Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przepis na życie

kolczyki u małego dziecka - OH GOD WHY??????

Polecane posty

Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
niemowlkakowi nawet uszu bym nie przeklula, ale parolatowi tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
mireczkowataa i dvbc od jakiego wieku dalibyscie zgode dziecku na przebicie uszu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezzz mireczkowataa
napisz jeszcze cos mundrego co? normalnie juz rzygam twoimi wypowiedziami:O aaaahhhhha FORUM wolnosc wypowiedzi,tolerancja....ciagly jad,obrzucanie sie blotem,impertynencja.... a kazda racja jest "moisza":) dlaczego nie udzielaja sie mamy co "okaleczyly"dziecko?bo zostana zezarte przez te wspanialsze,bardziej tolerancyjne,madrzejsze,lepiej wyedukowane i stojace wyzej w drabinie spolecznej,matki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na życie
Książki? Super, jak polecacie to i ja się zainteresuję :) Wczoraj akurat skończyłam czytać "Kwiaty na poddaszu" Virginii Cleo Andrews. Książkę przeczytałam w jeden dzień. Od razu ostrzegam, że żadna to ambitna literatura i nie ma się co doszukiwać głębi filozoficznej, niemniej zapada w pamięć i myślę, że mogę Wam polecić jako wieczorną lekturę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
no ja nie mam tak, ze sobie mysle :" jak skonczy 18-tke" :) Zobaczę jak będzie. Na razie ma trzy lata i nie przejawia takich "pragnień" :) Ma krótkie włosy, sukienkę od wielkiego święta jej zakłądamy- jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel tigra tralala
Ot odezwała się osoba na poziomie. Na poziomie rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYNSZTOOOOOOKKKKK!!!
nu dawaj dawaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
ale chodzi mi o to czy jelsi bedzie chodzic juz do szkolu i dajmy tam 5-6 kl apodst powie ze wieel dziewczyn ma przebite uszy,jej sie to bardzo podoba i ona tez chce czy mialabys przeciwko temu??w tym wieku to juz nie malutkie dziecko i umie myslec racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
moja sukienki nie nosi bo nienawidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
myślę, że nie miałabym nic przeciwko. Zobaczymy. A ile ma Twoja córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjtry
A jak te kilkuletnie/kilkunastoletnie dziecko przyjdzie ci do domu i powie że mu się podobają tatuaże na całe plecy w kształcie cipy to też się zgodzisz? Bo idac twoim tokiem rozumowania - to tak - bo przecież to nie niemowlak i swój rozum ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
moja ma 5 lat, jakos nigdy nie chciala przeklucia bo boi sie bolu i klucia,igiel, ale bardzo jej sie podoba i czasami nosi takie doklejane dla dzieci, ale powiedziala ze jak pojdzie do szkoly to chyba sie zdecyduje na przeklucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemolakowi nie, ale kilkutace
hyjtry DOINFORMUJ SIE idioto, na tatuaz musiszPRAWNIE byc PELNOLETNII,tak jak a picie alkoholu, a na kolczyk w uchu nie ma granicy wiekowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na życie
nie porównujmy tatuażu w kształcie cipy do kolczyków u nastolatka :D Dla mnie zupełnie inną jest sytuacja kiedy dziewczynka mająca lat 6, 7...chodząca do szkoły podstawowej będzie chciała mieć kolczyki, a czym innym jest przekłucie uszu niemowlakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Ale jak można porównywać tatuaż do kolczyków?? Tak na marginesie- ja mam tatuaż, zrobiłam sobie dopiero na studiach. Dobrze, że moja mama się wcześniej nie zgodziła, bo miałam w planach wielką różę na brzuchu :):) A skończyło się na małym rysuneczku na łopatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na życie
mireczkowata :D dobre z tą różą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
HA! właśnie co niektóre z Was myślą, że przebicie uszu to żadne halo. Przyznam, że i ja tak myslałam do czasu szkolenia z przekłuwania uszu i ciała. Jak miałam zrobić pierwsza dziurkę to ręce mi sie trzesły ( choć wczesniej przebijałam igła) ale wczesniej nie zdawałam sobie sprawy z zagrozenia! A zagrozen jest wiele, opocz zakazenia, ewentualnie braku krzepliwosci dochodzi wiele róznych zgorzeli i tym podobnych. Nasze ciało gdy zrobi sie w nim rana, reaguje tak ze jest wysylany sygnal do mózgu o gojeniu, bo nasze ciało nie wie przeciez ze tą ranę zrobiłyśmy sobie celowo. Więc jezeli dziurka (niby głupia) nie bedzie odpowiednio pielegnowana to moga kolczyki zarosnąc skórą i tkanką, i może sie skonczyc u chirurga. U maleństwa ciężko jest odpowiednio pielęgnować takie świeże ranki, odpowiednio przemywać i osuszać i wogóle. Więc proszę nie pisać bzdur, ze przebicie uszu to nic wielkiego, jest to bardzo inwazyjny zabieg. Poza tym niektóre kosmetyczki, nie sterylizuja i nie przestrzegaja higieny więc dochodzi jeszcze żółtaczka ewentualnie hiv. I teraz same sie zastanówcie czy warto! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka_juka.
kolczyki dla małej dziewczynki... nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65744
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090-0
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko puste kretynki przekłuwają małym dzieciom uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pępek tez przeklujcie? Przeciez to nic takiego. Albo kolczyki w nosie? O! Toż to taka moda teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam co niektóre to poprostu żal mi Was !!!!! Cytuje" moja świadomie przekluje jak będzie miała 3 latka" albo " po komuni sobie przebije" haha a jak powie Ci ze po komuni chce np tatuaż tez tak do tego podejdziecie a pozatym od kiedy trzyletnie dziecko podejmuje świadoma decyzję?? Masakra poprostu. ... aż nawet szkoda mi słów żeby to opisać , tak już jest ze matka decyduje za dziecko puki malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja córka w wieku 13 miesiecy dostała kolczyki :) Zaciskane, zielone kropeczki z metalu dentystycznego. Zadnych problemow z gojeniem czy dotykaniem kolczyków :P Zadnego placzu czy histerii :) Dzis jest dorosla, ma kolczyk w nosi i jezyku oraz dwa tatuaze :D Do ucha tez jako nastolatka dolozyla wiecej dziurek :P Nie obchodzi mnie wasza opinia, bo kim wy jestescie ?:D Bede robic to co ja uwazam za sluszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaWredna
Niech każdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×