Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ale dzieki kolezance owej poprasowalam zalegle pranie:D:D bo co mialam z nia darmo na kanapach zalegac??(ze nie wspomne ze prawie miejsca do siedzenia nie bylo!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pewnie dlatego. one nie wiedzą że na oznaczenia się patrzy ja tam kresków nie widze. ale ja się do okulisty nadaję. no i miałam załatwić ja a dzisiaj urobi byłam. da się zrobić. niech mi dzieć tyko zaśnie. bo to mleko na sranie jej cykl dnia rozregulowało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika czy Andżelika
emmmmmmmmmmm...nie moge sie zdecydowac xD dostalam informacje i chyba ide nadrobic zalegly miesiac w lekturze,bo to jakas nuklearna tam chyba ze az takie zmiany.czytam tu i kwicze, halunowe nazwy wlasne! de wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kresek. Obawiam się, że karta graficzna Ci się jebie, sarna. Czy cuś w tym stylu, nie znam się, ale podobnie skończył mój świętej pamięci laptop. Pozapisuj sobie w te pędy ważne dokumenty i foty na dysku zewnętrznym. Wysłałam swoje dwie miłości na dłuuuugie zakupy, a sama się obijam w wyrze. Laptop na kolanach, psia zaśliniona morda na ramieniu, na stoliczku przy łóżku piwo i chipsy o smaku wasabi - reflektuje któraś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuch ale żesz lać zaczęło, mam nadzieję, że przestanie, bo morskie ko chcę jutro zaliczyc nasza nieobecność ma plusy, pata zaczęła porządnie gotować, mam przeczucie, że narzeczony się stołuje... ale ale,jesteśmy na kulinarnym , więc ogarne się i będę wam opowiadać, co jadłam na weselu, albowiem teraz strasznie żałuję, ze nie zjadłam więcej jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak - jak która głodna , to nie czytac na pierwszy rzut rosół - wiadomo, oczywiście z domowym makaronem potem wnieśli mięsa - etapami na pierwszy rzut zrazy wołowe w ciemnym sosie, normalne schaboszczaki oraz kotlety z kurczaka zapiekane z serem i szpinakiem, te były najlepsze wjechały pyry i ryż, bo jeszcze dodatkowo donieśli plastry pieczeni z indyka w białym sosie jako dodatki mix gotowanych warzyw - malutkie marchewki, brokuły, kalafior i fasolka szparagowa polane obficie tartą bułka chwila przerwy i wjechały pieczone kurczaki, dewolaje, rolady zawijane z szynką i serem, obtoczone w sezamie i smazone z głębokim tłuszczu, i jeszcze ze 2 rodzaje takich zawijańców ale nie wiem, co w nich było, bo już nie miałam siły spróbować do tego kluski śląskie, takie z dziurką i frytki moje młodsze dziecko oczywiście poprzestało na schabowym i frytkach :D jako dodatki surówki z kapusty,marchewki, selera, młoda kapusta na gęsto oraz pieczarki smażone to był obiad, jak się umyję, to wam powiem, co było dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, pata mówiła, że u nich na stole były jeszcze ryby - smażone dorsze w 2 smakach - być może u nas też były, tylko ja już się nie rozglądałam, bo nie miałam mocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy.. Ja się odchudzam.. tzn: odgrubiam.. ;) Weź nie pisz, bo dzięki nowoodkrytej knajpie udało mi się ciągnąć na liściach a od 10 dni nie kupiłam czekolady do kawy.. Jedząc jedną (zaległą) przez 2 tygodnie.. A Dzesikę Anjelicę zaprosiłam JA :) Tudzież Szefową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uboga- przestań karmić cyckiem te swoje pannice to będziesz miała darmową dietę;)Swoją drogą, ze ja na to nie wpadłąm, że to to ustrojstwo mnie zabuja. Mówiłam Wam, że depresja też poszła dzięki temu precz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strancie mini - wlazłam, zobaczyłam i dziękuję. Wszystkim Wam dziękuję. Zaraz prześlę jakieś wkupne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si. Ale ja na produkcję nabiału nie cmokam. A waże tyle co w liceum =] Więc może Krewno zacznij karmić cyckiem swe smoki =] Aaaa, ostatnio na tvn style widziałam program o matkach długokarmiących. Jedna karmiła... ... ... ... ... Ośmiolatkę! (przy okazji tłustą i wyrośniętą) Ta co karmiła dwuletnie bliźniaki to był przy niej pikuś, wręcz pikutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałam osobiście taką co 5 i pół roku karmiła:O Nie no- ja żartuję sobie z tym cyckiem. Chciałam pokarmić ale felerna jestem. Wszystko mi się sypnęło w tym czasie. Czacha- proszę bardzo Cię. zasłużyłaś se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwał jak zwał, pisze dalej, bo musze utrwalić potem były lody w 2 smakach z owocami, bitą smietana i polewą oraz ciasta - chyba z 7 rodzajów, oprócz sernika nie wiem, jak się nazywaja, bo lokalne ale były zajebiste w zasadzie nikt nie miał siły ich jeść po prawej stronie orkiestry byl kącik słodkości - ciasteczka w 4 kolorach misternie zdobione, cukierki, oraz patery z pokrojonymi owocami do nadziewania na ptyczki jak szaszłyk i nurzania w czekoladowej fontannie - moje małe dziecko odkryło powołanie w tym kierunku więc ja i kuzynka siedząca obok musiałyśmy zjeść tony szaszłyków owocowych jego produkcji na tym barku był też wybór wszelakich piw, win i whiskaczy potem tak koło 22-23 poajwily się galantyny - jak to w wielkopolsce - tu wszystko galaretka zalewają - schaby faszerowane róznymi wynalazkami, karkówka , szynki itp, do tego różne sałatki, naaliczylam ze 4 rodzaje ale nie zdołałam zapamiętać jakie, bo o 23 padł mój syn musiałam go odholowac do spania na górę i nie wiem , co mnie jeszcze ominęło wróciłam przed 12, widziałam tort 5 piętrowy, ale zanim skończyli kroić, padł mój mąż i musiałm jego odcholować na górę a padł dlatego, że razem z moim kuzynem odkryli po lewej stronie orkiestry kącik wiejski - czyli cała wielka szyna z koscią, z której każdy mógł odkrajać, różne szynki, kaszanki i od metra innych wędlin, salcesony, gar smalcu no i niestety beczkę bimbru 60 % :D tak więc potargałam starego na górę, padł mi w połowie korytarza, ale wprawnym ruchem założyłam mu chwyt obezwładniający i pociągnęłam do pokoju, po czym wrzuciłam do łóżka obok rafała, kręgosłup tylko trochę mi chrupnął, pozbawilam spodni i koszuli (odrywając 2 guziki), i dałam buzi w czółko oraz życzylam dobrej nocy z pewnym zdziwieniem odkrylam mojego brata po drugiej stronie rafała :D okazało się, że został przytargany rzez patę z narzecznym cdn jak zajaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wróciłam wjechały ryby - 8 metrowych sandaczy w calości przedzielonych sałatka warzywną - w każdy wetknięte były sztuczne ognie jakieś i kelnerki na tacach paradowaly z nimi po całej sali najpierw do tego świeżutkie, wędzone pstrągi nie bylo tym razem wędzonych węgorzy i sielaw no ale nie ma co narzekać do tego barszcz i paszteciki po jakimś czasie wnieśli golonki - gotowane i pieczone oraz szaszłyki i do tego bigos ale z małą iloscią mięsa, no ale nic dziwnego za godzinę był jeszcze strogonow z makaronem a na ostatnia odsłonę o 3.30 zajebisty żurek z drobiutko pokrojoną szynka, boczkiem i jajkiem i ja się teraz pytam - jak ja mam kurwa wyprawić mojemu dziecku takie wesele, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie nie chcialo dac sie uspic:O:O:O a wiec...OMG!OMG!OMG!! dzienks:)jeszcze tego wszystkiego nie ogarniam swoim malutkim rozumkiem,ale...jutro mam nadzieje bedzie lepiej,no i sie wkupie:) dzis nie mam juz powera:/ zreszta-zaraz bede z Polowkiem wodke pic:P:P"!! bozshe!Patrisa!twoj opis jest powalajacy!!juz nie moge sie doczekac,kiedy moja zamieszkujaca Wlkp siostra bedzie wydawala swoja obecnie 5-cio letnia corke za maz:D:D:D:D:D:D tez sie tak obzre tych smakolykuch:Dmam nadzieje,ze nie bede wtedy na odgrubiajacej diecie:/ bo niestety do czasow liceum,baaa czasow przedciazowych mi ho ho... no i zszoknieta czekam z drzaca reka i kielonem na Polowka... fak!nie wiem jak bedzie z wkupnem:Omuszem do fryzjera,solarium,manikiry,pedikiry,nowe stroje,cala familiaaaa,bo jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja stiupid jestem:O te kreski,znaczy sie takie pionowe byly... i to tak jakby jakies slowo z tekstu bylo tam schowane,a jak na to najechalam,to jakis reklam sie ukazywal:P:P no to chluuuuuup.chlusniem bo usniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×