Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Wszystkie Kobietki pewnie weekendują :) Zresztą ja też:P ale musiałam do Was wpaść:P Laski piszcie co tam u Was!:) Wirka87 :*:*:*:*:*:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Mimisiu podziwiam za wytrwałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimisi
Mimisia powiedz kochana co jesz o ktorej jesz czego nie jesz wszystko prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
ale tu dzisiaj cisza wieczorem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam niedzielnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mimisia-Gratuluję:) My wiekszość wolnego czasu spędzamy nad wodą dlatego mało czasu mam na komputer-więc nie gniewajcie się ze rzadko zagladam;) Upały straszne, ale dietować łatwiej w taką pogode bo jeśc się nie chce;) Natalinka- napewno dasz radę, ale zgadzam sie z dziewczynami ze nie widac tej wagi po Tobie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po strasznych burzach :( dopiero odzyskałam prąd i internet:( Cały dzień nad wodą:D Jutro niestety do pracy:( U Was też przeszły takie straszne burze??:( pierwszy raz coś takiego widziałam:( SZOK!:( Jutro wszystko napiszę co jem itd:) Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam poniedziałkowo.Dietkowo bardzo dobrze plus jazda na rowerze i nie jest zle:) oby tak dalej. Milego i slonecznego dzionka zycze. Mimisiu u nas padalo tyle ze to normalka w Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Stoke on Trent a Ty Natalinka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski ! Przepraszam że tak rzadko tutaj ostatnio jestem:( jak się zaczęły problemy to nie ma końca....:( wczoraj te wichury i burze:( bardzo się cieszę ze ten poniedziałek już się kończy...Dwie osoby wylądowały w szpitalu :( Nie będzie mnie jakiś czas PRZEPRASZAM LASKI! Wejdę jak znajdę czas i odpiszę tym co miałam teraz nie mam głowy:( z dietą okej nawet bardzo oby tak dalej! Dziewczyny piszcie proszę i nie opuszczajcie forum:( TRZYMAJCIE SIĘ!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
witam wtorkowo.. Mimisiu 3maj sie ... Natalinka no troche daleko jest wlasnie sprawdzalam to jakies 350mil... okolo 4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Mimisia, co się dzieje? Dziewczyny, życzę Wam miłego tygodnia i wytrwałości w dietce. Ja sobie ostatnio, niestety, popuściłam cugli i nie jestem tym zachwycona. Natalinko, kiedy w UK wypadają wakacje w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane posta napisałam i mi wcielo:/ Troszke mnie nie bylo,ale zalatana przed weselem kuzynki bylam:)30.06 weselicho rewelacja:)Ochrypnięta do dziś jestem:) MiMisia,Natalinka - wstawiłam na fb fotki,ze Ślubu potem tez wstawie te sa z 24.06 naszej Rocznicy Ślubu,szaleństwa nad jeziorem były wlasnie z tymi u ktorych bylismy na weselu:) Ja od dietki mialam mala przerwe,ale zaraz powracam:)Na szczescie nie przybylo,a nawet ubyło:) Pieknie Wam waga schodzi:)Super:) Narazie znikam na dzis,buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam śrowodo....dietkowo nie jest najgorzej zawsze można lepiej ale cóż. Jakoś tak smutno i cicho... Ale rozumiem,że były ważniejsze powody niż internet.. Udanego dietowania życze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!!!!!! Gdzie się wszystkie podziewacie????? Jak wasze dietkowanie???? U Was też takie upały i burze???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktozaaaaa
Przy dietach nie zapominajcie o piciu czystej, niegazowanej woody. Oczywiście takiej bez żadnych dodatków. O tym, jak dużo szkodliwych substancji jest w tzw. 'słodkich napojach' możecie przeczytać tutaj. Szok! http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/woda -smakowa-niezdrowa-bomba-cukrowa,55214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam czwartkowo.. dieta trzymana dodatkowo brzuszki zwykłe i skośńe plus nożyce no i oczywiście stacjonarny rowerek minimum 30 minut dziennie. Zawzięłam się i to ostro. W dodatko postanowiłam być perfekcyjną panią domu.Co pomaga w diecie bo się duzo ruszam.Pranie, sprzątanie,gotowanie itp. Wygłupy z małym dzieckiem bezcenne więc nic tylko się odchudzać:) Mimisiu u mnie w miarę ciepło bez deszczu o dziwo. Pogoda na spacery idealna:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas zlosliwa pomaranczka skomentowala moj wpis pod moim nickiem..ale juz go zastrzeglam zeby wiecej sie to nie powtorzylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglosilam do usuniecia juz jeden jeszcze drugi czeka...ze w ludziach tyle zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Już praktycznie początek upalnego weekendu. Najchętniej schowałabym się w cieniu wielkiego drzewa i nie wychylała nosa. Nie cierpię upałów. Lubie umiarkowaną temperaturę, jakieś 20 - 25 stopni w zupełności mi wystarcza. Na dokładkę przychodzą dzisiaj do nas goście. Masakra w taki upał stać przy garach... A co u Was dobrego słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane w ten upalny i jakze burzowy weekend:( Ja już po ważeniu waga pokazała 77,5 kg czyli równy kilogram mniej no szału nie ma,ale ważne że wogóle COŚ:) teraz nie wiem kiedy będę się ważyć bo od 13 do 16 wyjeżdżamy nad morze ,ale myślę że 13 poprawie Stopke. Co tam u Was laski nic nie piszecie Pewnie w ten upał nikomu nie chce się siedziec na komputerze:( Dzisiaj się okaże czy mój kochany chrześniak wyjdzie że szpitala:(mam nadzieję,że tak! Miłego Dnia i NIE BURZOWEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka!!!! Piekny niedzielny poranek!!!!!:) Szykuje wszystko na chrzciyny tzn.prasoawnie,czesanie i inne takie...... . Dziewczyny spedzilam wspanialy czas na Ranczo,urodziny tez udane (zawsze o takich marzylam !!!)luz,blus i swoboda!!!:) Z najnowszycg wiadomosci to to,ze w tem wtorek stawiaja nam domek!!!!marzenie mojego zycia.Kiedys chce wrocic do Poski i mieszkac wlasnie na wsi.Bede taka polska hazjajka-hahahahahaha Co u was!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaska22222
Wirko, ja jestem ze Stoke on trent (burslem) i szukam kolezanki. Moze masz ochote na jakąs kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane laski!!!! Ja znowu na diecie 1fsb-przytylo mi sie cale wielkie 2 kilosy!!!!hahahahaodchudzanie na zawolanie!!!! dam rade,ale te 2 kilo mi ciaza i juz je czuje i zle sie z niemi czuje!!!! Dzis pierwszy raz do pracy po urlopie,wiec powoli zmykam i odezwe sie po powrocie ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałowo :) Przed nami znowu kolejny tydzień zmagań ze sadełkiem, więc życzę wszystkim wytrwałości. Mimisia, miło Cię znowu widzieć :) Paseczki kochane, nie przejmuj się, zgubisz te 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×