Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

Gość Hotek26
Ladnie Napalona na maila mi nie odpisałaś a na forum masz czas siedzieć:)??? Za to lanie będzie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy bardziej od ciebie? Skąd jesteś? Ja sląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, załóżmy klub 37. To chyba jakaś cyfra krytyczna. Zbliżasz się dojrzała, czy przeskoczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
Może nie będę oryginalny, ale uwielbiam dojrzałe Kobiety. Bardzo mnie podniecają i po prostu uwielbiam je. jestem czuły i romantyczny, jednak też muszę się przyznać opętany na punkcie nagiej dojrzałej Kobiety. Jeśli jest tutaj jakaś chętna na kontakt Kobieta proszę odezwijcie się na adres ciekawski6969@wp.pl Jeśli któraś z Was będzie na tyle odważna by przesłać mi swoje fotki, odwdzięczę się tym samym. Chciałbym nawiązać kontakt elektroniczny, ale oczywiście najbardziej marzę o tym by spotkać się też na żywo. Pozdrawiam i czekam na Wasze maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
proszę napisz na mail Dojrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, co wy z tymi miastami. Wystarczy mieszkać w Internecie, żeby fajnie pogadać. Dojrzała - nie zostawiaj chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj!!!!!!!!nie mozna po prostu tylko porozmawiac???? zaraz meile,fotki itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzala,masz racje! sama wiem na swoim przykladzie,rowniez dalam meila niektorym osoba a oni wykorzystali go zeby robic mi swinstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze chcialabym podziekowac tym z tego forum,ktorym dalam swoj adres mailowy,a ktorzy to sa to juz sami powinni wiedziec! widac,ze nie macie co robic zboczency!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba brak jasnych komunikatów, czego chcecie. Odbiór wtedy jest: ma być szybko, świńsko i na fotografiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
to wszystko kwestia kultury danej osoby. wcale nie chcę uprzykrzać życia komukolwiek- wolę je umilić i uatrakcyjnić ;) wciąż podtrzymuję swoją prośbę Moje Drogie Panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wszystko zostało dopowiedziane: nie mieliśmy przyjemności. A swoją drogą, przyjemność, której szukasz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
możesz rozwinąć monteverdi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było pytanie do Ciebie, napalona, bo wiem, że nie chcesz fotek i świńskich propozycji. Słabym punktem mojego nicku jest to, że nie wszyscy wyczuwają, że jestem facetem i włoskim kompozytorem. To trzeba skojarzyć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię dawać czasu, wolę go sam tracić, zwłaszcza że starość za pasem. Zostań napalona, pogadajmy na poziomie. Czego szukasz, co Cię cieszy, o czym marzysz? Odpowiedz przynajmniej na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×