Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sparkler21

Od dziś biorę się za siebie! Kto ze mną?

Polecane posty

Cześć laseczki :) Co u Was? mnie troszkę słoneczko dopadło wczoraj, mam pięknie opalony dekolt :) Dzisiaj po pracy chyba rozsiądę się na tarasie i poopalam jeszcze :) Wypróbowałam piling z płatków owsianych :) ale zamiast mleka dodałam jogurtu, ślicznie się ściągnęła skóra, ale trochę "upierdliwie" się maseczkę zmywa :/ Ale mieszanki mi wyszło więcej, więc włożyłam do lodówki, nałożę jeszcze jutro ;) W tym miesiącu poświęcam każdą wolną chwilę urodzie :) Widomo, jak każda panna młoda zamierzam być olśniewająca ❤️ :P Po remoncie muszę trochę odpocząć i doprowadzić ciało do ładu (w czasie remontu wyglądem straszyłam, bo i łazienka była w dużej części remontowana ;) Laseczki piszcie! Polecajcie zabiegi i "pięknijcie" ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...Widzę pustki, praca, szkoła + ładna pogoda i nikogo nie ma przy komputerze :( Korzystajcie dziewczyny ze słoneczka:) a co do pozostałych zajęć, mam nadzieję, że znajdziecie chwilę by napisać :) W stopce mam DIETA START od 15.05, ale dietę tak naprawdę ciągnę już parę m-cy, łącznie schudłam ok 10 kg :) Mnie np. mobilizuje to, że patrzę na to ile przede mną, a nie ile już za mną :) Bo łapałam się na tym, że mówiłam "skoro już i tak tyle schudłam, to mogę sobie pozwolić na McDonalda..." itp. Dlatego co jakiś czas startuję z powrotem od nowej wagi :) więc jeszcze dalej mi niż bliżej i wiem, że nie mogę odpuścić :) Waga mi dziś stoi - @, ale za parę dni mam nadzieję, że pozbędę się wody z organizmu. Qrka chciałabym z kimś popisać a nie prowadzić monologi. Co fajniejszy topik jak znajdę to zaraz pada zanim na dobre się rozkręci. Może ktoś dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2012
Witam, może się dołacze ..... od dzisiaj postanowiłam dbać o siebie bardzie, trochę sobie pofolgowałam i przybyło mi 4 kg które zrzuciłam. Źle się z tym czuje :-(. Mam 170 cm i waże 58 kg. Chciałabym nauczyć sie zdrowo odżywiać a nie byc na diecie, wprowadzic zdrowy tryb zycia a i chce zaczac biegac, jest tu jakas biegająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolacze Witaj Kefirku mamy podobna wage startowa I wzrost. Zalezy mi na pozbyciu sie kilku centymetrow z bioderek :P Po utracie 2 kg ubyl mi 1 :). Dla mnie sukces ale duzo sie ruszam Od tygodnia nie jadlam chleba, masla, slodyczy I czuje sie swietnie Wytrwalosci Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolacze Witaj Kefirku mamy podobna wage startowa I wzrost. Zalezy mi na pozbyciu sie kilku centymetrow z bioderek :P Po utracie 2 kg ubyl mi 1 :). Dla mnie sukces ale duzo sie ruszam Od tygodnia nie jadlam chleba, masla, slodyczy I czuje sie swietnie Wytrwalosci Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Słoneczny dzień, świetny humorek i 0,2 kg w dół ;) Dieta slim fast - cześć 🌼 fajnie, że dołączasz :) Tylko mi się tu nie wykruszaj czasem ;) Ładnie Ci waga leci :) Ja cieszę się, z każdego grama, odchudzam się jakiś czas i na początku waga mi ładnie leciała, ale im bliżej celu, tym wolniej, ale się nie zniechęcam:) Miłego dnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, wy się tu chcecie odchudzac, a ja przytyc- a przez te cholerne studia schudłam prawie 2 kg! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkler - mamy różne "problemy" wagowe, myślę, że w żadną stronę nie jest dobrze. Sama w czasie studiów chudłam ze stresu i ważyłam za mało, dlatego w pełni Cię rozumiem. Osobiście wolę mieć trochę więcej niż za mało. Uważam, że kobieta powinna mieć biust i pupę, po prostu wyglądać kobieco i zdrowo. Ale bez przesady w żadną stronę. Teraz ważę trochę za dużo i właśnie chcę wyśrodkować;) Dla mnie waga 54 kg jest najlepsza, kiedy ważyłam tyle najlepiej się czułam we własnej skórze. Może spróbuj pić dużo soków owocowych (gdzieś czytałam, że tuczą, choć ja sama codziennie piję dla witamin:), jedz dużo węglowodanów. Ja jak chciałam przytyć na studiach to wcinałam spaghetti, kluski śląskie, chodziłam ze znajomymi na pizze, no i jak to na studiach chodziliśmy na piwo :) Poza tym jasne pieczywo i wszystko to co eliminuje się w diecie. Po sesji odejdzie Ci stres i łatwiej będzie Ci osiągnąć wymarzoną wagę. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek dzięki za radę. Postaram się coś z tą swoją posturą szkieletora coś zrobic;) Teraz upały przeokropne i dziewczyną nie chce się cwiczyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobrrry 🌼 :) Nie wiem jak to zrobiłam, ale od wczoraj spadło mi 0,5 kg :D Chyba dlatego, że @ mi się kończy i pozbyłam się tej zalegającej wody :) W 10 dni spadło równo 1,4 kg :D Waga na dziś - 57 kg - czyli do osiągnięcia celu zostały równiutko 3 kg :) Bardzo się cieszę, ale nie spoczywam na laurach :) choć grupa wsparcia widzę, że się wykruszyła ja nie zamierzam zrezygnować! Sparkler mam nadzieję, że Ty nie zrezygnujesz, odzywaj się jak tam postępy. Miłego dnia dziewczyny! 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek no to gratuluję! :) Ja dalej walczę, tylko już nie tak mocno:P Wszystko przez sesję. Staram się jednak więcej jeśc i miec dużo ruchu. Smutno mi trochę, że moje ulubione ciuchy na mnie wiszą:( Co ja bym dała za trochę krągłości! :( No ale cóż, nie ma ideałów. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się biorę, ale dopiero od jutra ;) Dzisiaj zjadłam śniadanie, mam zamiar posprzątać w domu, więc będzie ruch ;) Jutro chcę zacząć biegać, biegacie może? Przy okazji jak już tutaj jestem ;) Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, dużo ciuchów, buty. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16961238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biegam bo nie bardzo mam gdzie, a poza tym nie mam z kim:P Sama nie lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! 🌼 :) Ja również nie biegam, nie bardzo mam kiedy a i muszę się Wam przyznać, że niespecjalnie lubię ;P Jutro planuję pójść wieczorkiem na basen + saunę. Dziś korzystam ze słońca i opalam się właśnie na tarasie - "dorumieniam" bo już brązik złapałam ;) Jutro maska na twarz i na włosy, wyznaczyłam sobie maskowe dni bo co za dużo to nie zdrowo i jak robiłam maseczki co 2-i dzień to zaczęły mi się pryszcze robić :O Chyba przesadziłam i pozapychałam pory. Więc teraz raz w tygodniu maska bomba na włosy i buzię :) Dietowo się trzymam. Uciekam sprzed komputera, za ładna pogoda :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cugicugi
ok, czas i na mnie. od dzisiaj: - nie palę papierosów, - nie jem po 18 - piję 2l wody - zero słodyczy w nagrodę: - po tygodniu - idę do fryzjera - po 2 tygodniach - kupuję sobie ładną sukienkę i jakieś kosmetyki od artdeco - po 3 tygodniach - weekendowy urlop za miastem - po 4 tygodniach - mam nadzieję, że już zmieszczę się w tę sukienkę co ją kupię 2 tyg wczesniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... dziś dziewczyny zrobiłam sobie chwilę dla siebie- a co! Z racji, że miałam wielką michę truskawek, zrobiłam sobie porcję do jedzenia i do tego papkę na twarz:) Skóra jest teraz gładziutka i ma ładny kolor. Do tego pilingi, kremy i pietrucha pod oczy:) Jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpankieta
Witam, Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały diete odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-29215.html To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×