Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaniedowertypa

WERTYP kiedy ostatnio przeczytałeś jakąś książke??

Polecane posty

Gość prprprprprp
trzeba być tempakiem żeby sie onanizować wyższą intelegencją od ludzi zyjacych w buszu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprprprprp
zaraz jeszcze zacznie mówić, że jest silniejszy od murzynów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprprprprp
i kurva ciekawe co za ksiązki sa w pdf :D hahahhaha chyba playboy albo focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie walczylem z murzynem, nawet jak mnie wyzywal jeden. to za duze ryzyko porazki i jeszcze hiva. murzyni sa silniejsi i szybcy. tez moze miec jaki noz czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprprprprp
hiva to ty masz od tej twojej chujowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprprprprp
Prezes Wertyp jak sie kiedyś objawisz w pełni na kafe to ja już cie przekaże w odpowiednie ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłosia19283
Żenada! HIV prędzej podłapiemy od ciebie niż od murzyna. Ja nie mogę jakim trzeba być prymitywem i ograniczonym człowiekiem żeby tak pisać. Ty masz maturę??? z czego Łopatologii ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsubsjssu
Niestety ryzyko zarażenia się HIVem od murzyna jest ogromne! Oni ciągle mają seks z małpami! To robi z nich najgorsze, najbardziej prymitywne gowno. Takie coś nie moze być nazwane człowiekiem. Zoofili powinno się wybijać. Arabowie, murzyni i prostacy z Malezji...jedno wielkie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety seks z czlekoksztaltnymi czyli po prostu zoofilia nadal jest normalka w krajach gdzie one występują, czyli głównie kraje afrykańskie. Więc nie wiem czemu niektórzy się aż tak oburzają jak się kojarzy murzyna z HIV... Więc zarazić się od murzyna jest łatwiej niż od białasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jest z gejami, ryzyko z 30 x wieksze niz o normalnego. co 4 czarny w USA jest zarazaony jakims wirusem przen. krwia, w tym HIV. nalezy unikac kontaktu z takimi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze że wy to mówicie na poważnie. Na początku myślałam że robicie sobie żarty ale nie. Trzeba sobie poczytać. Jeśli ktoś traktuje sex jak zabawę lub bierze narkotyki nie wiadomego pochodzenia igłą jest najbardziej narażony na HIV. Trzeba sobie poczytać dzieci, bo dla mnie trzeba być już nie osłem, ale strasznie ograniczoną osobą pod jeśli chodzi o wiedzę. Myślałam że pokolenie starsze ma taką wiedzę ale widzę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo dzizas ludzie ...
Prezes Wertyp tempe prowo project z ciebie a i tak mam większy szacunek do murzyna z hivem czy geja narkomana z hivem niz do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhcydh
MAGDA czy ty wiesz o czym ty mówisz? Myślisz że jak dziewczyna kocha faceta i ten facet ma HIV, ale ta dziewczyna nie traktuje seksu jak zabawy to HIV zostanie zabity jej miłością? :D prawda jest taka że HIV przyszedł z Afryki, gdzie ciągle ludzie uważają seks z małpa za coś normalnego. To co ty napisalas to jest dopiero niewiedza. Twoje argumenty zostały kiedyś użyte w kampanii reklamowej jako główne mity o HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkaaaaa
Prezes Wertyp a co ty sie chcesz z nimi rooochać że trzeba unikac kontktu z nimi??? ja sie rooochala z nimi nie bede, a co do geji uprawiają sex tylko w goomie a dla nich perwera bez gooomy!!! nie to co dla polaczka że w gooomce to feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes Wertyp ieeee
czemu twoje wypowiedzi opierają się na czystych stereotypach?? czy ty też jesteś stereotypowym polaczkiem??? coś mi śmierdzisz prowokacją, albo jakimś chlopaczkiem ze wsi co wyruszył w świat i sie uważa za wielkie gówno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes Wertyp ieeee
o shit jakie towarzycho jeden nie lubi ludzi po statystykach i stereotypach a druga mówi o zabawie iglami i puszczaniu :D maszakraaa nie ma juz normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowekslowek
jak pojade do uk to unikam tej polskiej zarazy tam.... szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada:)
Prezes jaki jest, taki jest, ale to, co piszę jest prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesniety sutek
oto kiedy ostatnio wertyp mial stycznosc z ksiazka: prezes: moj penis znalazl sie wczoraj w kiedze rekordow guinnessa.... niestety strasznie wkurzylo to bibliotekarke i wykopala mnie na zawnatrz buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
Wolę 100 razy mieć styczność z murzynem z HIV niż z polską zarazom na emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------------
Nie ma sensu z tym idiotą dyskutować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubaaaa
Hehe stawiam na jedną, góra 2 osoby które uwziely się na prezesa i piszą pod wieloma nickami. Styl ten sam, tylko nicki sie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipackipodmywacz
prezesowi sie wydaje ze jest gwiazda kafeterii buhahaha nedzny polaczyna ze zdezelowanym golfem, zalosny jest bo zamiast uzywac zycia on tylko wysiaduje na babskim forum i obrzuca epitetami kogo popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wpadliscie
ze wertyp to projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziwne
Taaa ja w projekty nie wierze, kafe ma dość kasy z tego że jest anonimowe i duzo ludzi tu pisze. Swoją droga to prezes kiedyś mówił że jest z Poznania a teraz twierdzi że z Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkhj
Teraz wyda oświadczenie, w którym odniesie się do pomówień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwalcie sie od Prezesa!!!!!!!!!! To fajny i madry chlopak. Akurat mialam przyjemnosc zobaczyc jego twarz i jest calkiem niczego sobie. Malo takich sympatycznych facetow jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to gołym okiem widać że tu pisze pare osób pod wieloma nickami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×