Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zbereżna

zdradzające mężów!

Polecane posty

Ja jeszcze męża nie zdradziłam, ale myśle o zdradzie i jak jej dokonam to na pewno mu nie powiem. A Ty dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna aa
co to Mg34, znów mąż w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mg34
to poczytaj mu swoje wpisy, może go to nakręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mg34
a nie chciałabyś skorzystać z usługi profesjonalisty? jest taka firma, która zapewnia towarzysza znudzonym mężatkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNIAAAAA
JA ZAZELAM ZDRADZAC MEZA BO MI ZAWROCIL INNY W GLOWIE SPOTYKALISMY SIE ROK PLNOWALAM TO RZERWAC I DALEJ ZYC NORMALNIEZ MEZEM TAK JAK POWINNO BYC SKONCZYLO SIE TAK ZE DALEJ JESTEM Z KOCHANKIEM A MEZA ZOSTAWILAM JAKIES 7 MIESIECY TEMU MASAKRA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdardzam ona
Tylko głupek przyzna się do romansu. Jeżeli ktoś się przyznaje,to po prostu obarcza zdradzaną osobę tą zdradą. Jeżeli komuś źle z tym,że zdradził,to niech się idzie wyspowiadać księdzu lub terapeucie. Jak kogoś gryzie sumienie,to niech nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolankaaa
LUNIAAAAA vel Zulus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dowiedziała się przypadkowo i postanowiła się odegrać ale wybrała takiego idiote że sam do mnie zadzwonił i mi powiedział bo się w niej zakochał powiedziałem mu żeby spadał i nie dzwonił do mnie i się nie ośmieszał żona teraz uważniej dobiera kochanków bo dawno już żaden nie dzwonił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż swoim postępowaniem wobec mnie zasłużył sobie na to....przez 28 lat byłam dla niego "nic"!tak też paskudnie się czułam a on żył jak kawaler kiedy ja rodziłam dzieci i je wychowywałam,dopiero od kilku lat się uspokoił!powiedziałam mu o kochanku,aby mieć satysfakcje....niech się teraz czuje jak wykastrowany!nie obchodzi mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
hehehe dobre... powiedzieć że się zdradziło a się tego nie zrobiło. A niech mu pingiel skacze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło się ,zrobiło i romans ma się dalej świetnie a mężuś daje ciche przyzwolenie,ponieważ boi się zostać sam!he,he to nie podpucha złotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiedzialam
swojemu mezowi ze mam kochanka,jest debilem ,nie potrafi mnie zaspokoic ,mecze sie juz 10 lat a od 4 miesiecy mam kogos kto mi robi tak dobrze ze nigdy z niego nie zrezygnuje,a mezowi nie powiem bo kochanek tez m zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiedzialam
ma zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nich wieszają na mnie psy mam to gdzieś ! od dawna rozglądam za kochankiem bo wiem, że przy mim czułaby się kobietą a nie tylko matką żoną i sprzątaczką Zazdroszczę tym które już znalazły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
zbereżna W jednym poscie piszesz,ze jestes ze swoim mezem 25 lat,a tutaj,ze 28. Poza ty,czym ty sie cieszsysz :-) to nie ty jestes góra,tylko maz,bo ty zdradzasz meza jak wyczytałam w innym topiku od 2,5 lat,a maz maiłs cie w dupie przez 25 lat,wiec ty jestes idiotką,ze z takim złym facetem zyłąs przez ponad ćwierc wieku. Tera zmaz na twoją zdrade nic nie mów,bo nie chce sie noirmalnie rozwiesc,bo po co mu to na starosc. Ale poczekaj,moze dojsc do rozwodu,gdy sobie zapozna jakąś laskę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
nie powiedzialam debilką jestes ty,bo zamiast odejsc od meza debila,to się meczysz z nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
zbereżna nie odeszłąś od meza przerz 25 czy 28 lat,to teraz tym bardziej sama,z własnej woli nie odejdziesz :-) NIe bedziesz miała do kogo,bo ten kochanek na wiesc o twoim odejsciu od meza nie bedzie skory do zwiazania sie z toba na stałe,na dobre i na złe i na co dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
20.03.2011] 22:29 [zgłoś do usunięcia] zbereżna barbulamg@tlen.pl'; jestem po dwóch probach samobójczych!!!nie radze,lepiej się zaczać leczyć NIe lepiej było od meza odejsc ,a nie dwa razy chciec sie zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
tylko czekac az sie zjawia osoby ktore Was (hm, nas?) potepia;) ja go jeszcze nie zdradzilam. Moze to nastapi za... Pol godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
ja bym czasami chciala mu powiedziec... bo i tak ma mnie gdzies;) ma wyjebane czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolancia
A mnie mąż zdradził z siostrą i co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×