Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nie bylo tak najgorzej,obylo sie bez zwyczajowej kapieli:) Chyba od tego przesiadywania w wannie mojej Zgadze skora na klacie sie luszczy I oblazi:/ chyba po mnie odziedziczyla fatalna kondycje.mi srednio dwa razy do roku zlazi jak z weza,a na ogol jest mocno wysuszona,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieśka- to trafili do fajnego lekarza. juz pisałam jak mnie szlag trafia, ze jak człowiekowi coś dolega, to zamiast isć do lekarza to zasiada przed komputerem, wertuje opinie, szuka cholera wie czego. Właśnie mi z młoda teoretycznie kazali iść do alergologa lub gastrologa . ale jak poczytłam opinie i pogadałam z ludźmi o alergologach to mi się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5jaj i cala maurgaryna..to dla armii calej chyba.max duzo... gofrownica fajna..ale nie marzylam nigdy, no chyba ze jako dziecko..ale wtedy bardziej urzadzenie do waty cukr mnie krecilo. a gdzie ogolne hip hip i zyczenia z okazji 8 miesiaca? baba porzucala szmatami i sie zrelaxowala troche, choc dziasel dzis jeszcze nie bylo albo takie marne.za pol h musze wyjsc..posilam sie nutella.........porazka ,nie?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparzyłam świeżą kawę. f. śpi. e. dyskutuje z baranami z łóżeczka. bossssssskie 5 minut dla mnie. a później muszę iść do roboty bo chata mi się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moja tez ma plamy. Ja mam taką pediatrę, która mi mówi, że to nie ma sensu szukać, bo przejdzie. Młodemu przeszło po 1,5 roku, je jogurty i nic mu nie jest. Ale robiłam tak, że co jakiś czas wprowadzałam jogurty itp. Robiłam przerwy jak były plamy. A jak plamy były nie po nabiale to nie zwracałam uwagi, smarowałam. Przeszło mu. W przypadku gdy dziecko ma już diete urozmaiconą, nie wiem jak wydedukować który pokarm uczula bo czasem plamy wychodzą też z opóźnieniem. Na szczęście pediatra mnie utwierdza w przekonaniu, że nie ma co przywiązywać tak dużej wagi do tego. To samo miała moja bratowa, jej trzy tyg corka miała wiecznie suche czerwone na twarzy. Odstawiła wszystko prawie, raz znikało, raz pojawiało sie. I tu też jedna sesja sterydowo-antybiotykowa na skore zalatwiła sprawe. W tym przypadku podejrzewam ze ja zarazili paciorkowcem w szpitalu, ob cala sprawa dziwna byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że co lekarz to inna opinia i cholery idzie dostać. Teraz siostra bada małą pod kątem wszystkich grzybów, pasozytów (mamy u nas ponoć dobrą babkę od tego), do tego robi wymazy z tych plam i jeszcze jakieś tam cuda na kiju. mam nadzieję, ze pomogą dziecku. bo ona już biedna nic nie może a jak zamoże to jest cała czerwona, wysuszona i plamiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wujek zawsze mi życzył 18 lat:O jak miałam 17 to mu wygarnęłam co o tym myślę:D powiedział, że życzy co roku JESZCZE 18. przemyślałam sobie i myślę, ze cała rodzina nam wymrze w 18 lat po śmierci wujka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. wstał.walczy z psicą. próbuje zagonić ją do swojego pokoju. upycha ją ostatnio w najciemniejszym kącie, zagradza wyjście i godzinami czytuje jej franklina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewno, to się nazywa ćwikłobus... Świniobus :D Moja szwagierka ze wsi tak mówi, to chyba wie, nieee..? ;) Odnośnik: PKSik w Dzień Targowy... :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×