Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Bilurbinko!!!-taka tez mam nadzieje i nie przejmuje sie az tak bardzo!! ja zmagam sie caly czas z ciuchami,piore i susze """brudy dzialkowe"" i to wszystko wczorajsze od zalanej przez pralke lazienke:) Teraz fura prasowania i znowu pakowania-hahahahahha i tak ciagle w rozjazdach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam Poniedziałkowo :P na szczęście już nie jest tak gorąco:) Właśnie weszłam do domku z ogródka:)w końcu przez ostatnie kilka dni złapałam troszkę słoneczka na ciele:D Jeszcze 4 dni i morzeeeee wita:D Oby tylko nie padało:/ Paseczki raz dwa zgubisz te dwa kilo:) Bilurbinko :*:*:*:*:*:*:* a gdzie reszta Lasek hop hopppp!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimiska-morze,super!!! Jestem pelna podziwu dla ciebie laska,gubisz zbedne kiloski tak slicznie. naprawde!!!!! ja jestenm znowu na mojej jedynce,wiec napewno zwale te 2 kilosy:) Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Witam srodowo!!! 3 dzien dietki i jest naprawde dobrze!!! Powoli wiec gubie te nabyte koilogramy. Jestem dzisiaj nie wyspana.prawie cala noc nie spala.Pewnie to skutek moich pezzyc ,chodzi tu o stawiany domek na Ranczo.Jestem normalnie podekscytowana,ze nie moge sie na niczym skupic.A.dzis rano pojechal (razem z psiolem) na dzielke,Trzeba wszystkiego dopilnowac. W sobote jak pojade domek bedzie gotowy!!!!!!!!!!!!!!!:D Caluje Was kochane i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ślicznotki!!!!!!:) Nie miałam czasu wczoraj zajrzeć robiliśmy już zakupy na wakacje bo dziś ani jutro nie mamy kiedy a w piątek o 17 wyjeżdżamy niestety ma być pogoda październikowa:( no,ale cóż choć troszkę odpoczniemy.....:):P:) Paseczki kochana to teraz Cię całkiem nie zobaczymy jak będziesz mieć taki piękny domek:) Laski odezwijcie się choć raz na jakiś czas!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia- nie bedzie tak zle ,my wyjezdzamy tylko na Wochenende,bo juz po urlopach. Miluska-co to znaczy ,a my to co???? Malo cie ostatni,ale mam nadzieje,ze cie wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paseczki :) u nie ok ale waga nie chce lecieć w dół... czekam cierpliwie aż coś w końcu ruszy. Tak jak Ty jestem na 1 fazie SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 kochana gdzie Ty się podziewałaś????:( już po wakacjach??? Najważniejsze,że nadal na diecie:)A waga w końcu zacznie lecieć w dół MUSI!:) Paseczki oby chociaż nie padało:( Może polecacie w Kołobrzegu jakiś domek nie drogi??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taka zmienna pogoda,wiec pewnie bedziesz miala i to i to.Napewno sloneczkiem i opalenizna sie tez nacieszysz. Ja tez teraz nie jestem za deszczem,poniewaz wtedy przesiagnie sie z przyczyn niezaleznych ternim postawienia domku. Ja Milusia 3 DZIEN NA Jedynce,teraz mam taka sama wage jak ty ,nawet 300 gr wiecej.Tez nie idzie rewelacyjnie,ale nie przejmuje sie .Mam jescze prawie 2 tygodnie i wierze,ze te 2 koloski jakos mozolnie ,ale zejda:) hahahahahah i po co to czlowiekowi!!!!no taki lasuch juz jestem-niestety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już bym chciała piątek:) tak oglądam oferty i teraz prawie wszędzie jest internet WFi:D Może coś naskrobie jak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie czwartkowo:P To ja dzis wyjatkowo tak pozno z moim wpisem i co widze ,ze jestem pierwsza???!!! Dziewczyny wczasuja a wczysuja!!!hahahahahahaha Ja juz po rozmowie z A.mowi ,ze na dzial. wszystko w porzadku i przyslal mi mmsa domek sliczniusienki:D:D:D Na wadze 200 gr mnie i dzis Zumba do soboty mysle ,ze waga moja spokolnie dojdzie na miejsce.Musze sie koniecznie pilnowac znowu na wyjezdzie bo tylko tam mi dochodza dodatkowe kiloski.W domu nie mam takiego apetytu. Na sniadanko zjadlam: kawa,salatka z tunczyka/w koncu/ przekaska-galaretka drobiowa Potem sie pomysli. Pozdrawiam was goraco i czekam na wasze wpisy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie nie najlepiej :( na wadze 200g więcej niż wczoraj :( nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda sednia,dieta w sumie dobrze poza kilkoma wpadkami:) Paseczki witam po urlopie a te 2 kg to zgubisz pewnie w mgnieniu oka:) Witam nowa kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem nowa tutaj. jak wam idie odchudzanie?? tez bym chciala schudnac pare kilo ale nie wiem jaka diete zastosowac. macie jakies pomysly??? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulak:) To zalezy tylko od ciebie!!! tzn.ile kilo chcesz schucnac i jak lubisz sie ozywiac tzn co lubisz jadac itp. Ja np.jestem na sb-lubie nabial i warzywa i wszystko mi tam pasuje:)Na samej 1 fazie sb mozna nawet do 5/6kilo zjechac.Zalezy to oczywiscie od organizmu. Napisz ile wazysz i ile mierzysz??? To jest oczywiscie tylko moja propozycja,ocenisz sama. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo waże 78kg. i mam 168cm. kiedys, kiedys byłam na dziecie 5x dziennie i w ciagu miesiaca schudlam 10 kg, teraz tez bym chciala jakies 10 schudnąć. od 2 dni jestem na diecie MZ jem 3 razy dziennie i pije trasznie duzooo wody. no ale na wage na razie nie wchodzę bo pewno i tak nie bedzie widać efektów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz taki sam wzrost jak ja i startujesz (obecnie z tej semej prawie wagi cij:)77.800 Ochudzamy sie tu z dziewczynami od tamtego roku,gdzies id pazdziernkika.Efekty kazdej z nas widzisz na stopce.Ja np,teraz mam 70 z groszami,ale juz nad tym pracuje,zeby waga byla taka jak na stopce.Sa to niestety wakacyjne,urlopowe wpadki-hahahahahaha.ale kto ich nie ma.Tez balam na mz i tez mi sie podaba,ale ja musze miec nad soba zawsze jakis rezim.Kiedy bylam na mz za duzo(choc w malach ilosciach podjadalam slodycze)Zresztaone najbardziej one wlasnie mnie gubia!!!:( I tak najbardzeiej przypasowala mi sb.Stosowalas ja kiedys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak minie tydzień to wejdę na ta nieszczęsną wagę i zobaczę czt cos ubyło. Ja staram się nie podjadać słodyczy bo wiem ze jak zacznę to sobię odpuszczę dietę i znowu mi przybędzie pare kg a juz mam dosyć bo zle sie czuję taka gruuuba. W czasie ciązy przytyłam 25 kg i tak mi zostało (urodziłam rok temu) wszystkie moje ulubione ubranka musiały isc do wora i na strych;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane "Stare i nowe koleżanki!:D W końcu wykąpana :)i spakowana uffff:D Jutro jeszcze do pracy na troszkę i wyjazd :D Jedziemy do Darłowa (mam nadzieję,że będzie super:P) diety będę się trzymać w 100%:D Nie złamie się na pewno!:D mjluska89 kochana 200 gram to nie dramat!!!!:*:*:*:*:*:*:*:*:* ja się dziś ważyłam ale może jutro rano zmienię tylko stopkę jak dam radę:) Trzymajcie się Do wtorku!!!!!!:D(chyba,że tam będzie internet to może coś napiszę jak znajdę czas:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana piatkowo!!!! Mimiska-zycze cie wiec wspanialego ,slonecznego i udanego urlopu pod kazdym wzgledem!!!!Trzymaj dietki,ty jestes jedyna osoba ,ktora to robi:)Ale na urlopie skus sie chociaz na rybke duzego loda-hahahahah paseczki-kusicielka!!!:P:P:P;P Anulak-za douzo pisania i tlumaczenia.Wejdz na google.pl i wpisz dieta plaz poludniowych lub normalnie sb.Poczytaj i wszystkiego sie dowiesz!!! Ja np.bylam juz 2-3 razy na jesdynce i raz na 2 ,do 3 jeszcze nie doszlam i nie wiem kiedy dojde:Dna jedynce fajnie sie chudnie ,ale dwujka tez jest fajna ,duzo fajniesza i tez sie chudnie!!!! Ja jutro jade na Ranczo!!!!wyjatkowo nie moge sie doczekac,a czas mi sie tak wlecze do jutrzejszego wyjazdu jak nigdy!!!!😠] Juz nie moge sie doczekac jak wyglada domek na zywo bo mmsy dostaje na bierzaco:) Dietkowo jest dobrze.Waga dzis pokazala 69.800,wiec jeszcze troche do tej na stopce,ale przede mna jescze ponad tydzien jedynki. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski u mnie waga stoi w miejscu :( no z wyjątkiem tych wczorajszych 200g. kurczę no nie wiem co jeszcze mogę zrobić żeby ruszyło... co za los. dziś mam zajęty dzień, muszę zaraz wziąć się za sprzątanie i naszykować obiad, bo za 2 godz będę miała dodatkowego dzieciaka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×