Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

nie wiem jaką macie średnią, ale za wyższej wagi to ja bym miała focha z kilka dni ;) Chociaż na starośc robi mi się szkoda życia na fochy :P Nawet nie wiedziałam, ze sa gastrolodzy dziecięcy :O Ale pewnie jak zwykle w naszym kraju ze specjalistą nie będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy niby trzech dobrych. jedna wstrzymała rejestrację, druga to ponoć oschłą sucz więc zostaje mi trzecia:) 12 godzin?? jak bym chciała! kurdę- ja nie umiem się fochać no. i jak mu tu karę dać co? jak??? jak mam wenę to w złości wychodzę w domu to wtedy ten foch trwa tyle co mnie nie ma. a tak to mi nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kilka dni to zupełnie nie do przejścia. ja jestem choleryk. w trzy chwile idzie mnie doprowadzić do ostateczności a jak emocje opadną to ze mnie całą złosć paruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwonno dopiero poczte sprawdzilam O.o Zgaga naumiala sie wlazic na krzesla. Szczegolnie interesuje ja krzeslo w kuchni przy blacie, wlazi tam i losuje sobie jakies trofeum. Stojac tam siega po inne trofea, zapominajac, ze z krzesla mozna sie latwo spi###olic. Wlazi tam z uporem maniaka, a ja oczyma wyobrazni widze ja z rozbita na terakocie glowa. Sciagam ja z tego krzesla, probuje zajac czyms innym, nie no, gdzie, jak bumerang :( Ostatnio nauczyla sie tez otwierac szafke narozna w ktorej trzymam rozne maki, tarte bulki i takie tam. Ta szafka to wogole dla niej jak sezam. Ostatnio ja nakrylam, jak sie zakradala, mowie 'zostaw ta szafke natychmiast!' A ta sie patrzy bezczelnie. No to ponawiam, a ona wiecie co? Papa mi zrobila i wykrecila sie tylem. Co za cholera jakas, po kim to dziecko takie wredne jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee co se tam seksu bedziesz odmawiac;) wez go wykorzystaj,zeszmac,wytrzaskaj po gebie,uuuuu.Ty se ulzysz a I On bedzie z pewnoscia zachwycony:D:D Wrocilam ze sklepu-mily pan ekspedient zapytal mnie o dowodzik(w zwiazku z mini flaszunia;) )zaaaabilam go smiechem:D:D trojka bakkorow przy mnie ale on pewnie pomyslal ze ja jakas opiekunka!ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez go wykorzystaj, zeszmac,wytrzaskaj po gebie, uuuuu. Ty se ulzysz a I On bedzie z pewnoscia zachwycony :D :D Znasz Rycerza, czy co.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ci nie mowilam,ze znam:p?? Ja ich wszystkich znam(nooo dobra,nie to ze tamto,kilkuuuu) Oblewam bardzo bardzo delikatnie 50-ta strone ze strachem schowanym gleboko w glowie zeby sie watroba nie domyslila:D Ojciec Wirgiliusz szuka na bimbambeju Kolczyka Marzen do skutej brwi...ot,wieczor nam plynie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co?poza zupa soczewicowa(ktora nawet propozycja nie byla)nie szastacie tu podpowiedziami...noo tak,w koncu jestesmy na kulinarnym,moge se najsc sama,nie? Ale mialam nadzieje na cos mietuzinkowego,niebanalnego I szybkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie??I tutaj zakladaja tematy o nas-I nie tylko:D:D Pozdrawiam wszystkie wspaniale forumowiczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo!!koszmary miałam jak zwykle od kilku dni i się przebudzilam.. Polkowniku weź Ty może jakie ordery wprowadz co?? Kawę zostawiam w termosie dla tych co orzyjdom po mnie.spróbuje zasnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero do mnie dotarło. Sarna- oszalałaś?? na kafe o tej porze....wyczyn czepiają się nas że my się tu wwaliłyśmy ale przecież nasz top w porywach był bardziej kulinarny nie?? w ogóle my tu przecież o prasowaniu i myciu garów to cały czas więc nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×