Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minus10

-10kg! Szukam zawziętej zawodniczki do wspólnego odchudzania i motywowania ;)

Polecane posty

Kurde, nie miałam kiedy wejść dziewczyny. Szczerze... troszkę poległam, ale walczę dalej ;) Dziś dzień zaczęty czerwoną herbatką, zaraz zjem jogurt z otrębami i będę myślała nad obiadem. Wczoraj zjadłam kolację o 18 :D Ale jestem z siebie dumna... Co prawda, później strasznie zgłodniałam.. i zjadłam małe jabłko :) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walczę dalej... chwilowo odstawiłam diety.. tzn. jem 5 razy dziennie, jem na co mam ochotę, ale poniżej 1000kcal i głównie warzywka i jakieś zdrowe rzeczy :) powodzenia wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wadzie 1 kg mniej, ale ważę się zawsze rano. Narazie nie będę się bardzo cieszyć, bo mam chwile zwątpienia i nie wiem jak to będzie. Chyba przejdę na te 1000 kcal, bo mam ochotę na coś smacznego :P Wczoraj zjadłam mały kawałek duszonego schabu z placuszkiem otrębowym, później 2 banany a wieczorem 2 jajka usmażone z ryżem.. coś jak omlet :P Aaa i surówkę z pekinki. Trochę źle się czuje, bo łapie mnie jakieś przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czas nie pozwala zaglądać tu tak często jak bym chciała. Jeśli chodzi o odchudzanie to aktualnie postawiłam na ćwiczenia: turbo jam, tamilee webb i pump it up :D Ograniczam też jedzenie, bo i tak w takie upały nie chce się jeść. Nie ważę się, moja waga kłamie (czy to możliwe żebym tak się zaniedbała i zobaczyła 7 z przodu?). Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×