Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _www.styleo.pl_

Pomysł na prezent komunijny

Polecane posty

Gość gościówka11
Ciekawe inspiracje można znaleźć na utalentowani.pl, bardzo wiele ładnych rysunków oraz tekstów można tam odnaleźć. Z pewnością znajdziesz pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie proste i piękne, fajnie jesli dziecko skorzysta z prezentu a nie zostanie zamknięty w szufladzie jak to czesto z pamiątkami bywa. postawilam na tegoroczna komunie kupic Bratanicy bansoletki Lapide z kamieni z dodatkami srebra. sliczne! a najfajniej ze rozmiar moglam dobrac taki na teraz i mala bedzie miala radoche z noszenia a jako pamiatka tez przetrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medaliki, obrazki to pewnego rodzaju symbol na komunię. Czy nam się to podoba, czy nie 8-9 latki to jeszcze dzieci, które nie do końca docenią takie prezenty. Warto dodać coś faktycznie dla dziecka. Polecam spojrzeć na ofertę sklepu sterowane-zdalnie.pl. Myślę, że w asortymencie tego sklepu znajdziecie Państwo coś, co będzie świetnym uzupełnieniem prezentu komunijnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na dobrą sprawę zależy od naszego budżetu,akurat jestem zdania,że czasem kupno czegoś symbolicznego ma sens,chociaż drugiej strony dziecko bardziej ucieszy się z praktycznego prezentu,zabawki lub klasycznie- roweru. www.Domkowa4.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent ma sens jeśli jest używany. Wiadomo medalik, czy obrazek to symbol komunii i pamiątka sentymentalna na lata. Jako praktyczny prezent sprawdza się elektronika i sprzęt sportowy. ja dam jeszcze inna propozycję prezentu dla chłopca. Fajnym prezentem są pojazdy RC, ale nie takie z supermarketów, bo to tandeta. Myślę bardziej o pojazdach na poziomie modelarskim. Super zabawki. Szukając czegoś takiego w sieci natknąłem się na ofertę sklepu sterowane-zdalnie.pl. W ofercie są różne modele latające, pływające i jeżdżące dobrych firm. Ceny też bardzo różne od 80-90 zł do nawet kilku tysięcy, ale duży przedział cenowy pozwoli zawsze znaleźć coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin30
No na pewno dzieciak sie z piora ucieszy :) ja kupuje mojemu xboxa. prosi od dawna, w media expert jest dobra oferta, a okazja - nie byle jaka. wiec dostanie ;) oczywiscie do tego biblia i lancuszek - czyli taki standard komunijny i przypomnienie sensu tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_Bano
ja tam dam rower, a nie zadne pioro :P. juz zrobilam research i prawdopodobnie bedzie to Indiana. czeka mnie tylko weryfikacja, trzeba jakos sie dyskretnie dowiedziec czy mu sie spodoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony jest chrzestnym i rozważa zakup kierownicy takiej do gier, bo mały uwielbia wyścigi, oczywiście takie dostosowane do wieku - z tego co widzę na stronie sklepu, gdzie sama zamawiałam komputer http://www.trysja.pl - taka porządna kierownica nie jest jakoś super droga. Moje pytanie do Was: jaki macie budżet na prezent tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xboxy są teraz modne. Na electro.pl jest ich dużo i zaczynają się fajne promocje. Ja na komunię chrześnicy kupiłam jej fajny aparat oraz zegarek komunijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia33ipol
ja tam proponuje w przypadku chlopca jakos sie dluzej nie zastanawiac tylko skoczyc do media expert i kupic po prostu xboxa ;) w przypadku dziewczynek jest troche ciezej, ale moze fajny telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najbardziej tradycyjny prezent na komunie to zegarek :) pamietam ze sama dostalam taki prezent. Na przyklad na e-zegarki.pl maja duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaBawidamka
fajne rowery są w media expert, wiec chyba z czystym sumieniem moge polecic, bo to idealny, sprawdzony i klasyczny prezent na komunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz porządnego wiecznego pióra to ostatnio widziałam sporo ciekawych pozycji w sklepie http://papiernozyce.pl ja akurat kupowałam Waterman, ale jeśli chcesz Parkera to też znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remka3
A może tablet? Dziecko komunijne może już dostać taki prezent. Warto jednak od razu kupić dziecku etui na tablet, proszę: http://www.inbag.pl/ Trzeba zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju też mieliśmy komunię akurat u chrzesniaka męża. Wiedziałam że chce rower więc upatrzyliśmy dobry rower w Bikershop i taki dostał. Lepiej wydać ciut więcej ale kupić porządny sprzęt niż jakiś bubel bez atestów http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś w takich klimatach - https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-dzieci/ ? Jeśli prezent będzie miał poziom, to powinien zrobić wrażenie, będzie praktyczny. Dopasujcie sobie to wszystko pod oczekiwania i wtedy zrobicie dopiero wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynalbn90
Jak dla mnie to nic nigdy nie przebije roweru. Naprawde :) Ja kupilam mojemu chrzesniakowi Indiane x Pulser 2.4 i juz nie moge sie doczekac wręczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś fajną książkę? na inbook.pl jest super obsługę klienta, bardzo dobre ceny też wysyłke tanią także teraz tylko tam zamawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaminaPsycho
No nie wiem. Dla mnie najlepszym prezentem komunijnym jest rower. Sama zreszta kupilam tydzien temu chrzesniakowi rower i to na raty. Niezla oferte maja w Media Expert z tymi ratami, wiec sie szarpnelam. Chlopak bedzie mial na lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×