Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyneczka;9999

lipofilling - przeszczep tłuszczu w policzki

Polecane posty

Gość gość
jak dla mnie strata pieniedzy po 2 miesiacach twarz wyglada jak przed zabiegiem a mialam taka nadzieje ze bedzie lepiej.moze powinnam byla poszukac lekarza od tej nowej metody z komorkami macierzystymi,macie kogos poleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy nie tylko od lekarza, ale od organizmu, sama to przerobilam na lewej stronie twarzy zawsze mi wiecej zostaje jak na prawej, mimio ze celowo mialam n aprawa strone wiecej wstrzykniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko roznice widac, w zeszlym roku robilam i 2 razy dostrzyknelam. Nie mozna po tym zabiegu chudnac. W tym roku bardzo schudlam i powtorzylam zabieg, ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj jest tydzien po zabiegu..prawa strona twarzy jako tako..lewa nadal spuchnieta jak przy bolu zeba..czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ponownie ja..3 tygodnie po.. twarz wyglada nawet ladnie, jest jeszcze jedna grudka po lewej stronie kolo nosa ale mysle ze tez zniknie....ale pojawilo mi sie cos nowego, dosc duza jasna plama na szyi od brody w dol jakby sie tluszcz przesunal i rozjasnil miejscowo szyje..czy to jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem rok po zabiegu lipofillingu w policzki. uwazam, ze przeszczepiono mi za duzo tluszczu, w zbyt szeroki obszar, za mocno pod kosci policzkowe, ale to nie jest najgorsze. Czuje wyraznie te obszary, w ktorych wszczepiona tkanka laczy sie ze stala. do tego odbija sie to cieniem po prawej stronie, pod koscia policzkowa, a po lewej jeszcze wyrazniej, bo wyglada to jak tluszczowa taka linia, wypukla, nie wiem jak to nazwac :/ i wyczuwalnych jest wiecej tych miejsc po lewej. czemu tak jest? czy jest ktos niezadowolony z tego zabiegu? ktos tak mial? cos da sie z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, i a propos wpisu poprzedniczki, czy mozliwe jest, ze tluszcz sie przesunie dalej niz tam gdzie zostal wszczepiony? tez sie nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam ale przed przeszczepem. Doktor mówił mi o jakimś więziadle i poduszkach czy tam przepuklinach pod oczami. Ale podczas zabiegu popodcinał mi to ładnie i się rozeszło. Także może też musisz powtórzyć ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam na kwas hialuronowy i osocze na poliki. Troche ze złości bo miesiąc po lipofilingu dwa lata temu schudłam cztery kilo i schudł tłuszcz który miałam przeszczepiony w piersi i poliki. Poliki jak wyżej a piersi implanty. I tak skończyłam przygode z tłuszczem. Piersi dr Jamont Zielona Góra. Poliki w Estetiku w Gorzowie. Tera jestem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia1801
Witam ,właśnie zastanawiam się nad przeszczepem tłuszczu , czytałam Wasze dotychczasowe wpisy i mam kilka pytań , mam nadzieję że pomożecie. ; 1. CZY KTOŚ WIE JAK DŁUGO TAKI TŁUSZCZ SIĘ UTRZYMUJE - plastyk u którego byłam na konsultacji mówił że część się wchłonie dlatego doszczepi trochę więcej ale co z resztą czy zostanie na stałe jak piszą gabinety na swoich stronach czy też będzie ulegała powolnemu wchłanianiu - 2. Jak to jest z dostrzyknięciem czy wliczają to w cenę pierwszego zabiegu czy trzeba znowu bulić 3. co to jest ta metoda Puregrat o której piszecie Będę wdzięczna za jakieś info .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg bardzo efektowny, u mnie z powodu wieku niestety policzki nie wyglądały zbyt dobrze i zdecydowałam się na ten zabieg w klinice knakiewiczow – jedna z lepszych jak nie najlepsza we Wrocławiu, rzeczywiście atmosfera tam panujaca bardzo dobra a do tego lekarze specjaliści którzy nie popełnili zadnych bledow i wygladam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygladasz super zaraz po zabiegu? Ja robilam 4 dni temu a twarz mam jak balon,siniaki po peknietych naczynkach.Mimo znieczulenia miejscowego zabieg byl bolesny.Pekniete naczynka wiec mam spore siniaki.Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez po zabiegu wygladalam super. Teraz zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie moj lekarz mial dobra reke i nie mialam zadnych siniakow....jestem 2 miesiace po i jestem zadowolona...mam jeszcze tylko mala grudke po lewej stronie licze ze szybko zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza ile bedzie siniakow to tez zalezy od lekarza. Ja musialam dodatkowo tydzien przed zabiegiem brac leki przeciw siniakom, oraz smarowac sie scpecjalnym kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ika 65 to ja. Jak sie zaloguje to nie moge dodac komentarza> Ile bedzie siniakow zalezy od lekarza. Ja mam wrazliwa skore, tydzien przed musialam lykac tabletki niwelujace siniaki, oraz smarowac twarz specjalnym kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość76
Miałam w usta 4 dni temu. Chciałam delikatnie a dr podała ok 3ml i są teraz twrde i dużo większe niż chciałam. Bolą. Ciężko mi pić bo nie zrobię dziubka. Jestem zła bo niechcialam ust Siwiec. Odrobinę się zmniejszyły ale wewnatrz są grube. Staram się masować,smaruję arniką ale mam dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość76
po 10 dniach jest dużo lepiej, ale jest różnica w porównaniu z kwasem hialuronowym, wg mnie na korzyść kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinka123
zabieg przeszczepu tluszcu u gumkowskiego 2 miesiace po zabiegu i ani sladu a biedniejsza o 4000.To zwykla sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno słabo jest z tym tłuszczem, jak z większościa zabiegów tzw. medycyny estetycznej. Nawet jesli kilka miesięcy po zabiegu jest dobrze mogą się pojawić problemy w dalszych latach, bo tłuszcz bedzie sie wchłaniał nierównomiernie, więc może powstac asymetra lub guzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszka
no nie wiem, moja znajoma robiła w Klinice Miracki i całkiem nieźle wygląda:) i sobie chwaliła, nie boli no i efekt jest. Sama się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam lipolifting adivive w klinice Zawodny w Szczecinie. Pozbyłam tej swojej irytującej tkanki tłuszczowej z ud i potem miałam robione właśnie policzki. Wolałam zdecydowanie taką opcję niż miałabym na przykład wszczepiać implanty. Ogólnie zabieg tylko w znieczuleniu miejscowym i całkowicie bezpieczny więc jak coś to nie ma co się zastanawiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma zdecydowała sie na ten zabieg i wyglada teraz niesamowicie. Robila go tu we wrocku u dr Knakiewicza. Wszystkim go poleca, bo zabieg był naprawdę efektowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wykonanie zabiegu ADIVIVE prowadzonego przez Malgorzate Ornatowską w klinice Bonadea. zamiast kwasem hialuronowego jest własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOSC (komorki macierzyste) naturalne, a cena 3700zl. Jest to Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE- przeszczep tłuszczu bogatego w komorki macierzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zabieg ADIVIVE prowadzany przez Małgorzatę Ornatowską w klinice Bonadea (Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej). Pani Doktor jest bardzo miła i precyzyjnie wykonuje swoją pracę. Zabieg przeprowadzany jest bezboleśnie. Dodatkowo ceny nie są zbyt wygórowane a efekty zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaT91
Polecam zabieg ADIVIVE prowadzony przez Małgorzatę Ornatowską w klinice Bonadea - cena 3700 - zamiast kwasem hialuronowego jest własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOSC (komorki macierzyste) naturalne. Dla kobiett i mężczyzn. - Jedyny Certyfikowany Lekarz Medycyny estetycznej w malopolsce, - Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE- przeszczep tłuszczu bogatego w komorki macierzyste. Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi91
Polcam wykonanie zabiegu ADIVIVE prowadzonego przez Malgorzate Ornatowską w klinice Bonadeacena. Koszt to 3700 zł. Zamiast kwasu hialuronowego wstrzykiwany jest własny tłuszcz. Wykonują zabiegi dla kobiet i mężczyzn. -Pani Małgorzata TO Jedyny Certyfikowany Lekarz Medycyny estetycznej w malopolsce I Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE- przeszczep tłuszczu bogatego w komorki macierzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziax8
Ja robiłam adivive w Krakowie w Bonadea ;) bardzo fajna opcja bo nie wypełnia się kwasem hialuronowym tylko własnym tłuszczem (komórki macierzyste) więc odpada ryzyko alergii i odrzucenia. Zabieg był przeprowadzany przez Małgorzatę Ornatowską - jedyny certyfikowany lekarz medycyny estetycznej w małopolsce. Jest miedzynarodowym trenerem technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis no i oczywiście ADIVIVE. Cena tego zabiegu wyniosła mnie 3700zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania774
witam czy miałyscie zasinienia w miejscu pobrania tłuszczu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaJot
Witam. Chciałem podzielić się opinią na temat zabiegu, który postanowiła przeprowadzić na sobie moja mama. Po przeglądaniu internetu zdecydowała się na klinikę Bonadea. Zabieg Adivive przeprowadziła pani Małgorzata Ornatowska - mogę stanowczo ją polecić po rezultatach, jaki przyniósł zabieg. Mamie nie podobała się jej skóra w obszarach twarzy, wyglądała na dużo więcej lat niż miała.. Po zabiegu, zwłaszcza po paru dniach, było widać efekty - skóra wydawała się bardziej napięta i zdrowsza, a co najważniejsze na twarzy mamy częściej pojawiał się szczery uśmiech :) Zabieg kosztował ok. 3700zł. Pani doktor to podobno jedyny certyfikowany lekarz medycyny estetycznej w małopolsce - warto było ją odwiedzić, chociażby po to, żeby poprawić samopoczucie mamy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×