Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Ja zawsze 2 kawy pod rzad ,wiec jest szansa dziewczynki ,ze ja wypijemy razem. Ide robic,a co z wami??? Wiem ,wiem smacznie jeszcze spicie. Moj Tino juz oto zadba ,zebym wczesnie wstala ,bedzie cie tak dlugo napastowal ,az zwleczesz sie zlozka i niema to i tamto trzeba z niem wajsc i koniec Spojrzy na ciebie tymi slepiami ,zacznie cie lizac i co ???i idziesz!!!hahaha te co maja zwierzaki wiedza o czym mowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOciolku!!! Walczysz z cukrem ,ale w jak sesie??? Unikasz go ,bo lubisz a chcesz pozbyc sie kilogramow ,czy ze wzgedow zdrowotnych ,bo masz za duzy pozim cukru we krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
PASECZKIKROPECZKI unikam ponieważ mam bardzo duża nadwagę :( niestety a chciałabym dla samej siebie pozbyć się jakiś 30 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to cukier koniecznie weg,ale i tluszczu tez nie za duzo,no nie? 0 kilo mowisz jest to mozliwe ,wiem to sama po sobie.Widzisz moja stopke kiedys mialam 106 kilo, i mam nadzieje ,ze do nich juz nie wroce.Niestety mialam tez juz 69 i jak narazie zostalo po nich tylko wspomnienie-eh:( Juz nad tym pracuje i nam ndzieje zobaczyc je w niedlugim czasie ,no moze dluzszym egal,aby byla:):S:P:O Ile ty chcialabys wazyc ,masz jakis cel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
myślę że pierwszy mój cel to 80 kg a cel główny to 68 przy moim niezbyt duzym wzroście to byłoby ok mam 169 cm jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy podobny cel! Mysle ,ze tak bedzie dobrze jak zaplanowalas!!! Wiec walczymy,proponuje wazenie co tadzien np.w niedziele.Mnie taka stopka motywuje bo jak jej nie mialam to zawsze sobie nacos pozwalalam ,atak to mam wyrzuty sumienia przed sama soba i wami. Co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski w poniedzialek z ranka! Zaczynam od dzisiaj moja przygode owsiankowa w 2-giej fazie. Moje menu : sniadanie-owsianka z dodatkami owoc obiad(ryby,kurczak,indyk ))z dodazkami warzywo(szrowe,gotowane) kolacja-owsianka bez dodatkow Pozyjemy ,zobaczyma co z tego wyniknie,bo takie jesdzonka ma trwac az cyly miesiac,niezle no nie) Kociolku-jak ci idzie ,a moze sie do mnie przylaczysz i przejdziemy razem te diete owsiankowe.odchudza i przede wszystkim jest bardzo zdrowa. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
witam wszystkich :) PASECZKIKROPECZKI pomysł na niedzielne ważenie jest bardzo dobry ;) jeżeli chodzi o dietę to nie wiem musiałabym walczyć sama ze sobą ponieważ niestety nie ciepie owsianki :( muszę pomyśleć nad jakąś inną dietą .... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOcioleczku kochamy ,a moze sb fajna dietka i zdrow ,mozna sporo zjesc i fajnie sie chudnie.Kiedys bylam na nie bylam zadowolona bardzo i zjechalam tez pokaznie!!! Pomysl,a noz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
PASECZKIKROPECZKI może rzeczywiście masz rację co do tej diety... trzeba jednak spróbować :) a może da jakieś wymierne efekty ;) tylko zastanawiam się...dieta jest tak na chwile a chciałabym żeby ten efekt który udałoby się wypracować utrzymał się na dłuuuugo :) a co do twoich literówek to absolutnie się nie przejmuj :) mi to nie przeszkadza hihh sama też nie piszę bez błędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
kobietki kochane tak się dołączyłam ale nie napisałam nic o sobie :) tak mi się przypomniało:) więc tak mam 28 lat, 169 cm wzrostu ,104,5 kg wagi na chwile obecną niestety :( cel główny 68 kg.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociolku -wogole sie tym nie martw ,ja 8 lat temu startowalam ze 106 kilo i juz nie doszlam od tylu lat z powrotem do tej wagi.Przytyje mozawsze 5-6 kilo pozniej je zgubie ,ale nigdy nie 30. Wiec Kociolku badz dobrej masli i jestem z Taba .Jesli zdecydujejesz sie te diete moge doradzic ci tyle ile wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A..............i jescze jedno ,ja wiem ,ze dieta to nie rozwiazanie na zycie ,ale jakos trzba zgubic duza ilosc kilogramow ,potem zas bedziemy myslec jak to wszystko utrzymac.Potem trzeba wlaczyc glowe i sumienie i ciagle myslec co sie je.Niestety my co sie odchudzamy ,ja przynajmniej mam duze tendecje do tycia i ciagle musze nad tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
PASECZKIKROPECZKI dziękuję za słowa otuchy :) doprowadzenie się do takiego stanu trwało u mnie jakieś 7 lat i podejrzewam że nad wagą niestety będę musiała pracować już zawsze... ale co tam warto...więc jeżeli mogłabyś napisać mi dokładniej jak to działa to będę bardzo wdzięczna :) spróbuje jeżeli się nie uda pozostaje mi chyba tylko MŻ i dużooooo ruchu ..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane witaaaammmmm zaniedbuje Was troszke, wybaczcie :( ale nadrobilam, poczytalam...mysle ze niedzielne wspolne wazenie byloby super :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane wtorkowo!!!! Witam KOciolku:D🖐️ Witam Bigasku🖐️ U mnie dalej owsiankowa ,ale juz na tej fazie nie jest tak nudno. dzisiaj bede wcinac: sniadanie owsianka z suszonymi owocami przekaska-mandarynka i morela obiad-piers z kurczaka i salata przekaska-ogorek swiezy kolacja -owsianka czysta bez dodatkow No tak to bedzie wygladalo prawie przez miesiac na przemiennie kurdzak ,ryba. KOciolku,chodzi ci o sb,czy owsiankowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
witaj bigassnelly :) witaj PASECZKIKROPECZKI :) chodziło mi o tą owsiankową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo!!! Kawa na stole ,jescze unosi sie jej aromat,owsianka zrobiona i tez na stole ,moze ktos ma ochote:D,wiec dzien zaczety! Dzisiaj tez bede mniej aktywna ,cale popoludnie mam zajete,jesdziemy do mojego meza coorki,do mojego przyszywanego wnuka:P Zladujemy pewnie calkiem wieczorkiem! Juro ide na te mammografie ,mam srach(nie badania),ale wiecie roznie bywy,mysle jednak pozywnie!!!! Najwazniejsze w zyciu to nastawienie,wiec wszystkie musimy myslec pozytywnie w stosunku do wszystkiego!!!! 🌼 Kociolku wejdz w google i wystukaj dieta owsiana,a tam bedziesz miala vol przeroznych informacji,ale tak w srocie: 3 fazy. 1 f-7 dni na owsiane,na mleku ,wodzie,jogurcie ,moga byc dotatki typu(orzychy wloskie ,migdaly,rodzynki,jagoda susz.i inne)do wyboru co 3-4 godz. 2f-ta taka co ja mam ,przykladowy jadlospis (post wyzej) i trwa 30 dni 3f-powrot do mormalnosci (musisz poczytac) Tak to z grubsza wyglada,ale najlepie tak jak juz wczesniej pisalam poczytac w spokoju:D 🌼 cmokam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
PASECZKIKROPECZKI dziękuje bardzo za podpowiedź na pewno poczytam jak znajdę wolną chwilę :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Jak wam mija dzien? Paseczku, powodzenia an mammografi, trzymam kciuki :) U mnie bez zmian, chociaz mialam kilka odstepst od diety...troche chleba tu, troche tam, urodziny itp...wiecie jek to jest ;) nie spodziewam sie wiec rewelacji na wadze. Nie mialam tez czasu na silownie tak czesto jak ostatnio, bo pracuje od rana do poznego wieczora i powiem szczerze ,ze jak wracam do domu po 20 to juz mi sie po prostu nie chce! W niedziele rano sie wybieram dopiero i od poniedzialku juz normalnie bede chodzic, bo tryb pracy wroci do normy Poczytam tez z ciekawosci o tej owsiankowej diecie, chociaz wiem ze to nie dla mnie...ja sie boje weglowodanow ;) milego dnia Wam zycze xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociolek85
witam kochane , PASECZKIKROPECZKI mam nadzieje że wyniki masz dobre w każdym bądź razie trzymam kciuki :) Bigassnelly u mnie też bez zmian niestety :( zaczynam myśleć że nigdy chyba nieschudnę eeee też poczytałam dokładniej o diecie owsiankowej i to jednak nie dla mnie... :( mam lekkiego doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigasnelly
czesc!!! Kociolek,nie lam sie i mysl pozytywnie, jak sobie bedziesz wmawiac ze nie schudniesz to cialo poslucha i nie schudnie Paseczku, jak tam? U mnie wazenie sie odbylo i tak jak przypuszczalam rewalacji nie ma 83,4...zawsze to troche w dol ;) milej niedzieli xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! u mnie wszystko ok,dietkowo jako tako-hahahahaha Na wyniki Mamografii czekam ,maja przyjsc do domu,moze dzisiaj,bylam w czwartek.Troche sie boje ,ale nawek jakby cos lo lepiej wczesniej niz pozniej!!! Jeste jednak dobrej mysli!!! Ja dalej na owsiance,ale przyznaje .grzesze:P:P:P:( Cmokami pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! ja tez zaostrzylam diete, bo powoli zaczynalam oszukiwac troche :/ teraz juz scisle wg planu slonce sie pokazalo w koncu to i ochota zeby cos na zewnatrz robic przyszla, postanowilam chodzic na szybkie spacery wieczorem...bedzie mi sie lepiej spalo ;) wracam do pracy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!! U nas juz calkiem snieg zniknal.Wieje tak mocno,ze sie rano przestraszylam,normalnie koniec swiata!!. Dzis jest szczegolny dzien dla mnie.Smutny dzien!!!-a powinien byc wesoly! 1 stycznia-............... Dzis sa urodziny mojej mamci,ktora niestety we wrzsniu 2012 -odeszla😭 Mamuska-odpoczywaj w spokoju Musze dzis zapalic wirtualny znicz na jej urodziny.Do Polski jade w polowie lutego,wiec znicz zapale na grobie taty i mamy. Dlugo nie moglam dzis zasnac,myslami wlasnie bylam z nimi. Eh,zycie -jakie ty krotkie jestes! Bigasku to podobnie jak ja,od wczraj tez zostrzylam ,bo tez zaczelam sama siebie oszukiwac,Juz dzis na wadze 400 gr mniej bez wczorajszego podjadania:) Kociolku-jestes???jak u ciebie Buziaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×