Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieknawiecznie

Szukam konsultantek Mariza- Cała Polska- super plan marketingowy

Polecane posty

Gość pieknawiecznie

Nowa firma na rynku działająca w systemie MLM, Jest to Polska marka Mariza, dotychczas od 90lat sprzedawali w rynku tradycyjnym, od roku tylko bezpośrednio, produkt, dostępny na każdą kieszeń, bardzo dobry plan marketingowy, gdyż dopiero się rozwijamy, dołącz teraz a możesz dużo zyskać. prowadzimy bezpłatne szkolenia online, skupiamy się głownie na na pracy przez internet, ale również bezpośrednio. Kto dołączy do mojej grupy uzyska prywatną stronkę. GG:41794206 www.pieknawiecznie.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamowienia u mnie lub zapisania się do firmy MARIZA-http://www.mariza.com.pl lub FM GROUP-www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG -8861243 ANNA .K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAR0 - MARIZA
Witam Może chciałaby Pani zostać konsultanką firmy Mariza? Poniżej przesyłam katalog z prodyktami. Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza: - Darmowa rejestracja - Konsultanci kupują kosmetyki 30% taniej, zarabiaj oferując kosmetyki swoim klientom - Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - Możliwość otrzymania dodatkowych premii do 17% - Możliwość budowania własnej struktury - Brak ryzyka - Bez kosztów - Bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł) - Możliwość korzystania ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych - Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny i konsekwencji KATALOG: http://mariza.com.pl/files/katalog9.pdf PISZCIE na mariza00@onet.pl - na e-maile odpisuję codzienie:) Zapraszam i zachęcam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja55
Wstąpiłam również do klubu Mariza (w piątek) i juz mam zamówienia na 200 zł i darmową przesyłkę kurierską. Fajna opcja jeśli chce się zarobić. :D Mariza to spoko opcja bo: * Nie ma wpisowego * Rabat w wysokości 30% (tak zwana marża) naliczana jest już od zamówienia za 1 zł * Można otrzymać dodatkowe bonusy w wysokości 17% * Mariza zamówienie podlicza w cenach katalogowych a nie konsultanckich, co ułatwia dystrybutorom sprzedaż kosmetyków. Uzbieranie zamówienia za 200 zł to naprawdę pikuś. *Narazie katalogi wychodzą co 3 miesiące więc jest sporo czasu na zrobienie zamówienia :) *Nie musicie robić regularnie zamówień. Nie jesteście zobowiązane - nie podpisujecie umowy. *Generalnie to mam niespodziankę. Jestem konsultantką, kosmetyki sprzedają się rewelacyjnie! :D Zapisz się do KLUBU MARIZY, a już na samym początku otrzymasz stały rabat 30% na kosmetyki: Do każdej osoby która zarejestruję się z mojego link'u http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=008918 ( REJESTRACJA JEST DARMOWA) Wyślę cienie do powiek (lub produkt jaki sobie wybierzesz) + szczegółowe informacje o produktach w gratisie i na zachętę :) * gratisy są dla pierwszych 10 osób Oszczędzaj, zarabiaj i ciesz się z Marizą :) Oprócz sprzedaży bezpośredniej masz możliwość budowy własnej struktury grupy i dodatkowego dochodu od obrotu zamówień w Twojej grupie w postaci Bonifikat 5-17% Najlepsze jest to, że zamówienie jest podliczane w cenach katalogowych! To dodatkowy plus bo łatwo uzbierać te 200 zł i mieć przesyłkę kurierską za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja55
mój e mail to karolinaromanowska@wp.p GG: 639 28 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
czy wy naprawdę nie macie wyższych ambicji niż bycie handlarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja55
Wiesz, niektórzy mają wyższe aspiracje niż 150 zł kieszonkowego na miesiąc od rodziców. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
"Wiesz, niektórzy mają wyższe aspiracje niż 150 zł kieszonkowego na miesiąc od rodziców. ;/" no rozumiem, że handlowanie kosmetykami tej firemki to wyższe aspiracje od 150zł kieszonkowego od rodziców :D jeśli to Ci wystarczy i masz tylko te dwie opcje, to cóż... :D moje pytanie nie było więc do Ciebie, siedzącej na garnuszku u rodziców, tylko do dorosłych ludzi pracujących na siebie - w ich wypadku taki handelek to żenada :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
a tych jeleni to gdzie znajdujecie? to ja też wstąpię, tylko dajcie namiar na jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak wszyscy myśleli to gdzie kupowalibyśmy jedzenie, ciuchy i inne dobra? 150 zł to początek, tu można wziąć więcej, trzeba tylko chcieć. Nie od razu zbudowali Kraków. Jeśli chcesz siedzieć mieć grosze co miesiąc to siedź i grzej posadę gryzipiórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy wy naprawdę nie macie wyższych ambicji niż bycie handlarką? ... taki handelek to żenada " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Handlarką? Handelek? Naprawdę w MLM widzisz tylko handelek? :-D Przepraszam, ale w dzisiejsze czasy to szczyt ignorancji!!! MLM nie polega na handelku, tylko na pracy organizacyjnej. Na budowaniu grupy partnerów biznesowych i świadomych klientów. To jest biznes w pełni tego słowa znaczeniu. Przy czym, biznes wykazujący wszystkie oznaki biznesu idealnego. Nie wymaga kapitału, specjalistycznej wiedzy na początku czy zatrudniania ludzi. Spróbuj spojrzeć na to z takiego punktu widzenia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka_mariza
Bardzo lubie kosmetyki Mariza, są tanie a jakością nie odbiegają od dużo droższych firm. W Marizie naprawdę można sobie dorobić i to na korzystnych, niezobowiązujących warunkach. Fajna opcja dla uczniów i studentów którzy szukają zarobku w wolnym czasie. Zainteresowanych i mających pytania zapraszam do wysłania wiadomości na adres:konsultantka.mariza@onet.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknawiecznie i inne ciemnoty, wypieprzajcie z tą Marizą. Kolejny MLM-owski s**t. Szukajcie frajerów gdzie indziej. . . @gość: . @@@gdyby tak wszyscy myśleli to gdzie kupowalibyśmy jedzenie, ciuchy i inne dobra? 150 zł to początek, tu można wziąć więcej, trzeba tylko chcieć. Nie od razu zbudowali Kraków. Jeśli chcesz siedzieć mieć grosze co miesiąc to siedź i grzej posadę gryzipiórkaW@@ . Właśnie na tym mlm-owskim dziadostwie zarabia się marne grosze. I jeszcze to przeświadczenie durnych dystrybutorków jacy to wielcy biznesmeni się z nich zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@SAPIENTI SAT: . Ruski ćwok już się dorwał do wątku, bo zobaczył, że ktoś wspomniał o mlm-owskim szajsie :) Ty durny naciągaczu, naprawdę jesteś aż tak naiwny, że wierzysz w całkowitą ciemnotę użytkowników Kafeterii? :) . . @@@Handlarką? Handelek? Naprawdę w MLM widzisz tylko handelek?@@@ . Żeby chociaż to był handelek. To jeszcze byłby zarobek, marny bo marny ale zawsze coś. Coś co ty błędnie nazywasz "biznesem" to tak naprawdę piramida finansowa. Liczy się, żeby nawciągać jak najwięcej ludzi. Niech kupią startery i dadzą zarobić firmie. Cała prawda o mlm. . . @@@Przepraszam, ale w dzisiejsze czasy to szczyt ignorancji!!! MLM nie polega na handelku, tylko na pracy organizacyjnej. Na budowaniu grupy partnerów biznesowych i świadomych klientów. To jest biznes w pełni tego słowa znaczeniu. Przy czym, biznes wykazujący wszystkie oznaki biznesu idealnego. Nie wymaga kapitału, specjalistycznej wiedzy na początku czy zatrudniania ludzi. Spróbuj spojrzeć na to z takiego punktu widzenia!@@@ . Biznes idealny :D hahahaha :D Biznes, w którym trzeba upierdliwie żebrać w Internecie o kolejnych frajerów, żeby tylko wnosili kasę do firmy :) Śmiech na sali. Ty chyba nie czytasz swoich spamów przed wysłaniem :D . . . @ANIKA2222: . Wymieniłaś 3 gównianie firmy, które tylko patrzą jak wydoić frajera z kasy. Spierniczaj stąd jak masz zamiar naciągać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jucha_88
Witam jestem konsultantką Marizy w Warszawie (dokładnie Raszyn) Zapraszam osoby chcące złozyc zamowienie - malinkaaa1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi89
Witam , jestem konsultantką Marizy w Łodzi , osoby zainteresowane prosze o kontakt. amazi89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Juha_88: Z pewnością znajdziesz tam chętnych na ten szajs ;) Tu też nic z tego nie będzie. Biedny Folomeyev naciąga ludzi tutaj od 5 lat i nic z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jucha_88
hehe moze i szajs ale "wziecie"jest i zawsze jakis dodatkowy zarobek ;p Jedni wola Ziaje itd inni Avon ;) U mnie kupujace nigdy nie narzekaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie "jakiś", ale to nic stałego i za to nie przeżyjesz. Więc nie ma co się tym podniecać. Kupujące nie narzekały to chyba logiczne - gdyby narzekały to nie kupiły by tego :P Ale nie ma co zawracać ludziom głowy, bo rynek jest przesycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×