Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ale mnie zatoki napierdalaja!!! I to w przededniu Wielkiego Babskiego Picia!! No kurhva,szlag,fak!! Trza sie bedzie ratowac czyms przed znachorami i antibajotikami.poki mozna.co sie odwlecze to nie uciecze:D Po tym henrysiu nawet slonia bym pozarla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, te nocki to tak okazyjnie sie zdarzaja. Porcyjka jest a jakze, odpowiednia dla matki dzieciom, coby jej sil starczylo na obrzadek tej trzody :p A ze smarowniem - Tylko specyfikow nie pomyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zaraz tam pojde i poustawiam towarzystwo do pionu! Z godzine temu przerwalam atak glupawki aresztowaniem durnego lba na kwadrans na balkon. Ale widac, atak glupawki musi zostac odbyty i juz :/ tylko jak chodniki zroluja przy drzwiac, to stary do chalupy nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj skurczybyk wbil sie wczoraj pod wanne I miauczac zalosnie,nie chcial dupska ruszyc;nawet chroboczace pudelko z chrupkami go nie wyciagnelo:) Tluscioch jeden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kilku dni koty z naszej ulicy wyprawiaja takie koncerty ze zgroza! Ciekawa jestem czy nasz Fifciok tez bierze w tym mordodarciu udzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie puchy i wiater hula? Bywszy w kerfie. Pusciwszy sto na w sumie nie wiem co :/ Nabywszy trampy dla mnie na dzen dziecka oraz zacny mebel toaletowy, nocnikiem takze zwan dla dziecka. A teraz... Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dzieckaaa! :D :D :D Z okazji naszego swieta za godzinke-poltorej zapraszam na rosol. Napoje widziane mile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej puchy??? Dziecko padlo jak betka po 2ej i NIEMOZLIWE nadal spi. Mebel toaletowy znalazl juz nowe zastosowanie, mianowicie siedzi w nim kot :D wyglada na bardzo zadowolonego ze swojego pomyslu i nowego mebla, wyprofilowanego idealnie pod koci zadek :D Rosol dochodzi. Chceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lap mi padł, ale żem podłączyła komunijnego. Zmyślna bestia żem.. ;) Ale tu jakieś mikre literki.. :O Milimetrowe.. Coś mi się kojarzy, że to można pacnąć z klawiatury na większe.. ale.. JAK..? Komenda jakaś na to jest.. ??? Nie dość że ślepa, to jeszcze resztki wzroku stracę.. :classic_cool: Pułjawny? Odtajnij.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że trzymając ctrl należy pokręcić rolką od miszki w górę lub dół lub trzymając ctrl naciskać plusa lub minusa na klawiaturze numierycznej do momentu uzyskania pożądanego efektu. Jestem pełna rosołu :) Dziecko również. Dałam jej łyżką z gara spróbować, coby sprawdzić czy będzie żryć. Ziorła :) i to jak mlaskała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywszy w teskach,wikesach(srubki I inne chujki)oraz na miescie i w szopie z produktami z maciarzy,pusciwszy 100 czuje sie jak Prawdziwa Kobieta:D w pelni usatysfskcjonowana.tylko Mlodszemu obwodu lba owlosionego nie zmniejszylam(fryzjera se na urlop wybyla!!)ale tez mam rosol(sorry z wczoraj)zapiekanka makaronowa prawie ready a za chwile upiece ja sernika!a?a? I z gararetkom bedzie I z truskawkami I borowkami!a?a? Chceta?reflektujeta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×