Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

nooo Polkownik,Twoj wyglad tez mnie zaskoczyl:D po wpisach ajsztajnowskich widzialam w mym lbie wysoka blondyne z fryzem krotkim,rozcapirzonym,bo przy intensywnym wysilku myslowym odruchowo reka po nich jezdzisz;taki artystyczno-naukowy nielad;na grzbiecie taki niby-niechluny dres matki-polki-piersia-karmiacej,ale z dyskretnym logo jakiejs dobrej i drogiej firmy:D:D:)slawetne papucie z krolikami obuwaja stopy;na twarzy jakis pieprzyk lub mala blizna dodajaca charakteru lub pewnej tajemniczosci;) ale jak juz wiem nic na twarzy miec nie musisz,charakter wylazi spod klawiatury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ministrowa byla mala/chuda(w ciazy z brzuchem:D ),tez blondna o wlosach od krotkich do poldlugich,skreconych w loczki(jakos tak moja nauczycielke od matmy z liceum widze jak Ciebie pisze),troche piegow;usta w ciaglym polironicznym usmieszku(jak u Malej Mi)taka troszke francowata z wygladu mialas byc:D:D:D choc nie wiem po czym poznac prawdziwa france:D:D:D:D no i te Twoje big cyc to mi do Ciebie(a wlasciwie wyobrazenia)nic a nic nie pasowaly:D:Dmialas byc bezcyckowa(prawie):D:D a jak ja mialam wygladac???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwunia! pierwszy raz w życiu wysoka byłam! :D I blond :D ale musze cię zmartwić - paputy królicze nie istnieją... po domu pląsam stopą bosą, a na dwór zamszaki-glany-trampy w zależności od pogody. Mam ze dwie pary obcasów, na wypadek jakby mi odbiło, a na loga czniam malo dyskretnie. Co do blizn to ręce mam poharatane jak uciekinier z kambodży szczeni ęcymi latami mego kota oraz podłością mego piekarnika, któren zawsze mnie podstępnie ugryźć musi, takie charakterne szramy czerwone zostawiając :) Co do fryzu krótkiego i rozcapierzonego - pragnę niczym kania dżdżu, lecz małżonek mi zabrania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh nol!!!!!kroliczki istnialy tylko w Twoich opisach i mej wyobrazni:(:(:( gorzkie lzy leeeeeje! moj Polowek tez tak mnie cale zycie chcial hodowac dlugowlosa,ale nie!!!zaparlam sie niczym osiol i jeszcze zaplacic musial:D:D:D bo najbardziej,najlepiej i naj czuje sie prawie lysa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda to moze kiedys byłam:Oblondyna naturalna wiec ylas blisko. no i falowana jak prostownicy pod reka brak:Dpiegi mam mocno widoczne latem a ironia na ustach tez by sie znalazla-ale na zdjeciach staram sie wygladac przystepnie;)no a cycki bez brzucha ygladaja na wieksze. przy brzuchu ginely;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dylematy wzrostowe rozstrzygnięte. Ja tam się cieszę że jestem wysoka i jedynie jak mam kupować ubrania to klnę siarczyście ;) Ministrantka - Z dzieciństwa powiadasz, kurna ja zawsze byłam wielka :D Ale pomyślę, coś znajdę, zeskanuję i prześlę :D Ku uciesze Twej :P Za przepisy na pomidorówki dziękuję, na pewno skorzystam :) Krewno - nie mogę doczekać się tego zdjęcia :D Opis Krewnej wymiata istotnie ;) Kisielu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko dzisiaj rano się odkorkowało. Myślę sobie "to mleko działa cuda". A potem odkorkowało się drugi i trzeci i czwarty...i tak z siedem razy:OSkończyło się temperaturą więc mniemam, że zęby. A tak się cieszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy już weekendujecie? My spędziliśmy wieczór z "cudownymi latami". Serial wszechczasów. nie wiem dlaczego nie chcą go powtórzyć:(My mamy kilka odcinków zachomikowanych i właśnie sobie o nich przypomnieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz.... ale jeszcze sie placze;kurdwa Lala mi takiego syfu narobila,ze Ja chyba ubije:O:O wogole zdziczalo mi to dziecko zupelnie;chodzi se po domu;drze paszcze jak glupia..a jak zaczynaja we trojke do mnie gadac+Polowek przez telefon(jak dzis)to mialam ochote ja zaczac krzyczec i dluuuugo nie przestac:Ochyba potrzebuje wczoraj jajajajaj-takie dziwne cos;);) a z rozrywki wieczorno-wannowej:Sarniatko mi plecy umylo......pumeksem:O!!!!!! zaraz moje szczescie wraca....chyba ma 4 dni wolnego.jupi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie:):) serial the best. jakis czas tez go szukalam na necie,ale byly problemy.teraz chyba na ju tjubie mozna wsio ogladnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zeby bylo smiesznie-moj Polowek za mlodu wygladal bardzo podobnie jak glowny bohater;ja bardzo podobnie jak bohaterka-tylko bez okularow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc zarazem :) Niedawno wróciliśmy z naszej wycieczki, Czacha-Hero targała plecak, w jednej ręce Serdello, w drugiej fotelik samochodowy i wózek :D Jestem boska. Nie korzystacie z chomika? Są tam całe "Cudowne lata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Długotrwałego zebranka (cium) w sprawie wylotu Nielota.. No ja bym Cie Krewno widziala w skorze(na grzbiecie)na dol se ubierz co chcesz,nawet slomiana kiecke ,jakis taki czarny irokez na glowinie,tudziez jak nie wypada ze wzgledu na wiek to fryz a'la pierun w rabarbar pie**olnon',szpile;obow wysoki,sznurowany po kolana lub koturny? oczy z obrysem krechy czarnej i obowiazkowo z cygarem grubym w ustach(tak tak!!)i chmura dymu zaslaniajaca face.tak Cie widze.aaaaa i jeszcze cyc potezny potrafiacy faceta zadusic Hahaha.. Umarłam... I nadal nie żyję.. :D Ciekawe, jak się do tego ma mój łysy ciemnobrązowy koczek z grzebieniem pod kolor aktualnej odzieży.. ;) Co do kresek na oku, to w młodości miałam na co dzień a' la Kleopatra.. Gdyż (nadal) wielbię cudne Lata Sześćdziesiąte.. :) Czasem jeszcze se machnę ostrą czernią.. choć ręka już nie ta i drży.. :P Patowa - jam ze 2 lata starsza.. :P Ale co tam.. młoda Duchem.. :P Nie palę.. po latach przypalania rodzicielce petów od gazu obrzydliwym mi to jest.. ;) I kolczyki mam - ale nie w pępku.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.. Użarło mi połowę posta..!!! Ale dlaczego akurat połowę??? I to tę w której napisałam, że : co do cyca, to Stront Mini miał (albo ma) K, a ja dopiero niedawno z B w rozmiarze odzieży 38/40 dociągnęłam do D w rozmiarze.. nie powiem! jakim. Ale to jakaś lipa i ściema salonów Milla, jak napisała Mysza.. Bo u nich nawet deska z tartaku ma B.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. Jakiś obłęd.. W miesiącu komunijnym właśnie dziś nabyłam: torbę podróżną do samolotu o 152 cm łącznego obwodu, getry białe z kuronkom w HM (w Kaufie mieli po 6,99 ale za daleko..) tzw. czeszki w kolorze białym (do stroju greckiego), adidasy białe firmowe nie pomnę jakiej firmy z USA, kostiummo kąpielowwe, kapcie z bazarku, kosmetyczkę najlżejszą możliwą, tysiąc małych próbek kosmetycznych pojemniki 100 ml do samolotu, Euro i dolary etc, etc.. Ja pierdolę.. Chyba zacznę się puszczać, żeby spłacić długiiii... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z powyższym powinnam dać do prasy anons: Zamożnego gerontofila poznam.. PILNIE..!!! :P Cel: matrymonialny..??? :D Niewykluczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouu pod oknem w potoku łazi bocian i łapie żaby, myślałam, że go prąd zmiecie, ale gdzie tam - stoi na tych chudych nogach dzielnie :D no co wy - cudowne lata widziałam na którymś programie ostatnio, nawet oglądałam, to był odcinek, jak kupowali samochód ale nie kupili moje dziecko nie chce wstawać - mówi, że już dzisiaj nikt go na chodzenie nie namówi :D uboga, no popatrz, a ja myślałam, że to ja tu najstarsze muzeum jestem ;) eeeh te rozmiary... też mam ten problem funny, czy Ty nie byłaś blondynką wcześniej? bo jakoś tak mi się zakodowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×