Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

wiec cieszylam sie ze u naszych bohaterek dni ostatnich juz nieco lepiej i sie poprzewalalo.... Uboga jak trzeba rodzince kopa zapodac to moge tu pogadac z Ruskiema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten podly stwor tak mi uprzykrza zycie, ze jestem gotowa skonczyc dzialalnosc mleczarska. Nie dosc, ze mnie przez sen przygryza, to jeszcze koniecznym jest trzymanie mnie reka za drugi cycek i miedoenie w nim wentyla. No kuswa, jak mnie wdzien uszczypala - spiac - to myslalam ze wrzasne. Lanio plocha, a skad masz taki wielki wkurw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee Polkowmikowa-skad ja znam miedolenie "wentyla"????a przecie ja juz nie matka-polka-uparcie-cycem-karmiaca!! wkurw przez moje szczescie najwieksze fak!!!!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczoraj moja psedolekarka powiedziała?? umówiła się z nami na kontrolę wagi młodej. i stwierdziła, ze jak mała mało przybierze to trzeba ją gruntownie przebadać bo coś złego dzieje się w organizmie. noż kurwa- dziecko najpierw miało biegunkę z powodu źle dobranego mleka, potem zalapała rota, następnie przestawiłam ją na paskudztwo pt. bebilon pepti. to jak żesz do diabła ona ma tyć?? to oczywiste, ze ma prawo nawet nieco stracić. ale ona juz chce szukać pasożytów i wrzodów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półku- tyś dzielny i wytrzymały. mi dopiero rok puknął a już mam chęcicę:) Przepraszam, ze ja Wam tak o lekarzach caly czas ale mnie kurwica z tymi konowałami strzela no. i już całej rodzinie się nagadałam przez telefon i już nie mam komu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki z niego chuj na kolkach oooo i nie mogiem powykrzykiwac bo mi Malpiatko-Sarniatko padlo na rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje śpia- oby jak najdłużej. w sumie ja też padam ale jakoś nie chce mi się pchać w tą ciasnotę. no i muszę pranie rozwiesić a to mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×