Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez bym chciał

Ile Was kosztowało ślub i wesele

Polecane posty

Do autora tematu - robienie wesela na kredyt jest bez sensu. Mogłabym jeszcze zrozumieć kredyt malutki kredyt np. 3 tys, pod warunkiem, że jest to konieczne i będzie można go bez problemu od razu spłacić, ale na pewno nie na organizację całego wesela. W takiej sytuacji, moim zdaniem, lepiej odłożyć wesele o rok i odłożyć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_6789
Nie bierzemy zadnego kredytu, na wesele oszczedzalismy dwa lata, za wszystko placimy sami. Pelny koszt mniej więcej: 35tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele na 125 osób łączny koszt 60 000 Wesele z poprawinami Kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga nooo
Ja tam żadnego pasa zaciskać nie mam zamiaru aby ktoś jadł i chlał za moje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wawa
120 osób ok 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już możemy podsumować wesele bylo w sobotę, przyszły 54 osoby całośc zamknęła nam sie w 15 tysiącach , zwrócila się połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam :-) Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. Slub za trzy tygodnie i na dzien dzisiejszy wyjdzie nas całość 37,000 + paliwo ktorego zuzylismy baaaardzo duzo bo mieszkamy od siebie 80km i tak kursowalismy podczas zalatwiania wszystkiego. Tak ze razem z paliwem 40,000 Wesele na 100 osób , jednodniowe (małopolska) bez "szału". Nie liczony fotograf - bo mamy darmowego, a kamerzysta to znajomy mojego PM i kameruje taniej. Suknie mam z internetu za 500zł a obrączki najzwyklejsze za 1200zł... Sama sie dziwie ze to az tyle wyszlo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 6 tys na 26 osób cywilny
tależyk 110 zł =2860 obrączki = 400 zł ( robione z powieżonego złota) ubranie młodego - 500 zł ubranie młodej - 300 zł tort 6 kg po 25zł - 150 zł alkohol- 350 zł opłata w usc - 84 zł zaświadczenia - 44 zł bukiet - 100 zł fryzjer 100 zł reszta jakieś dodatki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×