Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyneczka;9999

lipofilling - przeszczep tłuszczu w policzki

Polecane posty

Gość gość
To w końcu kto poleca ty czy twoja koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaa
A ja miałam ten zabieg w klinice http://efecta.eu/ w Częstochowie i bardzo sobie chwalę. Wszystko się ładnie przyjęło i efekty były szybko widoczne. Jednak jeżeli chodzi o takie zabiegi to nie ma co wybierać kosmetyczki, tylko raczej należy się zgłosić do lekarza, który wykona zabieg w profesjonalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo że to forum jest zaśmiecania przez synekseweryn czy jak tam się podpisuje przez ludzi z tej kliniki jakąś porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sweryneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszczep tłuszczu w policzki jest bezpiecznym zabiegiem co moja koleżanka miała zabieg z czego była zadowolona bo efekty były znakomite co polecam wszystkim zainteresowanym,./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jest zadowolona moja koleżana z zabiegu przeszczepu tłuszczu w policzki co po jakimś czasie świetnie obecnie wygląda i dziękuję za to co polecam wszystkim zainteresowanym a wszystkie te przyjemności można skorzystać z usług kliniki Bona Dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg który miała moja koleżanka należał do najlepszych ponieważ jest zachwycona z efektów co ma teraz piekny wygląd twarzy co niejedna osoba to potwierdziaa a wszystko to dzięki usług kliniki Bona Dea co polecam zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam przeszczep tluszczu w klinice Bona Dea. Bardzo fajna klinika i bardzo dobrzy lekarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka08
Forum okropnie zasmiecone ostatnio! Jednak pisze tak jak obiecalam zaunteresowanym kolezanka... jestem juz po zabiegu. Po wielu opiniach zdecydowalam sie na zabieg z uzyciem woreczkow do oczyszczania tluszczu u dr Grzegorczyka . Poki co efekt wow! Najgorsza byla droga bo musialam przejechac 150km ale i tak sie oplacalo bo cena byla najnizsza. Ogolnie Polecam. Jak dla mnie wypelniacze to przeszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Anna_
Jeśli lipolifting to tylko u sprawdzonych lekarzy. Polecam konsultację u dr. Chomickiej w Szpitalu Lux Medu na Puławskiej. Miałam u nich korektę biustu, a teraz zastanawiam się nad lipoliftingiem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofia869
Zawoziłam ciocię na taki zabieg i jeśli dobrze pamiętam do wykonywała go chyba w klinice SCM estetic. Na pewno w Krakowie. Miała bardzo opadające policzki, a teraz wygląda dużo lepiej i atrakcyjniej. Osoby, które jej nie znają, nawet nie wiedzą, że coś miała wykonywane, ponieważ efekt jest naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o nadmiar wstrzykniętego tłuszczu, to nie jest problem. Zawsze można rozpuścić radiofrekwencją igłową. To jest zresztą problem przy odmładzaniu radiofrekwencją. Niszczy się komórki tłuszczowe i jesli ktoś ma szczupła twarz, to straci ten tłuszcz, który jest podporą skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...wlasnie jestem po radiofrekwencji mikroigłowej, minęły niespełna trzy tygodnie. Co widzę po tak krótkim czasie, na pewno skora jest napięta, jednolita, świeża . No i teraz co z tym tłuszczem, jak to stwierdzić czy go faktycznie ubyło. Będę miala na uwadze wypowiedź mojej poprzedniczki i bacznie się przyglądać co się dzieje. Bo na ostateczny efekt przy tego typu zabiegach trzeba czekać do ok trzech miesięcy. Ana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdkag
U mnie diametralna zmiana na twarzy nastąpiła po derma fusion pen platinum w estetica w Krakowie na rynku. Został mi jeden zabieg do skończenia serii ale efekt naprawdę cieszy. Nie pamiętam kiedy tak dobrze wyglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielką języka polskiego .Mam 3 dekady doświadczeń między innymi z odpisywania od kolegów prac domowych.Doskonale wiem jakie teksty pisze jedna i ta sama osoba.Podobnie jest tu w komentarzach..Peany na cześć pani doktor z Krakowa,która wykonuje zabiegi za 3700, pisała jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami.Jak to mówią moi uczniowie to jest ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpolipolifcie
Nie ma bezbolesnych zabiegów lipoliftingu. Ten kto tu to wypisuje robi sobie reklamę. Do tego dochodzi pobranie tluszczu z brzucha które jest bardzo bolesne mimo znieczulenia. Dodatkowo u mnie lekarz uszkodził jelita i spowodował krwawienie. Zamiast przestać pobierać stwierdził że to przecież nie Boli i ja przesadzam wiec działał dalej. Twarz asymetryczna. Brzydka i opuchnięte. Dlonie jak bochenki chleba. Na szyi zgrubienia. Gdybym miała zdecydować jeszcze raz to wybrałbym cis co stymuluje elastyne. Najgorszy jest bol brzucha po zabiegu, o którym wspomniała tylko jedna osoba. Mnie czeka dodatkowa operacja założenia siatki na jelita. Gdybym miała ten tłuszcz wybierać i ktoś się uprze to z uda, cienka igła tylko same zmarszczki, nie więcej jak 10 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Czy jrst tu ktos po lipolifcie? 10 dni po zabiegu twarz jak piłka już nie Boli śiniaki zeszły Ale tluszczu mam tyle że oczu prawie nie widać tylko walki z powiek i twarz jak piłka A dłonie też. Miało się wchłonąć A nic. Skóra napięta do granic możliwości. Miało być tylko trochę dla odżywienia skóry A wyglądam jak księżyc. Czy to się wchłonie czy pi 10 dniach to raczej nie? Co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go29
Radiofrekfencja pozbawia tluszczu wiec jak masz zaawansowany wiek lub tracisz tłuszcz na twarzy to znacznie pogorszy stan. Skóra potem smutnie wisi. Nagle zmieniasz rysy twarzy. Koszmar. Ja odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Cześć, ile czasu może się wchłonąć tłuszcz? Ja już 11 dni i wyglądam jak piłka. 20% się wchlonelo Ale nadal Koooszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go29 ,zgadzam się z Tobą w 100 procentach ,u mnie tak się stało ,tyle że ja zostałam oszukana przez lekarza ,którego pytałam trzy razy czy nie stracę tłuszczu ,zapewnił że nie .Co to dla nich że zniszczą ci twarz ,przecież zaraz przylecisz ją wypełnić ,bo przecież nie będziesz chodzić z obwisłą skórą ,no i biznes się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go29
Mnie też oszukały kosmetyczki poleciły mi radiofrekfencje uwaga na ... odzyskanie warstwy tłuszczowej. To okropne że można tak oszukiwać. Wiedziały że mam ogromny problem że słaba warstwa. I jeszcze źle ustawimy fale i poparzyly mi nawet kolagen w kościach. Udstwila na na min. fale. A taka właśnie jest najgłębszą. Odradzam radiofrejfencje szczególnie tym, którym już hormony nie pracują i się nie odrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Tłuszcz wchłonąl mi się nagle i od razu w jakiś 50_ 60 procentach. Po prostu zniknął w ciągu 1 nocy. Aż szkoda. Bo teraz skóra w niektórych miejscach mi wisi. Podobno za szybko. Powinien stopniowo. To przez ocet jabłkowy, który spała tłuszcz. Nie wiedziałam, że aż tak bardzo. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Ostrzegam przed tym zabiegiem. Twarz znieksztalocoa, krzywa, jeden policzek skóra wisi. Porozciagana. Wczesniej miałam ładne policzki teraz dwa rozciągnięte wory, tłuszcz się wchłonal Ale lekarz zmienił mi rysy twarzy. Nie wiem co teraz, kolejny zabieg na kilka tysięcy żeby przywrócić? Nie dajcie się naciągnąć jak ja. Jak chcecie wypełniać to jedna drobna rzecz np zmarsczke czy dolinę łez A nie twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
I wazne: żadnej kaniula. Otrzymać strzykawka jak w mezoterapii wtedy nie rozciągną nie nawala materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Kolejny dzień po lipoliftingu, chyba 15 sty po zabiegu. Cały tłuszcz zniknął. Cały. Lacznie z moim. Skóra na twarzy porozciagana, wisi. Zapadniete policzki,jeden policzek mocno opada. Jest tragicznie i znacznie gorzej niż przed. 5 tyś mniej w kieszeni. 2 tygodnie cierpienia. A twarz jak u 90 latki. Boże. Jestem zalamana. Mialo byc odzywienie jest znieksztalcenie. Nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AwAw

trzy dni po zabiegu, jest siniak po jednej stronie twarzy, i twarz troche obrzeknieta,, zabieg jest nieco bolesny i później tez ,glownie brzuch , ale trzy dni po zabiegu tylko troche, ogolnie nie wierze ze od razu po zabiegu wszystko jest ok, bez siniaków,bez bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla.

Zdecydowanie odradzam ten zabieg! Niestety sama go zrobiłam i bardzo tego żałuje. Robiłam go u dr Ambroziaka, nie chciałam iść byle gdzie i zdecydowałam się na renomowaną klinikę, ale efekty są tragiczne. Mam nierówno rozprowadzoną tkankę tłuszczową, w jednym oku jest tylko taka gruda wielkości grochu, drugie oko wypchane tak że aż tłuszcz przebija, do tego sińce zrobiły się dwa razy bardziej widoczne. Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Dziewczyny naprawdę zastanówcie się 1000 razy zanim zrobicie jakikolwiek zabieg, którego efekt może być nieodwracalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiugość

 

Hej Karla. Ja też jestem pacjentką po przeszczepie  tłuszczu u Ambroziaka. 

Zabieg  miałam rok temu.  U mnie efekt zgoła inny. Tłuszczu jest  za duzo, twarz  owszem jest pelniejsza, ale wygląda masywnie, męsko i   ciężko. Jak sie usmiechcham,  to gorne policzki  wygladają nienaturalnie . Może i nie wyglądam staro, ale moja atrakcyjność mocno spadła.  Widzę to np.  po reakcjach ludzi,  ktorych nowo poznaję. Wczesniej wzbudzałam   zainteresowanie  męzczyzn, i  komplementy od kobiet. Teraz  już nie.  I tu wcale nie chodzi o próżność, tylko o odbiór mojej osoby przez innch.Dziwnie jest, tak nagle, z dnia na dzień poczuć się  nie atrakcyjną.  To tak jak metamorfoza u Sablewskiej, tylko w drugą stronę :classic_sad:   A dawni znajomi to mówią wprost ,że mnie nie poznają.

 Wydaje mi się,  że zabieg pozbawił moją twarz tego czegoś, co się ma, albo nie. Ja już nie mam. Mam nadal świetną figurę, ale bez ładnej twarzy to juz nie to.  A najgorsze, że mojemu męzowi, też sie to nie podoba. Mowi że już się przyzwyczaił. Ale ja wiem że nie.  Od zawsze często wyjeżdżam,  i kiedy  wracałam , to on odbierał mnie lotniska , i  widziałam w jego oczach  że  był dumny jak paw kiedy na mnie czekał, i doniego podchodziłam. Teraz jest inny. Z drugiej strony,  ma też rodzaj satysfakcji, i cieszy się, że  mu"nie ucieknę", bo wie że straciłam dużo na pewnosci siebie. Kocham go, i nie chciałam nigdy od niego odchodzić.   

Ambroziak powiedział, przed zabiegiem, ze to wystarczy na cztery lata, ale nie wiem co miał na mysli. Czy to się jakos wchłonie, czy zwiśnie - nie wiem. Minął rok i na razie jest jak było. Boję sie robic  cokolwiek, choć  kusi mnie, żeby to odessać, ale boje się , że w koncu będę karykatura samej siebie.  Gdybym była facetem to zapusciłabym brodę, a tak??? 

'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Tydzień po zabiegu. Zabieg bolesny i nieprzyjemny. Miałam z natury chudą twarz, z wiekiem wygląd smutny i zabiedzony.  Na razie nie jest dobrze, twarz pełniejsza, ale spuchnięta, a z jednej strony chomik. Najgorsze, że cały czas boli przy dotyku, bolesne zgrubienia na twarzy, tam gdzie jest nowy tłuszcz. Nie mogę się za bardzo uśmiechać, myć zębów, wsmarować krem do twarzy, bo boli. Spanie ostrożnie, żeby nie na policzkach. Jakby mnie ktoś uderzył w twarz, to nie wiem czy bym to przeżyła. Jeszcze trochę poczekam i pójdę na kontrolę, bo boję się czy to normalne. Czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×