Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angela92

pożyczka-kredyt

Polecane posty

Gość angela92

Witam , chciałabym się dowiedzieć czy osoba mająca prawie 20 lat i podjętą pracę od niedawna na umowę zlecenie [ przedłużana będzie co 2 miesiące ] ma szansę na otrzymanie pożyczki ? pilnie potrzebuję pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakata
może być z tym różnie, zwłaszcza w bankach. Wejdz na stronę skoku wołomin i tam poszukaj czegos dla siebie. Jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyydelka
bakata a Ty korzystasz z usług tego skoku wołomin? Na stronie wygląda to nawet nawet ale przydałoby się zdeczka więcej informacji. Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakata
ja nie ale wsrod znajomych obiło mi sie o uszy ze korzystaja i sobie jak na razie go chwalą. Przegladając ich oferte z pewnością jest korzystniejsza niz bankowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyydelka
Ja trochę poxzytałam w internecie o nich i nie taki diabeł straszny...:) Przy czym musiałabym jeszzce z kims porozmawiac kto fizycznie korzysta z ugług tego skoku. Kasa ma byc na wakacje wiec jest jeszcze trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakata
Wpisz sobie może w google skok wołomin i ci wyskoczą różne opinie. Ale jak chcesz fachowych porad to uderzaj bezpośrednio do punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
Bywa, że pożyczki są opłacalne bardziej niż kredyty, ale trzeba wiedzieć co się bierze. Zobaczcie tutaj - http://dobrapozyczkaforum.eu/ Po prostu musicie wiedzieć na co zwracać uwagę i wtedy dokonacie dobrych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej będzie nie pożyczać nic ;) poszukaj może u znajomych ktoś jest w stanie pożyczyć no chyba że lubisz później oddawać %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviera
Idz do Open finance, ich oddziały sa prawie w każdym miescie i tam doradca sam porówna Ci oferty i załatwi kredyt. maja oferte różnych banków, także sama bedziesz mogła wybrac. Ja zawsze tak robie i do tej pory mialam fajne i niedrogie kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antecka
Ja ostatnio brałam w Aasa i jestem nimi zachwycona. Wszystko czytelnie, prosto jak do człowieka napisane. Bez jakiś ukrytych kosztów. Sprawdzono mnie w prawdzie w BIK, ale dla mnie to nie był problem. Kalkulator na ich stronie mi pokazał wszystkie koszta i mogłam sobie to przeliczyć na spokojnie. Jak dla mnie świetne pozyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz szybkiej i w dobrej oferty to wypełnij ten wniosek www.nmoney.com.pl/wniosek/ a otrzymasz szybką odpowiedź z propozycją kredytową skierowaną idealnie dla Twoich potrzeb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że teraz o kredyt jest aż tak łatwo i każdy moze go dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Jak już chcesz zdecydować sie na jakąś pożyczkę to warto żebyś bardziej zapoznał sie z tematem. Moze takie zestawienie kredytów http://marketmoney.pl/kredyty-gotowkowe/ jakoś Ci pomoże. Zanim zdecydujesz sie na konkretna ofertę sprawdź ją jeszcze raz by upewnić sie dokładnie na jakich warunkach jest oferowany dany kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EyaM
Nie bardzo wierzę w te cuda jak uczciwość pożyczek w 15 min. Kiedyś chciałam wziąć, ale dostałam tone papieru zapisanego drobnym drukiem, a polowy nie rozumialam. W Aasa mnie sprawdzili w BIK i sama weryfikacja trwała trochę dłużej, ale za to były mega proste zasady, rozpisane i podane tak, żebym wszystko zrozumiała. No i mogłam sobie na 18 miesięcy rozłożyć spłatę z możliwością wcześniejszej splaty z odliczeniem odsetek. Dla mnie to było ważne, a nie to, żeby mieć w 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credit
Halo Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowy finansowania swoich projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego jako naszego minimalnej oferty kredytu wynosi 3.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu od nas ... UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi powinny być przekazywane do: credithome@blumail.org do szybkiego przetwarzania. Dziękujemy Pan Mhay burailla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21312312312
Jeżeli nadal szukasz jakieś oferty pozabankowej, polecam zapoznanie się z tą ofertą ofertybezbik.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt
A ja mam biuro kredytowe i zgadzam się co do Aasa . jest świetna.nie droga i wystarczy sam dowód. Można oddać wczesniej bez odsetek. Rozłożona na raty. Ale powiem ze mamy tez wiele innych ofert. Moge udzielić info wszystkim z Zamościa. Hrubieszowa i bliskich okolic . w razie pytań tel 724390730.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credit
Halo Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowy finansowania swoich projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego jako naszego minimalnej oferty kredytu wynosi 1.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu o kontakt na więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany. WNIOSEK KREDYTOWY (1) imiona i nazwiska: (2) Kwota potrzebna jako pożyczki: (3) Numer telefonu: (4) Czas trwania: (5) Kraj: (6) Stan / Prowincja: (7) Miesięczny dochód: (8) Stan cywilny: (9) Czy stosowane przed: (10) Pożyczka Cel: UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi powinny być przekazywane do: credithome@blumail.org do szybkiego przetwarzania. Dziękujemy, Pan Mhay burailla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zalezy ile bys chciala tej pozyczki. Idz do http://bszory.pl/ i popros o kredyt gotowkowy (zory). Byc moze ci przyznaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.polecampozyczke.pl - na stronie znajduje się porównywarka aktualnych ofert ponad 20 firm pożyczkowych. Ze strony można od razu przejść na stronę wybranego pożyczkodawcy w celu wypełnienia wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencelota
W banku może być ciężko. Tak na szybko, to mi Lendon przychodzi do głowy - chwilówka, masz teraz 6 stówek bez procentu i jasne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebowałam pilnie kasy, a już jestem troche zadłużona i udało mi się dostać http://szybkigrosz.pl/ bez problemów, bez formalności tylko dowód, numer konta i już nie musiałam się martwić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Wydaje mi się, że może być ci ciężko z uzyskaniem kredytu na umowę zlecenie ale spróbować możesz. Zajrzyj sobie na http://www.centrumpozyczek360.pl/ranking znajdziesz tam banki i parabanki które będą w stanie pożyczyć c****eniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Grażyna
W sytuacji, o której mowa chyba najłatwiej będzie uzyskać pożyczkę pozabankową. Nie tak dawno sama korzystałam. Porównywałam oferty na http://e-pieniadze.pl . Najlepiej wypełnić odpowiedni formularz i poczekać na kontakt doradcy, który siedzi w temacie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinta
Przyznaję, że pomimo tego, że jestem dość młoda, do niedawna jeszcze miałam obawy przed załatwieniem jakiejkolwiek pożyczki przez internet. Ale przed świętami potrzebowałam trochę gotówki, a wiadomo, czasu mało - poszukałam informacji, sporo osób polecało Giełdę Pożyczkową Money Idea. Złożyłam wniosek http://www.gieldapozyczkowa.pl/wniosek.html określiłam swoje warunki i możliwości, dostałam kilka naprawdę ciekawych propozycji, ale zdecydowałam się wiadomo, na najlepszą. Jestem bardzo zadowolona. Z całej procedury, formalności przed uzyskaniem kredytu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłacasz kredyt? Zamień stary drogi kredyt na nowy tańszy a resztę pieniędzy przeznacz na co chcesz. Maksymalny okres spłaty nawet na 150 rat. Atrakcyjne warunki. Zadzwoń: 503-580-333 www.kredytgrudziadz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek_Wawa
Polecam : Ja osobiście mam złą historię w BIKu i jest to jedyna firma która mi pomogła - czyli pożyczyła mi kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×