Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

"Właśnie "przypadkiem" zagoniłam się w kozi róg przy kompie, no i skucha, muszę czekać aż podłoga wyschnie, co za pech." :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdwojenie jaźni mam, dobrze, że szczotka szybko działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na randce 3 lata temu: Może kupi Pan Córce różę.. Ja pitolęęęę.. Spaliłam się ze wstydu.. Zaznaczam, że mnie już Demony Południa napoczęły.. wtedy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już: Jak miałam chyba z 26czy 27 i szłam na początku czerwca na występ naszego chóru u Dominikanów na biało- czarno, to jakichś 2óch gości rzuciło między sobą: - Tyy, matury to się już przecież skończyły.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak samo droga Krewno :D Też w staniku późno się zadziało, ale za to teraz rekompensata :P Pariso mój młody z ekipą właził na Kasprowy, bo im było szkoda kasy na wjazd. Tylko buty mieli lepsze :P A tak a'propos zdjeć - Krewna czy Szefowa dawał gdzieś naszą wspólną fotkę ze spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fotki z wkupnego i inne to oglądałam hurtem i wszystko mi się pomieszało. Wrażenie ogólne - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upszejmnie dziękuję mej Ulubionej Moderatorce.. :) Kłaniam się, jak Rosyjskiej Rewolucji - czapką (z Orłem białym lub reklamową: PGNiG - dzieci dostały, coby reklamić w Wielikim Świecie nasze rodzime sponsorujące Gazownictwo.. ;)) do ziemi.. I proszę: ONCE MORE, PLEASE.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alllleee mam dzis nerwice wrrrr!! Sarnino - Twoja to przy mojej pryszcz.. Postać kliniczna z rzutem na cała fizjologię.. Nie tylko na osłabiono - nadwątlony operacyją przewód pokarmowy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poskejpowalam se z sistra,wkurw przeszedl. Polowek wydal dyspozycje co by alkoholu nakupic...czy to znaczy znowu to samo???!!!!! i co dzis bedziemy sobie przebijac????:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez strasznie dlugo molestowaly panie i panowie ekspedientki o dowodzik:P:P teraz juz dali spokoj;nie wiem czy to dlatego ze wygladam dostojniej,czy te lampy marketowe tak leca mi na fejs ze wszystkie zmarchy sie swieca;czy to przez te duze dzieci co sie wiecznie przy mnie plataja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz muszem sie spuscic i Was opuscic,bo czas mi lidla odwiedzic,poki jeszcze otwarty i cos zakupic:D w korytku echo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi kiedyś baba w szkolnej świetlicy paty nie chciała wydać, powiedziała, że rodzenstwu nie dają, tylko rodzicom :D no ale to dawno było.. ale wiecie co, dzisiaj do pensjonatu zjechalo pełno ludzi, sami młodzi z małymi dziećmi, żadne nie ma więcej niż 25-27 lat a pieprzą, że ludzie się teraz późno rozmnażaja, gówno prawda tak samo jak szliśmy nad morskie oko - na drodze tylko młodzi ludzie z wózkami dygają te 9 kilosów no może ci starzy dorożkami jadą, bo siły nie mają hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no to odpalam z Nielotem.. Nie lubię o tej porze się włóczyć.. i jeszcze z dziećmi.. Ale to niby 2 kroki .. Hmm.. Nie lubiem.. nie lubiem.. Grrrr... A może Nielot by nie leciał.. Bu.. Zaczyna mi się chyba wczesny syndrom pustego gniazda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Krewno - kłiiiiii ;P zdecyduj się z tą kokieterią. Jak wyglądasz na 35 to żaden gerontofil cię nie bedzie chciał :P Ad Nielota: Oj już się tak nie wzruszaj, poleci, rozniesie chińczyków i wróci.. :) głasku-głasku. W kwestii dowodziku - będąc w wielkiej ciąży z brzuchem po nos nabywalam staremu szlugi. Pani do mnie z wahaniem: aleeee... czy ja mogę pani dowód zobaczyć...? Ja oczy w słup, a pani na moją konsternację: ja przepraszam bardzo, ale ja muszę... Ja - wyciągając dowód z wyszczerzem od ucha do ucha: ależ proszę pani, absolutnie nie ma sprawy, ja pani bardzo chętnie dowód pokażę, bo nic lepszego mi się dziś zdarzyć nie mogło! :D Pani - patrząc na siódemkę z przodu pesela: Ojej... A zeszlego lata zostałam posądzona o bycie nieletnią matką :D Zeszłego lata... O.o Kiedyś znacznie częściej mi sie to zdarzało... :( chyba musze rude znowu rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 35 to pani z monopolu.. Ja tam uważam, że bez przesady :D Ale kiedyś (niedawno) dziesiątkę odejmowali mi z automatu.. ;) Z tym, że towarzystwo Szefowej pod pręgierzem raczej mi na ogląd dużo więcej nie dało.. ;) Koleżankom w pracy mawiam, że mnie te małe dzieci odmładzają i z nimi wyglądam na roztytą zaniedbaną mamuśkę 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×