Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

hej:) Nie zdołałam przeczytać Waszych wszystkich postów, ale jak ogólnie postępy? razem zawsze trochę łatwiej i raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam sobie do pierwszego Twojego posta- maj, zgadza się? W takim razie jestem pod ogromnym wrażeniem- gratuluję! Kiedy finisz? ps. miało być 25;) (ale sukces w odchudzaniu uzależnia- coś o tym wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dokładnie 31 stycznia a ten temat założyłam ważąc 89,5kg i chciałam -chce zjechać od tej wagi 25 kg:) a na razie jest 19 i trochę:P chciałabym dojść do 55kg:)mam czas do września przyszłego roku,ale oczywiście bym była szczęśliwa jak by się udało do grudnia(Bożego Narodzenia)ale zobaczymy:P:D Laski co z Wami?!!!!!!!!!! Paseczki co z Tobą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Nasz topik nie wróci już do życia?!:(:(:(:(:( LASKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:( Nawet Paseczki mnie opuściła!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) sorki ,ale zero czasu na pisanie :( Mimisia jestem pelna podziwu!!!!!! przypomnij, na jakiej diecie ty jestes? MZ? czy cos od dietetyka? Wyniki masz super!!!! Ja nie moge na siebie patrzec ostatnio, ale motywacja tez slaba, tzn rano duza a potem jakos ciagu dnia spada...i tak w kolko. Nie jem duzo, w sumie w ciagu dnia nie mam czasu nic zjesc , za to wieczorem rzucam sie na jedzenie :( pffff nie wiem uz co mam ze soba zrobic Witam nowa kolezanke oczywiscie :) A Wy co, dziewczyny????? Meldowac sie! Paseczkowa! tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyśka84 dziękuje baardzo!:):):):):):) bigassnelly tak jestem na MŻ , zdrowo przede wszystkim jem:):):):):) a co tam u Ciebie co taka zabiegana?:(a ja tutaj sama:( a Ty na jakiej jesteś diecie??? Buziaki!:) Ps. Laski ja na Was cały czas czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dalej pustki widze... Tak, tez na Mz/bez weglowodanow, ale cos mi cienko idzie :( Wiesz co jest najsmieszniejsze, zawsze mi sie wydawalo ze 4 kilo na miesiac to zaden wynik, chcialam co najmniej 6 albo jeszcze lepiej 8! A gdybym sie trzymala diety i chudla tylko te 4 kilo to w trym momencie wazylabym 53!!! Glupia oj glupia ;) Coz kiedys sie musi udac,nie? Przy okazji, czy ktoras z Was probowala moze Aqua Slim? Kolezanka mi to polecala, ale nie wiem czy warto tym sobie zaprzatac glowe? Buziaczki, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigassnelly słyszałam ,że ten Slim jest dobry,ale ja z niczym nie cuduje po co? Laski gdzie się podziewacie naprawdę się coraz bardziej martwię:( paseczki reszta?!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mimisia! widze ze topik upadl...nawet Paseczki juz nie zaglada, moze wszystkie wychudly i juz im sie nie chce pisac ;) Tobie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigassnelly no niestety upadł:( tak Laski zapewniały,że zostaną będą zaglądać ale niestety skończyło się jak zawsze.... JA się nie poddaje!!!!!!!!walczę do KOŃCA!!!!!!:D I czekam może ktoś będzie chciał"wrócić"lub dołączyć. MIŁEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, ale fakt zawsze tak jest, na poczatku pelny entuzjazm a potem juz nikt nie pisze :( ja tez walcze, kilo spadlo, wiec nie jest zle :) no i oczywiscie zostaje, moze ktos wroci...pamietasz, na poczatku roku, jak nas bylo duzo? godzinami pisalysmy i bylo super, bardzo mnie tez motywowaly nasze rozmowy, poleglam w boju jak mialam problemy z netem w domu i nie mialam jak do Was pisac :(((( WRACAJCIE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!! do szybkiego Mimisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigassnelly ojjj pamiętam nie nadążałam pisać tyle Laski pisałyśmy i fajnie było a teraz?!:( Jak paseczki mogła Nas zostawić?:(to nie podobne do Niej!Zresztą reszta Lasek też!:( zostałyśmy NIESTETY same:(ale damy radę!!!!:D Nawet w dwie będziemy sobie tutaj pisać i już:P U mnie waga w miejscu no i @ się spóźnia hmmmmmm:P:):P buziaczki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja jestem cały czas z wami, czytam wasze posty na bieżące ale nie zawsze mam czas aby coś mądrego napisać :) a tak naprawie nie mam się czym pochwalić, waga w miejscu, brak motywacji. Codziennie powtarzam że od jutra biorę się za siebie. pozdrawiam i mam nadzieje że topik nie upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_sw kochana wszystkie dziewczyny mnie opuściły!:( a tak obiecały:( nigdy się paseczkowej nie zdarzyło żeby Nas tak zostawiła martwię się o Nią:( mjluska89 a co z Tobą kochana?!:( a reszta Lasek tak nagle na urlopach wszystkie odpuściły?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na urlopie i większość swojego czasu poświęcam mojej rocznej córeczce więc do netu siadam tylko kiedy Nadia śpi. Ale myślami jestem cały czas z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimisiu :) ja nie mam kompletnie na nic czasu. jak jestem w domu to zajmuję się sprzątanie i synem. a czas wolny poświęcam na ogarnianie siebie. u mnie waga w miejscu ale nie pilnuje się jak kiedyś, ze względy na brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!!! Co tam u Was? troszke sie ruszylo na topiku... Mimisia? Nie zaciazylas chyba ;) U mnie nic nowego, ubytek wagi zerowy pomimo trzymania sie diety do jutra xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane! W końcu:) Ja akurat Leze po dentyscie:( tam nic nie bolało ale teraz zaczyna boleć ząb z lekarstwem:( no wszystko na to wskazuje że zaciążyłam:) okaże się w poniedziałek na 100%bo umówiłam się do gin:) waga też długo stała w miejscu ale w końcu pomału ruszyła w dol:) ząb boli a jeszcze muszę coś przyszykować na urodziny bo koleżanki i rodzinka chcą wpaść:( przepraszam za błędy ale pisze z telefonu bo komp mi nawalił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia wow trzymam kciuki!!!! :) Ja zagladam,ale niestety narazie ciagly bieg i brak czasu zreszta widzialas chyba na fb z ta praca itd...ale juz sie cos wyklarowalo ;) Narazie nie dietuje,ale tez nie idzie w druga strone.Wezme sie za to jak w koncu wszystko sie uspokoi i unormuje bo teraz wiecznie cos... Buziaki i pozdrowionka :* poprzedni post to poprostu sprawdzałam czy mogę coś napisać bo byłam dziś na forum,ale coś się stało,że nie mogłam odpowiedzieć hmmm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie zapomnialam o Was, tylko troche mnie nie bylo w domu, takie male wakacje I co Mimisia? Potomek bedzie? Co slychac w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nie odzywalam sie bardzo dawno,ale naprawde mam same klopoty:( Zmarla mi mama i juz nie jesten z mezem,jestem na prochach ,bo taka mam wielka depresje ot i wszystko!!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki niedzielnie!!!! Moje wpisy bede teraz krotkie i moze nie co smutne ,ale coz takie bywa zycie !!!!raz na wozie .raz po wozwm:( Pozdrawiam mimo to bardzo serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, po grzesznym letnim okresie gdzie królowało lenistwo, gril i czasem piwko postanowiałm się ''opamiętać'' na wagę póki co nie wchodzę bo się boję ale od dwóch tygodni stosuję dietę MŻ, zapisałam się na zumbę i raz w tygodniu siłownia i oczywiście rower w miarę jak pogoda sprzyja. Tyle że widzę iz topik PADŁ :(:(:( Paseczki- wspólczuję:(, trzymaj się Kochana. Mimisia- medal za wytrwałosć!!!!!!!!!!!!!! Dajcie znac gdzie się ''podziewacie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mimisia
Mimisia gratuluję ale teraz musisz się trzymać ostro żeby nie przytyć znowu 30kg. Ja jestem w 5mc i ważę 5kg mniej niż przed ciążą (wymioty), i nie przybieram. Tobie będzie ciężko i pewnie z powrotem CI wskoczą te kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×