Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam wtorkowo!!!! Mimiska-wielkie gratki,jestes wieeeelllkkkaaaaaa!!!!!! Natalka-tez gratki!!!!! Czarna -przykro mi z ta praca,wiem cos na ten temat............napewno cos znajdziesz:) Gzie teraz mieszkasz=???? Diabelku-super decyzja i zobaczysz nie bedziesz zalowac!!!!! Jesli chodzi o mnie waga powoli idzie znowu w dol.Zaparlam sie ponownie i jesten znowu od 3 dnie na 1fsb.Juz widze efekty,ale pochwale sie dopiero za tydzien-hahahahahahah//nam nadzieje ,ze wytrwam!!!!) Caluski i do pozniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!:) W końcu Moje Laseczki powróciły!!!!:D Dziękuje kochane za miłe słowa,ale do ideału jeszcze troszkę mi zostało(NAJWAŻNIEJSZE,że w Naszym najważniejszym dniu będę wyglądać NORMALNIE jak powinnam):P Chce dojść do 55 kg a teraz przy wadzę 71kg wszyscy mi mówią,że wystarczy to może przy równej 60 skończę,ale zobaczymy:) JAK SIĘ CIESZĘ,ŻE WRÓCIŁYŚCIE!!!!:):D:) Buziaczki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alasisa po prostu wydaję mi się ,że zdrowiej się odżywiać jeść o stałych porach no i może zacząć jakiś sport uprawiać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochane!:) Gdzie się podziewacie???:):( Ja jestem straszniee zabiegana:( weselę przełożyliśmy na 21 września 2013 r.:) dzisiaj zamówiliśmy i podpisaliśmy umowę oto nasz zespół:P http://www.arranger.net.pl/documents/discography.html salę już też mamy:) z tego wszystkiego zaczęłam podjadać ale od jutra KONIEC z tym!!!!!! biorę się w obroty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magstug
oj nie wolno podjadać ;) a gdy Pani czuje wieczorem głod polecam zrobić sobie szejka białkowego.Naprawdę polecam.Nie powinno się natomiast na wieczór zjadać posiłków które mają weglowodany np chleb.. Dodatkowo piję duzo wody co powoduje uczucie sytosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimiska-ja bralam slub tez 21 wrzesnia(tem pierwszy)w sumie meza mialam dobrego,ale bardzo kochliwego i dlatego tem moj rozwod.Wiec sie tym nie przejmuj!!!Moi wspaniali przyjaciele tez brali w tym samym dniu slub i do dzis sa mega szczesliwi!!!! Dietkowo u mnie jest ok,zaparlam sie ponownie!!!!!napisze wage pozniej ,zeby siebie i was zaskoczyc!!! Caluje cie Mimiska i wszystkie pozostale dziwczyny!!!! Piszcie kochane!!!!,piszcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane baby piatkowo!!!! Pogoda taka sobie!!!-u nas siapie deszczyk,ale i tak to nas nie wystrasza i jedziemy na..................no tak ,jak zwykle na Rancho! Miluska -co u ciebie???????Jak w pracy??? Melduje sie ponownie w poniedzialek👄i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki!!:) Dzisiaj byłam niestety ostatni dzień w pracy:(i aktualnie jestem bezrobotna ale co zrobić:( byliśmy dziś na zakupkach:) Laski powiedzcie jecie taką bitą śmietanę gotową tylko wystarczy otworzyć i potrząsnąć??? ja dziś kupiłam drugą buteleczkę a co tam:) na wadze ciągle tyle samo niestety:( odezwijcie się!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Mimisia widzę,że jedziemy na tym samym wózku niestety...Robie dodatkowo pazurki cały czas,teraz pilnowalam 2 dzieci 3 i 4 latka. Od poniedziałku zahaczyłam się chociaż na umowe zlecenie i szukam dalej...Ale trzymam za nas obie kciuki!!! Paseczki - koło Poznania mieszkam teraz,a ogolnie to jestem z Poznania tam sie urodzilam i wychowalam :) Chcialam sie jeszcze pochwalic,ze zostalam Ciocią :) 28.08.moja Kuzynka urodziła ślicznego Synka Bruna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu ktoś się odezwał:D Czarna:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Gratulacje dla Ciotki Boryska:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbiszon
sprzedam adipex-20 tabletek mint76@o2.pl-mam tylko tyle,kupiłam dla siebie i to mi zostało,ważny do 2014,więcej inf na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) diety chya brak no ,ale coz. Zespol Mimisiu kiedys wkleilas bardzo fajny i bardzo mi i mojemu chlopakowi sie podobal. Masz moze jakies namiary na nich czy nazwe? albo pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arranger :) ale wkurzyłam się bo Laska chce odejść :(a kurczę najbardziej mi na niej zalezało wpłacilismy juz zaliczke i co?!:( piosenki które mają na stronie są nagrywane 5 lat temu teraz śpiewaja BOSKO!!!!:D No ale cena też "BOSKAAA"3100:/ troszkę dużo ale co tam:P Czarna przepraszam za pomyłkę:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koniec leniuchowania bierzemy się w porządne obroty urlopy się pokończyły CZEKAM na Was!!!!!!!!!!:P:D Mieldować mi się tu!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Pamietacie mnie jeszcze? Troche czasu minelo...myslalam ze juz nikt nie pisze, ale znalazlam link do nowego topiku :) Zaraz sobie poczytam jak Wam idzie, troche mam do nadrobienia. U mnie kiepsko niestety, poleglam zupelnie, trzyma sie diety, potem przerywam i tak w kolko pffff straszne. Znowu mam mocne postanowienie poprawy Tesknilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigassnelly witamy witamy!!!!:):):):) najważniejsze,że wróciłaś do Nas i na dobrą drogę:D Z jaką wagą teraz startujesz???? Lasek coś nie ma mam nadzieję,że się odezwą do Nas i się nie poddały!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że do Nas wróciłas i teraz razem będziemy walczyć. Ja akurat Weszłam na wagę i co?! 71kg równo ale czuje się jakoś pełnia i lada chwila dostanę @ także myślę,że to przez to bo z niczym nie przesadziłam:) mam pytanko co sądzicie o bitej śmietanie takiej gotowej ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) sorki ale nie mam duzo czasu zeby pisac ;( cos tutaj nikt nie zaglada... Mimisia ja bym na taka smietane uwazala, popatrz co pisze na opakowaniu, ale mysle ze to ma duzo cukru, moze lepiej samemu zrobic ze slodzikiem milego dnia dziewczynki, zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko stopke zmienilam, zeby sie nie dolowac, ze tak i dobrze szlo i dupa!!!! coz wracamy do punktu wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Chętnie dołączę do zacnego grona, a sprawy mają się następująco: wzrost:165 wiek:29 waga: 73,5 (o zgrozo!) pozbyć się: 20 kg Postanowiłam tym razem spróbować Metody Małych Kroków, bo- rzecz jasna- odchudzam się po raz enty.. Dwa lata temu udało mi się zeszczupleć jakieś 15 kg, teraz też musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×