Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Bry :) Ale męczącyyy.. Bo Wylot Nielota.. :O Patowa, jak ja Ci zazdroszczę.. (ooo, jest taka piosenka - zaraz poszukam..) tych wakancji.. Bociek gość - ja się trochę czuję jak on.. Kiedy mi się wali, mówię: Kuffa, kto jak nie ty.. Żaden prąd cię nie zmiecie, a tym bardziej nie obali.. ;) Niedługo uwierzę we własną Nieśmiertelność.. :P Co do wieku - ja się za bardzo nie przyznawałam- ze względu na sucze.. :D Pięknyy dzieeń.. Słońce.. A w Tennesee teraz +19, w nocy mieli burzę.. Monitoruję, żeby mieć ideę, co spakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Ministrantko - Cudowne lata akuratnie lecą na comedy cetral family: http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Comedy-Central-Family a tu sześć sezonów dla pani, voila: http://www.ekino.tv/serial,cudowne-lata.html Po za tym chomik, chomik oraz chomik. Za smsa parę giga limitu do ściągania i jadziesz. I chwilowo się zawijam, bo kto wpadl na kawę? No kto? Brązowy potwór owkors :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybko robię taką: dobra kawa rozpuszczalna (np. Jacobs - różny w zależności od nastroju; ulubiony: Velvet) , mleko 0,5 do 1,5 %, oraz Advocat w ilości około 6-7 łyżeczek deserowych. A jeśli Deprrrecha, to.. chlupy lub gule do kubka.. ;) Wieeelkiego ofkors.. ;) ..Posypać wierch wiórrrami czekolady mocnomlecznej.. Mniam.. [kapie ślina na klawiaturrę..] Oczywiście, że ta z ex-pres-u ze spienionym mlekiem wymiata.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chętnie koleżankę powyżej uczęstuję.. :D Mini Stront, nie tylko Ty, jak widzisz.. :P Zasnęłam o 4-tej i są effekty.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnego central famili. mówię o zwykłych kanałach które wszyscy mają. W kółko tam dublują tylko jakiegoś doktora hausa. A nie powtórzą takiego cudeńka! Wąż myka dzisiaj wieczorem do pracy. jak mi się uda trzodę odłozyć szybko spać to zrobię sobie mini spa w postaci gruntownej depilacji i pillingowania. Bo mi jakoś czasu brakuje jak on zalega w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla mnie taka kawa bo słodka. a mnie mdli od słodkeij kawy. a rozpuszczalna w ogóle mi nie leży a na pewno jacobs velvet. efekt czystej kawy mam z kawiarki lub ekspresu i tego się trzymam. z rozpuszczalnej- od wielkiego dzwonu, wchodzi jako tako mi taka neskafe chyba sproszkowana. taka co to o facetach się przy niej rozmawia (przynajmniej według rekllamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułtajny - to ja sie zabawie.. :) I especially for You.. Świeżutka porcyjka.. :) Dla Stronta porządny Davidoff z expresu.. :) Czarny i gorący jak piekło, gorzki jak me Życie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxerów nie znam, wafle z Drony są ok. Czerwona jakieś zabunkrowała tudzież zaszparowała Młodemu - to może poczęstuje, jak rozdziewiczy.. Pakuujęęę walizęęę na zaoceanową emigracyjęęę.. Czuję się jak żona XIX wiecznego Górala lecącego "za chlebem, panie, za chlebem.." do Chicago.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alllleee mam dzis nerwice wrrrr!! wszystko mnie wk.. a Maly Diabel chyba chce mnie wykonczyc psychicznie. bylismy z rana strzelic Jej foty paszportowe,a teraz moj Polowek,ktory mial miec 4 dni wolnego,polazl na overtime.i znow ze wszystkim sama buuu Mala malosc padla,a hlopaki pochowali/pouciekali przed mym grzmiacym darciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto/co to gerontofil????? nawet nie wiem czy poprawnie napisalam? nie chce mi sie sprawdzac... albo sprawdze,bo moze zaraz umre i nie bede wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to tu za serduszka lataja.. ;) kasprowy zaliczylam, jestem 140 zł lżejsza :O na drugi raz na piechotę wejdę.. widok boski, tylko mokrego śniegu w ch... te adidasy mi nigdy nie wyschną raf dostał góralski kapelusz i ciupagę i teraz ze starym tańce odstawiają janosikowe a ja sobie zalegnę z faktem, coby zobaczyć co się na tym świecie dzieje gorąco jak jasna cholera, a jutro ma być jeszcze cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Som racuchy z bananami,pomarenczamy iiiii gruszkiema no I kawa!!! Patrisa do faktu jak znalazl:D Moje dziecie naprawde juz wie co to"siiii":D od dwoch dni naleje w gacie pampersowe I mowi:siiii.dzis kibel zlapal po spaniu drogocenny wysik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Zwiędłe Jabłko wróciło :D Zabiera Serdello na spacerek, żebym mogła chwilę odpocząć, a potem lecimy na Noc Muzeów. Jakieś średnie są tematy w tym roku, ale i tak warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szaleję na mopie. Właśnie "przypadkiem" zagoniłam się w kozi róg przy kompie, no i skucha, muszę czekać aż podłoga wyschnie, co za pech. I jeszcze Bóg mnie pokarał za recykling :( nazbierałam wór słoików, butelek szklanych itepe, podniosłam, coby przemopować pod nim i ucho się urwało, a zawartość pieprznela o podłogę :( ale się nie pobiło, gdyż całym ciężarem wora pełnego szkła spadło mi na kopytko. Ała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×