Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

no to czolgam kawe..z mlekiem sojowym.bladym usmiechem was witajac. ministrant czarna msze z bialym kotem i piskajaca baba odprawie w intencjach zdrowotnych.sily! nie znam sie na takich sytuacjach, ale przynajmniej bobasowi stres miejsca odpada, no i ty w chacie spokojniejsza wiec fale mozgowe docieraja lepsze do boba..a ty mleko wlasne jeszcze? wiesniarro, nowym czyms sa raczki..czyli mobilny bobas.zebow brak, cycki sie ciesza.poza tym pszenna jest fajna.wlosow przybywa, faldek ubywa, robi sie stanowcza,ciagle cos mowi w obcym dialekcie.tylko nie wiem dlaczego to sie nie przeklada na wiecej mojego czasu wolnego.od miesiaca na blw, metoda idealna dla leniwych matek jak ja;) baba zjada prawie wszystko sama,bez krztuszenia i rzezenia.towarzyska jest mocno, nawet na pedicure ze mna poszla ostatnio swoja stope nadstawiajac kosmetyczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie przełoży później:) Tak po roku:) Bynajmniej u mnie tak było. Teraz Młody już przystępny, bajki poogląda w ciszy i mama może nawet czasem oko zamknąć:) A ta by cały czas w pionie chciała i ja już nie mogę. Nie zaznałam tego wcześniej bo Młody w ogóle nie miał takich potrzeb. Zaczął raczkować jak miał 7 miesięcy i to trwało nast 5... I jak poszedł to sam, sztywno. A ta się gibie, ale nie, kurwa, chodzić trzeba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej chodzik, niech lata sama rześkim porankiem stawiam chudy twaróg z jogurtem oraz szczyiorkiem i rzodkiewką wychodowanymi przez mojego syna własnoręcznie :) rzucam sie w wir roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam ino oczy w słup.. Przedkomunijnie.. :O I lecę na parter załatwiać mini-przyjątko dla komunistki.. Grrr.. Po Ekscentrycznych Excesach Nielota i ww. komuniiostało mi na koncie.. 4,69 PLN. Jak dobrze, że mój Przyjaciel woził mnie znów do roboty.. rezygnując dla mnie ze swego blue ścigacza.. :) Głaski dla Zdołowanych, pozdrowiska dla tych na prostej.. Jeeeść.. Nie zdążę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Mini - jak młoda? Coś się poprawia? Krewna- ale pijackie gadki to były :D Nie popadaj w panikę, wszystko się uda ;) Kiedyś lubiłam politykę, ale ten syf ostatnimi czasy mnie tak zniechęca, ze nawet nie wiem od czego ministrem jest ta pani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrisa - chodzik??? Nie namawiaj! W koncu za czasów ciązy Dzesika na pewno zanotowała, w sławetnym notesie, że to zło wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patris u mnie jak u Pani ubogiej, w portfelu puto... na chodzik mnie nie stać obecnie, a jak sobie pomyślę, że miałabym kupić na kilka miechów to bez sensu. Więc się będę męczyć na własne życzenie:) Kawę macie. trzecią piję. Chuj mnie strzeli niedługo.... Uboga a nielot to w stanach? Bo ja nie na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ho!!! dlaczego sie pytam,dlaczego male dzieci sa takie zlosliwe?????male francowate nasiedzialo sie na kiblu tylko po to zeby mi po chwili uwalic stwora z sikiem na dokladke do swiezo wypranych wlasnymi recoma,majtkow z zabezpieczeniem???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyliśmy tą noc. mała sprawuje się przyzwoicie. drugi lekarz potwierdził, że dobrze robimy. idziemy z nią na kontrolę popołudniu to dowiem się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O1wlasnie mialam jakies komenta pisac odnosnie stanu na froncie;wiec ciesze sie ze u Was Miniowa lepiej.tez bym zrobila jak Ty,czyli kurowala sie w domu.szpitale to najlepiej mijac szerokim lukiem(jak sie da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, a ja myslałam, ze chodzik ma być dla BB :O Wieśniara -czas za szybko leci, Twojej córki to ja jeszcze z chodzeniem nie kojarze ;) Mini - no to dobre wieści :) Sarna - dzieci sa kreatywne w wc :P Moja ostatnio mówi wierszem. Zacytowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiego chodzisz lekarza? do naszych? kurde w takich przypadkach to jednak cycek się przydaje, upał i mleko to nie jest dobre połączenie a skąd ona to zalapala w ogóle? eee tam, zaraz chodzik zło, parę minut ze 3 x dziennie nie zaszkodzi, a jaka ulga ja kupiłam na allaegro używany, za dychy ale raf nie chciał jeździć, to sprzedałam chyba za 30 ;) ale pata śmigała jak samolot, bez tego sprzetu bym nie wyrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bylismy na spacerze komunijnym w niedziele, to znalazła sobie okazały kawałek psiej kupy i przyniosła pokazując wszystkim jako fajny kamień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas spik sie gesto sciele.wlasnie pol tubki fridowej,przy donosnym wrzasku,odciagnelam:/ a my jezdzilismy za wnioskami paszportowymi,skladalismy:bylismy nad morzemgdzie odnalazlam zagubionego sostego juz zeba!!!wow!!i idom nastepne,wiec jest sraka i marudnosc. i slonce u nas sie wzielo i pokazalo we wtorek i wczoraj!duze slonce!!ramiona mam spalone,bo znowu uzywalam rowera jako srodka lokomocji i bylysmy wczoraj w drugim pod wzgladem wielkosci miescie(tu)(chyba:O )u kolezanki na bajkach;i zrobilybysmy prawie 50 km,gdyby na przedmetku Polowek po nas nie przyjechal i nie dowlokl ledwie dychajace do domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czasów Paty i mojego młodego to chodzik nie był zły ;) Ale ja ma złe doświadczenia, bo młody się przewrócił w chodziku i warge przeciął. Krew zrobiła wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd nie mam pojęcia. nam cycek na nic by się nie zdał bo ona czesto na niego gwizdała. a w nocy wtłoczyłam w nia 250ml orsalitu więc nieźle. Chodzę do naszych. Mam też kontakt tel. z naprawdę fajnym prywatnym. chętnie udziela porad przez tel. gdybyś potrzebowała kiedyś to mogę dać namiar Wiecie może czy orsalit można w herbacie rozpuścić? bo małej lepiej by wchodził Powiem Wam, że te rota nie taki straszny jak go malują- tzn. nie musi taki być bo w szpitalu widziałam koszmarne odmiany. Gdyby nie ta krew to nawet by mnie nie wystraszył szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z orsalitem nie wiem co sie robi:O nosz kurwa!!spuscilam Ja na 2 min z oczu i cale drzwi se od dolu pomalowala zielonym dlugopisem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, jakby co to dobry lekarz się przyda, odpukac ja nawet nie wiem, co to orsalit... moje nigdy sraczek nie mialy, a jak cos się luźniejsze zdarxyło, to 2-3 razy nifuroksazyd i przechodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda kupe nazywa chlupami, bo jak spadają do kibelka to wydają dzwięk chlupania, więc nazwa całkowicie oczywista jest :P Cytat: "Chlupy są jak spadające gwiazdy" A potem wyliczała ile życzeń jej sie spełni :D 3 Chlupy, 3 życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdole!!ale sie usmialam:D:D:D:D juz mamy zastepstwo dla Szymborskiej!!!uklon klade po ziemii z szacunku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze Uboga mialam Ci pisac-u mnie na koncie podobnie,bo f0.90:D:D:D:D u Polowka niby cos jest,ale jakby tego nie bylo:O:O ale kryzyssssss!!mamo!!!kiedys bedzie lepiej:D wyplata juz calkiem niedlugo:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze można kupić w aptekach taki sok marchwiowy hippa, polecany przy biegunkach. Młoda jak miała rota to dawaliśmy. Tylko nie wiem, czy młoda nie jest za młoda na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) U mnie na koncie grubo, ale to kredyt, który wycieka z konta szybciej niż nam sie wydawało :O I tak już widzimy, ze niestety zabraknie na wszytsko, co planowalismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×