Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angela92

pożyczka-kredyt

Polecane posty

Gość załamanaoszukana999
Kiedyś zdecydowałam się na kredyt i niestety mnie oszukali, dlatego musiałam skorzystać z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam45
Spróbuj pożyczek prywatnych np przez portal http://szybkigrosz.pl bo samemu możesz ustalić oprocentowanie i czas spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaline
Ja za poleceniem znajomej z pracy, która brała pożyczkę przed świętami w Giełdzie Pożyczkowej, też zdecydowałam się wypełnić wniosek http://www.gieldapozyczkowa.pl/wniosek.html - sprawa jest banalnie prosta, wystarczy określić swoje potrzeby, warunki, jakie chciałoby się uzyskać, oczywiście mając na uwadze nasze możliwości płaty. Świetna sprawa, zobaczymy, pewnie jak ponownie będę potrzebować pożyczki, też skorzystam z z giełdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się naciągnąć na złudne pożyczki - razem z firmą Help-finanse.pl wybierzesz najlepszą opcję kredytową zarówno jako osoba prywatna jak i firma. Postaw na profesjonalizm i nie daj zarobić na sobie innym! Help-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szybko potrzebujecie gotówki,to w biurze http://www.gawryszewskifinanse.pl na pewno doradzą wam dogodne rozwiązanie. zawsze konsultuję z ekspertami od finansów, jaki wziąć kredyt lub pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie możesz liczyć na banki,skorzystaj z projektu prywatnego finansowania. przejrzyj ofertę biura http://personal-finance.waw.pl mi w ten sposób udało się dostać pożyczkę na dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio dużo się reklamuje szybkigrosz.pl ciekawe jakie oni mają warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam pożyczkę na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Witam, Jako Rzecznik marki obecny na forum pozwolę sobie dołączyć do dyskusji i zachęcić Państwa do zapoznania z ofertą pożyczek w Aasa. W przeciwieństwie do wielu firm działających w sieci nie przywozimy pieniędzy do domu, nie zawyżamy kosztów, ani tym bardziej ich nie ukrywamy, stawiamy na jasne, czytelne zasady i świadomość Klientów ile i za co płacą. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na naszej stronie https://www.asakredyt.pl/pytania-i-odpowiedzi, sam pozostając do dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pożyczkę na szybkigrosz.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio bank mi odmówił bo figuruję w bik przez kilka niezapłaconych w terminie rachunków ale trafiłam na forach na ogłoszenia firmy szybkigrosz.pl złożyłam wniosek i dostałam pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marme lada
Taa... ale na jakich warunkach. Aasa ma przynajmniej przejrzystą ofertę na stronie, bo rozumiem, że kalkulator pokazuje realne i prawdziwe koszty pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybkigrosz samemu się negocjuje warunki pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam pożyczkę na szybkigrosz warunki ustalałam z inwestorem i wyszło mnie takiej niż w innych miejscach tu nie zarabiają osoby pośredniczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnią moją pożyczkę dostałam na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej opłaca się wziąć pożyczkę prywatną znajdziesz taką na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
@marme lada - pozwolę sobie potwierdzić. Kalkulator oraz pożyczka reprezentatywna na naszej stronie internetowej prezentują rzeczywiste koszty zobowiązania. Zachęcam Państwa do zadawania pytań w przypadku wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chcę wziąć szybką pożyczkę w Aasa to będę sprawdzana w BIG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszaka
szybką pożyczkę dostałam w Lendon. przez internet załatwiałam i jeszcze tego samego dnia się odezwali ponownie...byłam bardzo pozytywnie zaskoczona dobrą jakością obsługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prywatne pożyczki można się starać na szybkigrosz.pl wystarczy złożyć wniosek na stronie i czekać na kontakt w sprawie pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo88
Ja mam pytanko odnoście Aasa do rzecznika, bo widzę, że się tutaj wypowiadał. Można wiedzieć jak długo trzeba czekać na przyznanie kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Odpowiadam na pytanie @plinka. W ramach procesu weryfikacji Klienta, Aasa Polska sprawdza bazy BIG, BIK i ZBP. Posiadanie historii w BIK jest jak najbardziej informacja pozytywną. Nieprawdą jest, że jakiekolwiek opóźnienia w spłacie kredytu czy pożyczki widoczne w BIK eliminują Klienta z możliwości uzyskania pożyczki w Aasa. Klient, który widnieje w bazach dłużników takich jak BIG INFOMONITOR, KRD, czy ERIF rzeczywiście zostanie odrzucony. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Odpowiadam na pytanie @Olo. Decyzję o przyznaniu pożyczki pozna Pan jeszcze tego samego dnia, najpóźniej w dniu kolejnym, w zależności od pory o jakiej wpłynie do nas wniosek. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania, służę pomocą. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość measy
Interesuje mnie ta pożyczka, szybko wypłacają pieniądze? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, są szanse, że składając wniosek jeszcze dzisiaj, kasa będzie u mnie przed weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Po akceptacji wniosku (zwykle jeszcze tego samego dnia) przesyłamy do Klienta kurierem umowę, tę samą którą otrzymał do wglądu w formie elektronicznej. Kiedy podpisana umowa do nas powróci, realizowany jest przelew na konto. Odpowiadając na pytanie zatem - nie załatwimy tego z dnia na dzień z uwagi na konieczność dopełnienia formalności związanych z umowami. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informację, teraz już mam jasność bo raz spóźniłam się z ratą pożyczki przez moje roztargnienie i stąd pytanie. W takim razie wystąpię z wnioskiem do Aasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Cieszę się, że udało mi się Pani pomóc. W przypadku jakichkolwiek dalszych wątpliwości bądź niejasności, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zubinka27
A pożyczkę w Aasa można wziąć tylko przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Oczywiście, jest możliwość wnioskowania o pożyczkę stacjonarnie. W posiadaniu naszych ofert offline pozostają agenci Fines i Kredytum. W sprawie szczegółów należy kontaktować się bezpośrednio z nimi. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×