupy(ciuchów)choć nie będę za dużo szaleć bo za miesiąc będą za duże:D(mam nadzieję!:() Trzymajcie się SŁONECZKA !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandrka
witam- bardzo proszę o podpowiedzenie mi na jakiej diecie mozna by schudnąć tak z 5 kg ( tyle mi zostało) bylam na mż ale waga juz stoi w miejscu , i z okolicy brzucha bym chciała schudnąć najwiecej weszlam tu na forum bo widze ze ladnie chudniecie . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja na zakupy wielkie wybiorę się początku października, bo szkoda mi teraz kasy na ciuchy, mam jeszcze w czym chodzić a za 2 miesiące pewnie trzeba będzie już na jesień się zaopatrzyć bo nie mam nic kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
kolezanki sa w realu a nie na necie fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kolezanki i przyjaciolki!!!!!! Bylo super jak to Ranczo!!!:) Hej ,ty -do Ciebie i do Twojej wiadomosci -nazywamy sie kolezankami ,przyjaciolkami ,poniewaz wszystkie sie juz dobrze znamy !!!Tak zesmy sie zzyly wirtualnie,ze juz nie raz sie spotkalysmy w realu!!! !!!!---------no nie dziewczyny!!!!:P Wiec Twoje komentarze nie na miejscu!!!-niestety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paseczki :) masz racje, a koleżanki wirtualne bywają bardziej serdeczne i miłe niż te z reala, niestety taka jest rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
ja tak uwazam kazdy ma swoje zdanie . to nie bylo do was , ale tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Dupeczki Kochane!:) I po weekendzie...teraz odliczam dni do wyjazdu nad morze:) z dietą okej waga coraz wolniej leci w dół no ale nic nie zrobię niestety:( Paseczki , mjluska :*:*:*:*:*:*:* A gdzie reszta kobietek???:) wagę wpiszę w środę na pewno jest mniej,ale nie dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski gdzie się podziewacie???:( Jutro jadę zmniejszyć pierścionek zaręczynowy,bo normalnie leci mi z palca:) odezwijcie się Kochane!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja wciąż zabiegana... też muszę zanieść pierścionek i obrączkę do zmniejszenia. miałam się ważyć, ale oczywiście zabrakło czasu na myślenie o tym rano. poza tym czuję się opuchnięta, pije dużo wody i pewnie się zatrzymuje, bo mało siusiam. jutro jak będzie lepiej to wejdę na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna:)
Witaj jestem chetna na odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo!!!! Jakos tez nie mam ostatnio za duzo czasu.Meldluje sie wiec tylko z rana. Na moje ukochane Ranczo jade tym razrm zmoja przyjacioleczka,jeszcze nie widziala moich posiadlosci-hahahahaha!!! Mimiska wstrzymaj sie z tym pomniejszaniem pierscionka,poniewaz do slubu bedziesz go pomniejszac jeszcze nie raz!!!!! Miluska -pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Ślicznotki i Nowe koleżanki:) Paseczki niestety już dałam i w piątek przed wyjazdem nad morze szybko muszę lecieć odebrać:) Jeszcze dwa dni i w końcu mały"urlopik"znowu było ciężko coś poszukać i wynajęliśmy mieszkanie od piątku do niedzieli wieczora:) także od piątku niestety nie odezwę się ale w poniedziałek z samego rana się zamalduje i napiszę jak było:P:)(będziemy wracać w nocy ok 12):) niestety nie miałam czasu dziś rano się zważyć ale jutro to nadrobię wątpie,że ubyło kg :( Paseczki a kiedy wyjeżdżacie???:) mjluska89 co tam u Ciebie kruszynko:) a gdzie reszta kobietek?:( diabelska waga,Wirka87 anulak240890,Natalina_nie_chudzinka poleczka@,Bilirubina, CZARNA---:) PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ POMINĘŁAM no co z Wami?!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:( ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!CHOĆ TYLKO,ŻE NADAL TRWACIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimisiu chudasku Nasz :) u mnie wszystko ok. trzymam się dietki, a na wadze dziś 68,9kg. do końca tygodnia chciała bym dojść do równych 68kg było by fajnie, ale czy się uda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska ach jak Ci zazdroszczę też już bym chciała tyle ważyć a tu pewnie coś ok 73kg:( Hmmmm 900gram do końca?wszystko jest możliwe tylko mi teraz straszniee wolno waga leci w dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu Ty juz tyle kg zgubiłaś, że ja Cię podziwiam! mało komu się to udaje i nie narzekaj! bądź z siebie dumna kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj sama się podziwiam:D 34kg to baardzo dużoooo i nigdy nie wrócę do tej wagi NIGDY!!!!!!!!!!!!:) Daje sobie czas do moich urodzin 20 września muszę ważyć 60 kg uda się?hmmm ....;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że 55kg to za mało. ja mam 166cm i chcę ważyć 60kg. ale to też zależy od budowy ciała, kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to będzie będę się cieszyć jak głupia jak dojdę do pięknych:P:D 60kg!:) kochana a Ty kiedy zaczęłaś? w styczniu?z wagą 87kg?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, no ale u mnie była spora przerwa. gdyby nie to, skończyła bym już pewnie dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×