Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość robie rozeznanie tu

Panowie, czy podobaja Wam sie umiesnione kobiety?

Polecane posty

Mnie sie nie podobają to nie ma nic wspólnego z kobiecością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freak of nature
Szczególnie, kiedy mają dobrze wyćwiczony mięsień Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wyglądają jak faceci:P po prostu nie widzę w nich kobiecych kształtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Okej rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 1sza z prawej rewelacja
regres, lubisz slabe mimozy, wytrzeszczajace oczka i mowiace ooooooo misienku , jestes TAKI meski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrys mięśni musi być wyrażnie
zaznaczony (szczególnie brzuszka) kobieta nie może wyglądać ja plastulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem wszystko podobaja mi się kobiety które dbają o swoją sylwetkę ćwicza, robia mięsnie ud,pośladków by były jędrne i nie miały cellulitu To ok jest ale wszystko ma swój umiar co za tym idzie nadmierna muskulatura najzwyklej na swiecie mnie odpycha niż przyciąga u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Taka to i obroni i podniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno/kobieto przecierz na tych ostatnich zdjęciach to te panie nawet kobiet nie przypominają.Pewnie jacyś fani takich pań są ,ja do nich nie należę.cyt "Ile myslicie lat na silowni trzeba cwiczyc?" Wiele lat kochana ,oglądałem kiedyś kilka odcinków serialu dokumentalnego na Discavery o kulturystkach ,była min ta blondi (4 zdjęcie) taka sylwetka to wiele lat wyrzeczeń,odpowiednia dieta,precz z używkami,siłownia,systematyczność(za to podziwiam) Zadaj sobie pytanie czy dasz radę,czy warto .Jeśli o mnie chodzi to wybrałbym panią fitnes,ale to ostateczność ,wolę panie w wersji full kobiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Czyli tylko Regres nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Wiele czyli 5-6? Nie wiem czy mi starczy samozaparcia, ale niesamowicie podobaja mi sie miesnie u kobiet i chcialabym miec taka sylwetke jak te panie z fotek. Tylko obawiam sie, ze jak juz osiagne wymarzony wyglad to zaden facet sie mna nie zainteresuje:( Ale do tego jeszcze daleko, bo dopiero w tym roku zaczelam, ale efekty juz widze calkiem niezle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest umięśniona, w innym przypadku nie mogłaby sie poruszać, nie mówiąc już o oddychaniu, chodzi Ci o kobiety- kulturystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 1sza z prawej rewelacja
Te Pani na ostatnim zdjeciu nie istnieja. Nie widzicie, ze to Photoshop? Poza tym, kobieta, zeby sie tak umiesnic, musialaby sie praktycznie zywic chemia i sterydami. Regres, nie podobaja Ci sie Panie z 1szego zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z regresem
kobieta majaca kaloryfer na brzuchu lub widoczne miesnie wyglada paskudnie ;) co innego jedrne cialo, a co innego paskudne miesnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne, podoba wam sie ta pani, która stojąc lekko bokiem, wypina biodro i pupę tak, by talia sie zaznaczała, podczas gdy ma taka samą figurę jak reszta tych kulturystek- prosty trick i już lecicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 1sza z prawej rewelacja
Te dwie z prawej sa najladniejsze, wiec pytalam :P ale i najbardziej umiesnione. Mysle jednak ze nie zbyt umiesnione, a w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Podoba im sie bo ma najladniejsza buzie:P Umowilibyscie sie z taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza z lewej i ta w żółtym bikini mają równie ładne buzie, upieram sie ze podoba im sie pierwsza z prawej bo stanęła w korzystnej pozycji i posyła kuszące spojrzenie spod rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobaja mi sie
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszek master
Chciałbym widzieć je wszystkie związane i zakneblowane w moim garażu! Poddałbym je wymyślnej tresurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Czyli lepiej zadbac o jedrnosc ciala niz o mase i rzezbe? Na pewno latwiej, wszystkie laski z mojej silowni maja smukle sylwetki, jedynie ja cwicze na mase i mam wrazenie, ze dziwnie na mnie patrza o facetach nie wspomne. Moze macie racje ze nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt "Czyli lepiej zadbac o jedrnosc ciala niz o mase i rzezbe?" Według mojej skromnej osoby lepiej tak zrobić, jak pisałem wcześniej wolałbym panią która trenuje np fitnes niż kulturystkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te babeczki ze zdjęcia wydają się być cool, sympatyczne, z celem w życiu, pogodne i aktywne, sądzę że fajnie jest być partnerem takie kobiety, która jest ambitna, pełna energii, zna sie na zdrowym odżywianiu, aktywnym spędzaniu czasu, szczegolnie TYM aktywnym spędzaniu czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×