Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

kanapki ze zwiedlina oraz salata prosto z maminego ogrodka, zapakowane w zgrabne torebeczki parami, a na deser wafelek goralek, co czekolade ma po bokach only, by srodek zbyt wielki nie urosl Mniam, mniam.. (mlaszcze rozgłośnie) :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..generalnie surowe owoce i warzywa, mięso raz w tygodniu (grill w niedzielę lub sobotę), żadnego chleba, makaronów, jeżeli już, to mała kromka razowego)" Tak właśnie jakiś czas temu zaczęłam.. odkąd się chwalę, że na liściach jadę.. Ale stresy spowodowały sięgnięcie po czekaoladę.. :O aaaa 66 stron...i co ja mam zrobic!!! Dżesika - tak zapytasz, jak będzie 666 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kliknijcie se na "stresy" w moim poście powyżej.. ;) Reklama Palmolive Ayurituel zachęca: Odkryj Świątynię Swego Piękna.. :D ..Ja tam swoją raczej zakrywam.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokrzywa z doidy;) wersja roz swinski lub fuxsja z brokatem:)do wyboru..8 miesieczna baba wstala nadasana i jeszcze jej nie przeszlo.to juz ten wiek chyba;) milego przedpoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam nadąsana jak ta 8miesięczna baba:O już od pierwszych chwil dzisiejszego dnia wiem, że to będzie dzień do bani:O macie dobry, łatwy przepis na gofry?znaczy ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini .. Weź przestań.. Myśl ma Siłę Sprawczą.. Jeśli chcesz, jedź za mnie do świrów, a ja Ci dzieci ogarnę.. Męża się nie podejmuję, bo odwykłam.. ;) Teściowej tym bardziej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja z ranka KAwę stawiam jeśli nie ma:) Się wypowiem alergicznie i zdrowotnie:) W alergie takie poważne nie wierzę. Mam kumpla, któreg dziecko jadło tylko banany, ziemniaka i żółtko przepiórcze przez rok. Wreszcie trafiili na dobrą choć kontrowersyjna alergolożkę, która się zaśmiało jak jej powiedzieli ze mlody ma alergię na jako. Powiedziała, że nie ma czegoś takiego. W tym wieku może być nietolerancja mleka i cytrusów. Mały po 3 miesiącach jadł już wszystko. Takt tylko pisze jako ciekawostke, bo wiadomo i dzieci indywidualne i matki a już lekarze to w ogóle. Co do wody, moja kumpela prowadzi badania na wodzie i wiecie ze ta z kranu ma więcej lub tyle samo minerałów co mineralna? (nie mówie źródlanej). I ja się tez staram odżywiać dobrze i nawet mi wychodzi chociaż mieso musze mezowi. I co z tego jak dwa tyg sie trzymam a potem meczyk i czipsy leżą i co ja mam zrobić wtedy. I się opycham jakbym nigdy nie widziała....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama: k. macie toster? ja: nie- spalił sie. mm: to dobrze. bo wam kupiłam... i wręcza mi....GOFROWNICĘ:D takim sposobem stałam sie szczęśliwym posiadaczem gofrownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kurcze nie ma ani jednego dobrego alergologa. dlatego z dzieckiem swoim ide do gastrologa. zaufanie mam wieksze wiesk- to co temu dzieciakowi bylo ze go cudownie uleczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofrrrryyyy! 0.5 kg maki,niepelna szkl cukru,5jaj,1 margaryna,proszek do pieczenia,2szkl wody.wode,make wymieszac,margarine rozpuscic,piane ubic,wszystko wymieszac.wychodza pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to dzien dybry! Swietowania ciag dalszy,starsze bachory zostaly uprowadzone do znajomych,Ojciec Wirgiliusz w pracy Bo pono maja placic potrojnie;) wiec rzadza pieniadza robi swoje;)a ja mam banian kawy z mlekiem skondensowanym,chceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, u nich było tak, że ona powiedziała im jak co podawac, w jakich ilościach kiedy itd. Dala im wyklad na temat ukł pokarmowego co gdzie sie wchłania i jak podawać, zeby było ok. Jedna sesja elocomu i antybiotyku na skóre, jak zlikwidowali raz plamy to już nie wróciły. Często to są zapalenia bakteryjne skóry, które się wzmagają przy podawaniu pokarmów niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×