Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cygaryty

Moje Ciuszki

Polecane posty

Gość Cygaryty

SIEMA jebała mnie dziś mama; jebała mnie dziś mama; jebała mnie dziś mama; jebała-ała-a-ała; Powiedz czemu chujem wieje stąd; powiedz stara kurwo, kto cię ciął; powiedz czemu chujem wieje stąd; powiedz stara kurwo, kto cię ciął; Zgadnij, skąd wiem, że jesteś cięta; chodzisz cały czas po uszy uśmiechnięta; śmierdzi ci z pyska starczym kałem - - to był połączony oral z analem; sorry, kobieto, sorry stara lancypudro; nawet z tobą nam jest tutaj nudno; wiemy już też, że pizdę masz brudną; wcześniej było łatwo, teraz będzie trudno; wiesz kto cię ciął? To twoja mama; wiesz co tam leży? twoja pidżama; Ty i twój stary to piękna drużyna, piękna to para - stary dziad i dziewczyna; cieknie uryna, chyba znów się zaczyna; znowu zaczyna twoja stara cię pocinać; patrz na starego - znów swędzi go John, trzaska ci chujem w twój nowy gramofon, zakładać chce teraz twój tampon, skończyła stara, teraz ruchać chce on; ciągle uprawiacie kazirodztwo; nie będzie wam łatwo, nie będzie wam prosto; jebie cię tata, strzela ci ciągle z bata; wolę nie wiedzieć, co tam u twojego brata eśli smierdzi ci z włazu, a stara znów sapie - - jebała cię dziś mama; a jeśli czujesz coś w dupie, a nic nie wkładasz - - to jebie cię znów mama; jeśli czujesz coś w łapie i odbyt ci chlapie - - to jebie cię też tata; a jeśli mama nie chce, bo czeka w kolejce - - to jebie cię dziś tata; Jeśli smierdzi ci z włazu, a stara znów sapie - - jebała cię dziś mama; a jeśli czujesz coś w dupie, a nic nie wkładasz - - to jebie cię znów mama; jesli czujesz coś w łapie i odbyt ci chlapie - - to jebie cię też tata; a jeśli mama nie chce, bo czeka w kolejce - - to jebie cię dziś tata; ku-ku-kurwy; kurwy; ku-ku-kurwy; kurwy; ku-ku-kurwy; kurwy; ku-ku-kurwy (kurwy, kurwy);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×