Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _www.styleo.pl_

Pomysł na prezent komunijny

Polecane posty

Gość Marcelina Krzywińska
Ja ostatnio zastanawiałam się nad prezentem dla siostrzeńca i wpadłam na pomysł, żeby kupić mu album fotograficzny, do którego rodzice będą mogli wkładać jego zdjęcia na przestrzeni lat :) Album dla dzieci można znaleźć pod tym linkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarek50
A polecacie coś sklep online z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izax36
My kupiliśmy w tym roku coś innego niż zawsze. Drzewko w formie obrazu do podpisywania przez gości. Wyszło bardzo tanio i wygląda efektownie. Dużo fajnych drzewek jest na www.twojabajka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirka
myślę żeby kupić jakieś fajny tablet, tylko nie wiem jaki wybrać... tyle tego że ciężko mi się zdecydować, podajcie jakieś konkretne modele na które warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kharazim Czy ten model ma w zestawie tę roślinkę? Gdzieś już mi się chyba podobny zestaw Camry rzucił w oczy, ale nie wiem, czy to akurat był model CR 7931...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kharazim
@gość(11:11) Roślinki nie wchodzą do zestawu w przypadku modelu CR 7931. Ale kuleczki już tak. Generalnie sam decydujesz, jak z zewnątrz akwen sobie udekorujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym prezentem jest kupno albumu w fajnym wzorze jako pamiątke po komunii - sprawdź na www.Sklep.Fokus.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kharazim Ok już doczytałam. Wydaje mi się, że ten model CR 7930/7931 (widzę, że występują dwie opcje) to serio ciekawy pomysł. Muszę to rozważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam ze jest teraz fajna akcja City Jungle na www.miugo.pl gdzie dostaje sie zegarek razem z ciekawymi dodatkami w ladnym opakowaniu. jak dla mnie idealny prezent dla dziewczynki na komunie. uwazam, ze ogolnie bizuteria sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na media expert jest mega promka na konsolę ps4 pro dla chlopca to świetny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na komunię dostałam zegarek i jestem z niego zadowolona do teraz. Dlatego uważam, że zegarek, lub biżuteria są dobrym wyjściem. Sprawdź sobie ofertę tego internetowego sklepu z biżuterią https://gold4u.pl/ polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dron fajny pomysł , moj Chrześnik jednak marzy o telefonie i jeszcze powiem Wam sie zastanawiam czy kupic czy dac pieniadze. Myslałam o LG bo mnie swietnie służy i pomyslałam o tym z bajerem - zakrzywionym wyświetlaczem, czytałam że fajny. Co myslice? Na Bestcenie jest nawet w niezlej kwocie bo na allegro prawie stówe droższy https://bestcena.pl/telefony/lg-g-flex2-srebrny?zenid=dm6srht25kdefoft0pdaruhrq0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo modne są teraz te elektroniczne deskorolki - http://www.empik.com/deskorolka-elektryczna-camry-cr-1034-10,p1143709618,sport-p Czy to odpowiedni prezent? Moim zdaniem zdecydowanie tak, ale to już sami oceniajcie. Pod względem pomysłu na prezent coś takiego powinno się sprawdzić optymalnie - choćby zamiast roweru, ale może lepiej po prostu ustalić z dzieckiem, czego bardziej potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym celowal raczej w hulajnoge elektryczna, sa teraz na takie przeceny w ME. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znaleźliśmy fajny customowy zegarek miugo więc mamy problem wyboru prezentu z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio popularne jest dawanie dzieciom elektroniki. Ale, jak to dzieci, potrafią ją szybko zniszczyć. Dlatego do "komunijnego" smartfona, jak sądzę, dobrym pomysłem jest dorzucenie etui, które ochroni urządzenie. Ja i moja druga połówka mamy drewniane etui kupione na www.Unicatshop.com a nasze pociechy, kiedy dostaną swoje telefony, też takie będą nosić. Dodam, że można zamawiać grawer na takim etui, więc zastanawiamy się nad wygrawerowaniem ważnych numerów telefonów i adresu, jakby się coś stało dziecku lub telefon się zgubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

A ja bym kupiła cos z czego na prawdę będzie się cieszył czyli np przejazd sportowym samochodem po torze w roli pasażera 🙂 dla chlopca prezent idealny 🙂 koledzy beda zazdrościć że jeździł szybkim sportowym samochodem 😉  do tego razem z rodzicami spedzi miło dzień na torze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Myślę że fajnym pomysłem na prezent byłby czytnik e-booków. Przykładowo Kindle 6 to koszt ok. 500 zł np. w sferis. Trafiony prezent szczególnie jeżeli dana osoba lubi czytać, kilkaset książek w jednym miejscu z wygodnym dostępem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemder

A może po prostu fotoksiążka okazjonalna z Empik Foto? Prezent wydaje mi się być trafiony. Pamiątkowy, ciekawy - również dla dziecka. Uważam, że ludzie przesadzają z wartością takich prezentów. To nie powinno tak wyglądać. Nie tędy droga, ale to chyba jest oczywiste, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×