Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i have bulwers.

dlaczego faceci są tak prostaccy? mam głebokiego bulwersa.

Polecane posty

Gość i have bulwers.

mam bulwersa z powodu wujka mojego chłopaka. Nocował ostatnie 2 noce u nas w mieszkaniu i ma 45 lat i chyba jakiś kryzys wieku średniego czy coś bo sie chwalił jakie to laski ostatnio "zarwał" i mial z nimi seks(jest muzykiem na jakichś weselach itd. więc ma dużo takich przygód) a gdy zapytalam "a co z zoną?"(ma żone w jego wieku) bo chciałam sie dowiedzieć czy on nie wstydzi sie tak zdradzac swoja zone a on mi odpowiedzial "żona czeka w domu, a wraz z nią jej stara, dobra, cieplutka pizdusia którą dobrze znam, drugi dom mojego penisa - wszedzie, dobrze ale w domu najlepiej hehe, choć po prostu lubie podróżować, a raczej moj członek lubi hahahahahahah" :-o kurva myślałam ze mu w ryj dam :-o czemu niektórzy faceci to tacy bydleta noooo? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i have bulwers.
no jak mozna sie tak zachowywac wyjasnijcie mi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i have bulwers.
czy tylko ja jestem zbulwersowana? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc....
a potem to kobieta ma HPV i raka, bo taki wsadza ptaka, gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Kryzys wieku sredniego albo glupota tego czlowieka. Ale skoro sie tym chwali to raczej wielka glupota. Troche te jego wynyrzenia oblesne byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbcwuhyb chubui6
zenujace... chyba nalezaloby powiedziec jego zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluMen14
To nie wina Facetów tylko KOBIET ,gdyby nie dawały obcym to by nie było problemu!!!!Tak moje panie ,prawda jest tylko jedna ,wiem że nie wygodna ale to prawda.Jak w tym przysłowiu "Okazja czyni złodzieja" czy jakoś tak to szło.Jedynie do czego można się przyczepić ,to jego rubaszny język no niektórym może nie pasować, bo facet jeździ po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbcwuhyb chubui6
blumen, to jak bedzie okzja, to buchniesz samochod albo kogos zamordujesz w ciemnej uliczce? bo bedziesz mial okazje? mysl troche. chcecie przewaznie wykrecic sie od odpowiedzialnosci za wszystko, co robicie i zwalic wine na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluMen14
wiem bo mama mi mówiła że daje obcym więc na pewno wszystkie dają obcym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannanannnnna
bluemen prostak z ciebie!!!to wina kobiet??/chyba ci padlo na mozg, no biedni faceci musza zdradzac bo im sie pchaja baby!!!!???to nie na tym polega!!wiec mozna tearz wytlumaczyc kobiety ktore zdradzaja, no bo jak sami faceci sie imm pakuja do loza to musza korzystac prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbcwuhyb chubui6
co za prostak. nie ma: daje, jest:bierze. bierze sobie kobieta kogos, nakogo ma ochote. nie badz taki zaklamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbcwuhyb chubui6
nananana dokladnie blumen to glupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluMen14
htbcwuhyb chubui6 to powiedzonko posłużyło mi tylko do zilustrowania tego konkretnego przypadku .Facet to oszołom ,do tego wulgarny nie mam wątpliwości ,ale z kim on tam uprawia sex??? Sam ze sobą ?Czy z kobietami ,kobietami które pewnie są też PRZYKŁADNYMI mężatkami ?? No ja się pytam moje panie,proszę jeśli już to o szczerą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluMen14
Tchórzliwy podszywie (kobieta???szok) Odpierdol się od mojej matki!!! Ona za moje słowa nie odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbcwuhyb chubui6
co to ma do rzeczy? fakt, okazja czyni zlodzieja, ale zlodziej jest winny, ze ulegl okazji a nie okazja, ze go podkusila faceci chce sie zawsze wylgac zewszystkiego i ustawic wygodznie, niewazne, jakie bzdury przyjdzie im plesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluMen14
do htbcwuhyb chubui6 cyt"co to ma do rzeczy? fakt, okazja czyni zlodzieja, ale zlodziej jest winny, ze ulegl okazji a nie okazja, ze go podkusila" tak serio to "okazja " jest tak samo winna jak "złodziej" w przygodnym seksie który kogoś krzywdzi nie ma nikogo bez winy to oczywiste.Ah ta walka płci ,dziwne że jeszcze się nie pozabijaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×