Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

E, tam.. Mój Doktor mi to poradził, jak się żaliłam, że jakaś nietomna jestem.. Zioło w końcu.. Patrzaj na Palikota.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, Mini, weź przestań, bo nam się sucz pomarańczowa zwali.. Ona z a gównem węszy.. :D Fekalistka.. :P :P :P Oo. ..a potem krytykuje, że o kupach się pitoli.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - działaj :) I bedziesz mogła załozyć nowatorski topik o przepisach z modyfikowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie ostatnio naszło, to próbowałam budyń zrobić z bebika. Wtedy, co tak kurwilam, że mi kakao zabili :) W końcu zrobiłam kawowy z kawy rozpuszczalnej, ale niedobry był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam jakby co. Zwiedziłam te Szwecję objeżdżając busem. Przy ciekawszych miejscach wysiadaliśmy i dreptaliśmy w miejscu słuchając Pana Przewodnika. W sumie nic specjalnego z zabytków ale zajebisty klimat jeżeli chodzi o te ich domeczki kolorowe i małe. Zdecydowanie lepiej zwiedziliśmy restaurację na promie :D Ja pierdolę na kolację szwedzki stół ale tyle żarcia to ja nigdy nie widziałam. Było wszystko łącznie z homarami i żreć można do osrania. Oprócz maszyny do kawy i herbaty była też maszyna do soków, do wina i piwa. Możecie się domyślić, że 98 % pasażerów była uwalona w cztery dupy. Za to moja córka postarała się pięknie na dzień matki i przyiosła w piątek zajebisty prezent w postaci WSZY :D Eks w związku z moim wyjazdem dostał trochę pracy chałupniczej na weekend. Wczoraj jeszcze sprawdzałam jej włosy i niby nic nie ma. Dobrze, że nie pochlałam na tym wyjeździe bo pewnie białe myszki bym widziała w tych jej kudłach. Mini trzymaj się dzielna siostro oddziałowa albo powinnaś zostać ordynatorową za to poświęcenie ;) Obeznana zjeby do potęgi n+1. Zlewaj ciepłym moczem. a ta krowa to komórkę niech kupi. Albo kup komórkę, zadzwoń i zapytaj czy zapłaci przelewem czy gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konfi - czyli wyjazd udany :) A młoda ma długie włosy? Nie zazdroszcze. Też kiedyś mamie przytargałam w prezencie i mi wyczesywała ten syf takim tycim grzebykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie picia na promie to miałam ostatnio klienta, który sie na takiego pijanego Szweda natknął. Gośc zjechał w Świnoujściu z promu takim sypialnym wozem i udał się do Niemiec autostradą. Spać mu się zachciało, więc zjechał, zgasił światła i poszedł lulu. Tylko mu się pobocze autobany pomyliło i stanał sobie w poprzek, w środku nocy. No i ten Polak przydzwonił w niego, bo zobaczył go w ostatniej chwili. Tez dostał drugie życie, bo w sumie wyszedł cało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ma włosy prawie do pasa :O do tego lekko się kręcą :( aaaaaaaa nic tylko rzucać kurwami. Zgłosiłam dzisiaj w przedszkolu niech sprawdzają. Miał szczęście ten gość. Na promi był tłum ludzi szukających swoich kajut. Bo prom był niemały. Moja koleżanka widziala orki za oknem :O A rano w busie tak waliło gorzołą, że wdychając te opary szło się uwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związuj jej mocno włosy do tego przedszkola. bo jak się majtają to wszystko lapią. do tego uczul ją niech się nie spoufala z koleżankami póki co- przytulasy, zabawy ozdobami do włosów czy inne takiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy jej związałam w tak ciasne warkocze, że oczy jej prawie wypadły. Musi się pomęczyć :P chociaż ja jej specjalnie jakoś nie puszczam z rozwianym włosem do przedszkola. Czerwona wielkość zwierząt w zwidzie alkoholowym najwyraźniej zależna jest od ilości promili we krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z futerkowych siedzonek w metrze lub autobusie zlapalam :/ tej pieanki wystarcztlo dwa razy uzyc, potem jeszcze trzeci profilaktycznie, bo sie balam czy na zwierzetach sie nie przyczaily by zaatakowac nagle, ale juz bylo czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś Paranit. Zastosować jeszcze raz po 7 dniach. Najchętniej bym jednak coś profilaktycznego stosowała bo mnie wszystko też swędzi. Coś jak efekt placebo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlewaj ciepłym moczem. a ta krowa to komórkę niech kupi. Albo kup komórkę, zadzwoń i zapytaj czy zapłaci przelewem czy gotówką. Pierdolę komunie ich córek. Wszystkich, jak leci. Żadna z moich nie pojedzie. A tej kurwie już nigdy dzień dobry nie powiem. Kartkę komunijną z życzeniami za 2.50 mogła przez innych podać (mieszkają w jednym domu). To jeszcze chwila, znajdę sobie kasiastego kochanka i zerwę WSzelkie kontakty. Tymczasem potrzebne mi większe mieszkanie i trochę cashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbir- miałam to samo jak u mnie wszkole była inwazja tych pchłów... Uboga- oddychaj... będzie dobrze:) młoda jest młoda- szybko zapomni, po kościach się rozejdzie. my długo pamiętamy- dzieciaki zaczynają żyć od nowa:) Dlaczego kurdę wszyscy mogą być sobie chorzy i leżeć jajami do góry tylko ja mam zapierdzielać? pytam DLACZEGO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba się w ramach buntu tez nie rozchorujesz? Te choroby to chyba przez topik nam wychodzą i zarażają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokoj, ja do przedszkola nie chodze, z dziecmi w owym czasie nie przebywalam i co? Kup sobie ta pianke, mozesz i sobie zastosowac. Wlosy wygladaja po tym normalnie, nie ma wplywu na ukladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×