Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antonina malina

Alimenty nie dam sobie obnizyc

Polecane posty

Gość Antonina malina
a ja sie nie zgodze na obnizenie, a pewnie bedzie chcial bo ta jego lafirynda pewnie nim zmanipuluje, kiedys to robilam z nim co chcialam, wymyslalam ze potrzebuje wiecej i wyslal wiecej, a nie teraz mnie olewa i robi co mu malolata kaze, a poza tym za milo by mieli wiec chociaz tak im moge uprzykrzyc zycie, zadajac.. i tak sie juz wkurza kiedy wypisuje do niego z jakimis pretensjami, ale moga mnie w 4 litery pocalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto, wyluzuj
kiedyś robiłaś z nim co chciałaś, ale to było kiedyś Teraz on ma kobietę, ona Cię w 4 litery nie musi całować. Daj im spokój, nie podskakuj, bo sobie zęby wybijesz. Zawsze możesz oddać dziecko ojcu... Nie rób za idiotkę, bo to nie przystoi uczciwej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Robi z nim co chce bo facet to dupa wołowa.Gdyby wniósł do sądu o ustalenie miejsca pobytu przy nim i ustalenie przez działanie kuratora warunków życia jej i dziecka inaczej zaczęła by gadać.Ale pierwszy sygnał zmądrzenia już jest nie dał jej 1200 teraz powinien obniżyć na 6 stów a za resztę kupić rzeczy dla dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Powinien przejąć opiekę nad córką. Ta mamusia jest jak zaraza i zarazi córkę...pasożytnictwem. Wyrządzając jej przez to szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×