Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkkionikn

30-40-50 latki...jestescie zadowolone ze swojego życia? czy niezbyt?

Polecane posty

Gość asdfghjkm,.
Agonia36 No to jak straszyłas,ze sie z nim rozwiedziesz,to rozwidz sie ,a nie szukaj wytłumaczen do zdrady. Ty takze ponosisz winę za meza zniechęcenia do wpółżycia seksualnego. Mąż sam chcial iśc na tacierzysnskie.No to dlaczego pozwoliłaś mu na to? Chciałaś być osobą,która nosi spodnie,nie miaąłs ochoty przebywać ze swoim dzieckiem,więc masz to co masz. Rozkład pożycia seksualnego u par,które były dograne w tym zawsze ponoszą winę dwie strony. Widocznie teraz chcesz większą winę na siebie wziąć.Zamiast nadal pracowac nad polepszeniem lub wznowieniem pozycia seksualnego,Ty szukasz najłatwiejszego wyjścia,kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Maly szczegol ci uciekl - w szwecji ojciec na wychowawczym a kobieta w pracy co nie anomalia i nie wypisuj glupot ze z dzieckiem nie chcialam siedziec ( w polsce nie bycie kura domowa budzi ogolna spoleczna niechec i agresje do kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
Agonia36 :-) nie jestem wróżką i nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Tak jak pisałam,Ty także ponosisz winę za rozpad życia seksualnego w Twoim małżenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Wrozka nie jestes ale ja pisalam ze mam kawiarnie w Sztokholmie . Cos mi sie wydaje ze probujesz dac mi do zeozumienia ze jak bym byla domowym kociakiem ( nie pracujaca zajmujaca sie 24 na dobe dzieckiem, pioraca , gotujaca sprzatajaca oredowniczka ogniska domowego) to maz by mnie z checia bzykal ??? Nie zamierzam sie z toba zaprzyjazniac ale chetnie poznam blizej twoj punkt widzenia ( w koncu to kulturalne forum dla kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie.....
Agonia36....czy twoj maz to Szwed? bo jezeli tak to powiem ci cos ciekawego ale niezbyt milego na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
szwed z dziada pradziada na dodatek Sztokholmiak tez z dziada pradziada ale nie bardzo rozumiem dlaczego mam uslyszec z tego powodu cos nieprzyjemnego. tylko nie zaczynaj od slow -bo szwedzi - bo szwedzi sa rozni chociaz obserwuje moich lkientow w kawiarni ,moich sasiadow , znajomych meza i zdanie o szwedach (szwedach i szwedkach) mam dobre lubie ich ogolnie to mily narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
no wlasnie , nic ciekawego nie uslyszalam a myslalam ze uslysze kolejna bzdure na temat szwedow tak namietnie powielana przez polskie sprzataczki i polskich robotnikow budowlanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×