Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwony kocyk

Trzy róże na rocznice...

Polecane posty

Gość Wolałabyś jedną?
Wolałabyś jedną? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciekawa
A co chciałaś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milczenie autorki odbieram jako potwierdzenie, że sama oczekuje nie wiadomo czego, nie dając nic od siebie. Wstyd mi za takie babska, a sama babą jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mu kupiłam? Męża od 7 nie było w domu. Wysprzątałam mieszkanie na błysk, zostawiłam sobie tylko podłogi na koniec. Zaczęłam rozmrażać lodówkę, zrobiłam listę zakupów bo w planie miałam zrobić kolację przy świecach z jego ulubionym daniem. Szałam do pracy na 14 więc się spieszyłam. A wiedziałam że jak wróce to jego jeszcze nie będzie wieć ze wszystkim zdąże. Kupiłam sobie super seksowną bieliznę w ulubionym kolorze męża, później miał być seks i niespodzianka o której już nie będe pisała. A w szufladzie miałam schowany łańcuszek dla męża, grubszy taki jaki mu się podobał. wspomniał o tym 2 miesiące tego i wyobraźcie sobie że to zapamiętałam. Mąż wrócił godzinę przed moim wyjściem do pracy, zj**ał mnie za to że nie zdążyłam umyć podłóg, że zaczynam 5 robót na raz. Ja nie wiedziałam gdzie stoję. Tak mi przykro że przeryczałam 15 min w łazience, podziękowałam mu za tak pięknie zaczęty dzień naszej rocznicy i wyszłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitoki
Hahaha - ale niektóre baby do durnowate są:D aż miło poczytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×