Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JedenPlus

Problem ze sniadaniami.

Polecane posty

Gość JedenPlus

Mam dosc, ciagle jem to samo na sniadania i kolacje. Albo kanapki, albo platki. Kanapki albo z twarozkiem albo z wedlina albo z zoltym serem. Przejadlo mi sie. Co wy jecie na sniadania i kolacje w ciazy? Ile jecie posilkow? Czy jak jem sniadanie, obiad i kolacje a w miedzyczasie 2 owoce i jogurt, to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie napisze co jem bo w ciazy tego nie polecam :D (bez ciazy tez nie) ale moje dzieci jedza: platki z mlekiem i kanapki ktore Ci się rpzejadly a procz tego parówki, jajecznicę jajka na miękko i twardo ryż na mleku kaszkę mannę z owocami albo sokiem malinowym omlety kanapki ale w wersji tosty - takie z opiekacza albo ze zwykłego tostera salatkę z warzyw i np tuńczyka (ale do tego też chleb) na 2 śniadanie to co wyżej lub jogurt kawalek ciasta z owocami serek homogenizowany koktajl owocowy deser czekoladowy Zalezy jaka jest pogoda, co mam w lodówce i na co mają ochotę. A co do kanapek polecam z salatą, pomidorkiem, rzodkiewką, ogórkiem albo z dżemem nie tylko wędlina i ser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jedzenia w ciaży to powinnaś dostarczyć w 2 trymestrze okolo 350 kcal wiecej a w trzecim 450. Nie jest to wbrew pozorom tak dużo. np duży jogurt jopgobella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedenPlus
Nie no, oczywiscie, kanapki sa tez z warzywami. Dzis zrobilam jajka na twardo, tez nie podchodza. Ogolnie z jajkami to u mnie ciezko. Probowalam kaszek - nie najem sie.. Parowki nie xza bardzo w ciazy :) Oooo, moze na kolacje zrobie tosty :) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz parówki, które maja ponad 70% miesa w zawartosci i nie maja MOM, czyli miesa obrobionego mech, to sa te wsyztskie swinstwa, i powinno byc ok:) a na pewno lepsze niz zwykle, niekoniecznie drozsze, tylko trzeba szukac w paczkach, bo tak to moze byc ciężko, żeby sprzedajacy na wagę powidział Ci co jest w środku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
A ty co wiosenna jesz na sniadania,ze nie polecasz? napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedenPlus
A takie jedyneczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarną kase ze slodzikiem wiec nie polecam :D Parówki fajne sa z lidla takie pirackie one zawierają sporo mieska a do tego seler i marchew jako "wypełniacz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×