Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

hej laseczki;-) i jak tam kolejny dzień odchudzania??? ja jestem z siebie dumna gdzyz wczoraj o godz. 22 mój kochany mąż przyniósl ogromna pizze (gdzyz chcial mnie przekonac abym sie juz nie odchudzala bo podobam mu sie taka jaka jestem) slinka to mi tak leciala ze szok. ale ja napiłam sie wody odwrócilam 4 litery i poszlam spac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spogladałam na ta diete sb ale jakos sie jej boje, nie dam rady wytrzymac bez ziemniakow i chleba. chociaz troszke ale zawsze musze zjesc na obiad.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb juz w drugiej fazie dozwolomy ,tylko raczej ciemny,najlepiej ziarnisty ,ziemniakami sie nigdy nie interesowalam ,bo z reguly ich nie jadam! Moze bys przeszla tylko 1 faze-to tylko 2 tygodnie ,jak wiekszosc innych diet! Nie namawiam,ale warta jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki a o ktorych godzinach powinno sie jesc? czy tak jak sie poczujesz glodna czy o jakis stalych porach? chyba sie na nia skusze:) a no i co do jajek to jajka z zoltkami czy same bialko? bo lubie jesc jajka ale z keczypem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Werka! Ja dopasowuje sobie godziny posilkow do swojego dnia,tzn do moich odbywanych obowiazkow.Przyznaje ,ze jak zaczynalam z ta dieta to obojetnie o jakiej godzinie ,czulam jakis maly glod.Teraz jest inaczej(byc moze zoladek sie juz przestawil) U mnie ti mniej wiecej wyglada tak: sniadanie 6.00 przekaska-9.00(przed moim wyjsciem) obiad-13/14(tak wracam) przekaska-16.00 kolacja-18/19 powinnam jeszcze gdzies zmiescic jakis deser,ale juz to pomijam. Jesli chodzi o jajka to jem dosc duzo ,moze nawet za duzo,ale uwielbiam je!!! Kieczap w 1 fazie nie dozwolony ,bowiem ma duzo cukru,a w nastepnych juz nie pamietam musze poczytac.Ja nie przepadam za niem ,zdecydowanie wole musztarde. No tak to u mnie Werko wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki a laczenie skladnikow dozwolene czy liczba skladnikow czy tak jak w dukanie dowoli wszystkiego?No wlasnie ja tez lubie jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio-wreszcie!!!! Jade na Ranczo,doczekalam sie ,jeszcze tylko odwale moja robote i hej.....!!!! Wirko-nie jest odraniczona,jesz tyle ile chcesz,ale wiemy ,ze nie mozemy przesadzac!!!!:) Pozdrawiam i do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo!!!! Dziewczyny .ja juz z powrotam,a z Wami wszystkimi co sie takiego dzieje,ze nwaet odrobinke nie napiszecie??? Jstem szczesliwa jak dwizdek:) Domek jescze nie gotowy.zawiodla pogoda-deszcze,deszcze i jeszcze raz deszcze!!!! W srode jade znowu na Ranczo na odbior. Pozdrawiam serdecznie i meldujcie sie czasem!!! MIluska-nie dopusc,zeby tipik padl-odezwij sie kobieto!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) co za pogoda caly dzien pada i pada, dietowo dobrze i rowerkowo tez:) wiec wszystko idzie ku dobremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!!:D Wróciliśmy!:D Niestety grzeszki mam:( zjadłam pół gofra z owocami , loda dwie gałki miętowego i kilka kawałeczków mięsa drobiowego z kebabu od R :(:(:(:(:(:(:( no,ale nic lecimy dalej z dietką:D wstawiłam zdjęcia na nk i fb szału nie ma...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cziewczyny i o zdrowie pytam!!!! Mimiska-jesli mozesz i masz mojego maila przysli para fotek.NIe zakladam kat nk i fb. Co to za grzeszki????takie malusie!!!!jestes rozgrzeszona i mysle ,ze wogole na twoja wage nie wplynely!!!! POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) postanowiłam przejść od czwartku na dietę warzywno-owocową. Poczytałam trochę o niej, i wyczytałam, że dobrze oczyszcza organizm z toksyn i ładnie się chudnie a przy tym dostarcza do organizmu dużo witamin i soli mineralnych. Jeśli do poniedziałku waga ruszy w dół to będę trzymała dietę do momentu aż będę ważyła 60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo kochane baby!!!!! Mimiska-wiolettapiotrowska06@wp.pl,super z checia cie zobacze:) U nas brzydka pododa i zaczyna to na mnie zle wplywac ,co to bedzie w pazdzierniku?Nadzieja jest jeszcze sierpien,moze pogoda sie poprawi? Pozdrawiam was kochane baby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro 1 dzień diety warzywno owocowej, będę ją ciągnęła, aż zgubię te 10kg. dziewczyny odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki a tu waga pokazałą 76,4:(:(:(:(:(:(:(:( zobaczymy co będzie w sobotę:(:(:(:(:( mjluska89 kochana te kilogramy raz dwa zlecą!!!!:):):):):):) a gdzie reszta moich Lasek?!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×