Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

No ....jakos poszlo!!!!!zimno dalej,zima w pelni,a teraz siedze w ciepelkim domku i pije kawe!!!A.robi golabki,a ja wacham zapachy unoszace sie z kuchni,um.....jak pachnie!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj podjadlam chinszczyzne,a jutro golagki. Minisia ja sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Malinka-idzie ci dobrze!!!ladna stopka:) wazylam juz duzo mniej,ale u mnie tak zawsze schudne i pare kilo przytyje ,teraz do swiat tez musze zrucic co najmniej 3 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miedzielnie!!! Pewnie,ze mialam i wtedy totalna zalamka,ale w nastepnych dniach wszystko wrocilo do normy.Czasami zatrzyma sie woda w organizmie,przy okresie itd......wiec jest to mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo i bardzo snieznie!!!! U mnie 2 dzien dietki sb1f-z tego wzgledu ,zeby pozbyc sie 3/4 kilo.i w swieta je znowu nabyc!!!hahahahahaha,no taka bedzie pewno prawda!:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...... Ja po wakacyjnej przerwie w diecie od jakiegoś czasu dalej walczę, byłam na innym topiku (myślałam ze ten już nie odżyje:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas nadal mróz :( coś mi sie wydaje ze okna na swieta raczej zostana brudne:(:(:( Dietkowo tak sobie, troche sobie pozwalam od kilku dni na węglowodany ale to przed @ więc ciężko się powstrzymac;)obawiam się ze mój cel 62 do swiąt raczej juz poza zasięgiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam ,no nie powiem cwiczenia wykanczajace,musze od czasu odsapnac bo kondycja juz nie ta.Dzis juz 3 dzien cwiczen,zaby to nir byl tylko slomiany zapal!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki nie poddawaj się:) tak to juz jest ze raz jest zapał i chęci a za chwilę człowiek ma wszystkiego dośc i zapał znika-ja dzisiaj znowu ''dostałam obuchem w głowę'' -mój tato dostał drugiego udaru mózgu (pierwszy w lipcu tego roku) niby ten lżejszy ale dobita jestem kompletnie-nic mi sie nie chce:( do tego od niedawna leczę sie na tarczycę-dzisiaj odebrałam wyniki-same gwiazdki przy wynikach eh..... a jutro wizyta u endokrynologa i wyniki z biopsji (trzy guzki) normalnie pasmo sukcesów............ ale ponarzekałam............ oby jutro cos lepszego przyniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo!!! Pleczka kochana -tak bardzo mi przytko,naprawde!!!!! Pozostaje nam wierzyc,ze bedzie wszystko dobrze,ja wierze ,wiec ty tymbardziej! Trzymaj sie dzielnie i odezwe sie pozniej,teraz czas do poracy. Buziak dla ciebie Poleczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio! Dzis pozno sie odzywam.Praca,praca i praca tz.bylam w pracy ,potem jakies sw.zakupy i praca w domu;) Zaraz zabieram sie do robienia cwicze.Dzis skalpel.o trz jakby nie bylo praca! Pozdrawiam i caluje te wszystkie,ktore pojawia sie na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! Ja juz po 2 kawce i cwiczeniach.Dzis byl tez skalpel,bo na kilera trocheza wczesnie. Ogladam Kuchenne rewolucje.Uwielbiam tem program i Geslerowa tez! zycze milego dzionka,papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo!!! Wczoraj nie pisalam ,totalny brak czasu!!! Kazda z nas ma bardzo duzo zaje ze swietami. Mimisku ,mam nadzieje,ze cujesz sie ok,i zajrzysz tutaj.Smutno bez ciebie,wogole nic sie nie dzieje na topiku. Poleczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jakos nie miałam na nic ostatnio czasu:( Dietkowo tak sobie, ale zważę sie koło soboty-mam nadzieje ze coś spadło-a przynajmniej nie przybyło;) Reszta tez sie poukładała-tato wychodzi dzisiaj ze szpitala-na szczęście to nie był drugi udar, a moje wyniki biopsji tez ok:) Pozdrawiam ----Paseczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paseczkowa i Poleczko srodowo-hahahahaha Widze ,ze jestem oprocz Poleczki prawie sama,ale coz robic.Postaram sie poczekac na nasza Mimiske i pozostale dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwarkowo! Pije kawke jak co dzien rano i zastanowiam sie co sie dzieje z wami wszystkimi.Mam jednak nadzieje,ze sie kiedys odezwiecie!Ja tez dluzsza mialam przerwe i powrocilam na topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MImiska-19.10 to twoj ostatnie wpis!!,a ja chcialam ci sie pochwalic,ze moja mlodsza corka tez wychodzi za maz we wrzesniu,ale 7 wrzesnia 2013. Bigasku-co z toba? Czarna-?- Aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno wrocila z pracy,ale jeszcze robilam prawie ostatnie zakupy swiatecne.Prawie ,bo zawsze cos zapomne i A.musi latac co chwile-hahahaha! Dzisiaj wszystko poodmrazam ,zamocze grzybki a jutro ciasta i zaczynym wszystko pelna para!!! Mam nadzieje ,ze wpadniecie tu jeszcze przed swietami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×