Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carrielilly

z iloma facetami spałyście? ;)

Polecane posty

Gość carrielilly

ostatnio zastanawiałam się nad tym jak to wygląda tak na prawdę ;) podajcie wiek i liczbę facetów :D zobaczymy jaka średnia wyjdzie, może być ciekawie ;) ale bez osądzania, czy dziwka czy coś ;) zacznę od siebie ;) 20 lat i 6 facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrielilly
i może jeszcze kiedy zaczęłyście? ;) ja 16 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszadasza
ja 21 i 4 facetów :) i też 16 lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananana
Nikt się niczym nie chwali, rozmawiamy tylko. ja pierwszy raz 15. teraz mam 23 lata i 8 facetów za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregadieran
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26lat i 4facetw za sobą.w lzku bylam tylko z pierwszym z którym bylam i z obecnym z którym jestem od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg4
niecałe 19 lat, 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
Czarnuli trzeba współczuć, że nie zrozumiała pytania. Szkoda mi jej dziecka, bo jej matka nie zrozumiałaby nawet wyniku meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga jolka
Czym sie chwalicie? Nie tak dawno widzialam w telewizji dziewczyne, ma 14lat i miala ok. 200 facetow, tylko zonatych i z zadnym nie byla 2 razy, prowadzila kalendarzyk. Zadna prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhjb
22 lata, 3 facetów, pierwszy w ieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrielilly
ale bez nienawiści, nikt nikogo nie ocenia, nie potępia ;) nie ma po co. póki same niczego nie żałujemy to jest ok ;) i niczym się nie chwalimy czy coś, tylko wymieniamy doświadczeniami, z ciekawości. nikt nikomu nie każe tego czytać ani komentować jak nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz 27 lat - 4 partnerów Pierwszy sex w 17 lat 1. facet-kolega - tylko jeden stosunek (więc zastanawiam się czy w ogóle powinnam go liczyć) 2. 9-letni związek 3. 4-ro miesięczny romans 4. półroczny związek - trwa do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjdjmldkwid
30 lat zaczęłam w wieu 16 2 facetów na koncie, w związku od 14 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrielilly
weromag23 dobry pomysł ;) ja tak: 1. roczny związek 2. półroczny związek 3. dwuletni związek. 4. tzw frend with benefits do dziś ;) 5. i 6. przelotne romanse. i nie zagłuszam nieszczęśliwej miłości po panu numer 3, ale bez uczuć jest łatwiej jak na razie ;) a co najważniejsze, niczego nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyttv
A która z was drogie panie robiła sobie badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową?? HIV, HCV, HPV itp. ?? Autorka tego tematu jak nie zwolni tempa to w wieku 30 lat będzie miała dość spory przebieg i z dużym prawdopodobieństwem noszenia w sobie jakiegoś bonusa po którymś z panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaaaaa
pierwszy raz 18 lat jednorazowe spotkanie potem drugi chlopak czyli 2 facetow a mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyttv
Ja miałam tylko 7 partnerów, w tym dwóch afroamerykanów, i wszystkie z ww. bonusów mam potwierdzone badaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorka tego tematu jak nie zwolni tempa to w wieku 30 lat będzie miała dość spory przebieg i z dużym prawdopodobieństwem noszenia w sobie jakiegoś bonusa po którymś z panów." Zazdrościsz? Osoby, które mają "wielu" partnerów z reguły są bardziej świadome zagrożeń niż te "porządne". A która z pań porządnych mających jednego partnera robiła badania? Bo przecież to niemożliwe, żeby ich porządny partner np. skorzystał z usług tirówki. 🖐️ A co do tematu: 26 lat 5 niecałe 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero wstalem z lozka
ja piernicze same dziwki na forum. swiat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrielilly
sonytv zabezpieczam się, nie sypiam z każdym napotkanym facetem. trzech z nich było moim chłopakami i nigdy nie przypuszczałam, że się z nimi rozstanę. następnych też jestem pewna. zresztą badałam się. a o mój przebieg nie ma się co martwić ;) perwersja, good point ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyttv
Osoby, które mają "wielu" partnerów z reguły są bardziej świadome zagrożeń niż te "porządne"- Akurat dawno temu miałem do czynienia z taką dziewczyną i jej świadomość była na poziomie zerowym. Krótko się znaliśmy a chciała to robić bez gumki na co się nie zgodziłem a co najciekawsze to skończyłem jej w ustach a ona połknęła. Ot to taka właśnie świadomość. Oczywiście absolutnie nie twierdzę, że większość tak robi bo pewnie nie ale mi się akurat taka trafiła i dodam, żę była to pierwsza i ostatnia taka moja przygoda z takimi paniami. Nie widzę tu powodu do zazdrości. Zgadza się, że majać jednego partnera też można dostać coś w gratisie ale patrząc z punktu widzenia statystyki prawdopodobieństwo jest zdecydowanie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyttv
carrielilly- badanie powinno się zrobić przynajmniej kilka miesięcy po ostatnim kontakcie. A Ty chyba nie miałaś czasu na taką przerwę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
33 lata, 50-ciu partnerów, pierwszy w wieku 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie przerazaja kobiety
ktore mialy wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkajoid
30 lat 4 facetów późno zaczęłam - 26 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×