Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

To nie legendy, to prawda. :o chrzestnej ziabowej synus zre. Pepti to przy tym delicja [paw pod krtania na wspomnienie] Ale - stwora tez pepti zarla bez mrugniecia od poczatku. Tyle, ze moj nabial jest bezkonkurencyjny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak wszystkie obłażą. Nowe, stare, każdej firmy :O Sprawność Jezusa rules :D Szkoda, że piwo się tak nie chce rozmnażać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mnie dziś zadziwiła- bo w prawdzie na raty- ale wciągnęła przed snem 240- a ostatnio- na żywo- 60 to maks. pakowałam w nią przez sen- bo zaczęła spadać na wadze i tylko przez sen łaskawie się dopychała. i mam nadzieję, ze powoli się rozepcha. coraz mniej ładuję na śpiocha, ale na niedojadanie nie możemy sobie pozwolić gdyż ciągnie sie za nią anemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Padł mi komp w pracy i utraciłam prawie wszytskie owoce moje pracy :( Ostatnią kopię robiłam sobie przezornie jesienią. Szkoda, ze nie byłam bardziej gorliwa :( I nie miałam czasu poczytać co u was, bo w domu to wcale nie zasiadam do kompa ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszę, ze nie musiałaś do Koluszek jechać :P Może być ptysiem, tylko do cukierni skoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, ze wszytskie dzieci tak mają? Moja młoda od niedawna mi deklaruje, ze od jutra już będzie po sobie sprzątać. A jak ją pytam nastepnego dnia kiedy posprzata to mówi - przecież mówiłam, ze od jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szufladki Ci Ziaba wywalila Polku????? A mnie kurwa z caaalej szafy:O:O:O O ja!!!!idzie zwariować z tym bachorem!!! Już szału dostaje!!!zaraz wszędzie gdzie sie da gwozdzie powbijam.ja sprzatam w jednym kacie a Ona robi rozpuzdziel w drugim!!! Nawet tego nie sprzatam---cholerna walka z wiatrakami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Mini, ze jakiś problem z jedzeniem małej wystąpił. Doczytam potem o co kaman. Czacha - witaj w klubie chujowych paznokci ;) Nienawidzę działąć na nowym sprzęcie. Nic mi nie działa tak jak dawniej i muszę się na nowo uczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z szufladki, tylko z szuflady mającej długość i głębokość łóżeczka, wypchanej całą masą ciuchów. Kiedyś tam miałam wszystko ładnie w kosteczkę złożone, teraz jest wielki kłąb, który zgarniam co wieczór i upycham nogą, żeby się domknęło :/ I, Dziczyzno - nie tylko z tej szuflady. Kwadrans po wypuszczeniu dziecka z łóżeczka, chałupa wygląda jak po rewizji :/ i tez tego nie sprzątam. Chodzę ostrożnie dookoła i nad tym, a na wieczór dopiero zgarniam w kłęby i chowam. I tak co dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam konto na fb i nie umiem w nim działać:( Opierałam się od zawsze wszelkim społecznościowym, ale mnie koleżanki przekonały, które mieszkają za granicą, ze to niby kontakt lepszy, zdjęcia można pokazywać itp. I po co mi to było?????? Nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez namawiaja na fejsbuka,ale...doba by musiala chyba 50 godz trwac zeby to wszystko poobrabiac.wystarczy ze kiedys w wielkim podnieceniu na nk sie zapisalam,I teraz tam wisze I podzsdku nie zrobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie trochę też, dlatego wybywam za granicę na parę dni ;) Ale pamiętam jaka była radocha jak dostaliśmy euro :D I w sumie to ja kibicuję, bo mnie każda rywalizacja wciąga. Idziemy oglądać mecz w grupie, więc atmosfera się podkręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od rana nerwowe podniecenie.u moich testosteron chyba zaczyna szalec:p nawet byl plan jechania na stadion gdzie na telebimach ma byc mecz pusxczany,ale przy tej parszywej pogodzie to lepiej w domu pod kolderka:D Ja tam jestem,moze nie anty,ale zadna ze mnie zwolenniczka pilki.ale Mlodszy przylecisl z rana i"Mamo w BBC mowil ten pan,ze nasi maja duze szanse!!!":D:D No nadzieja jest,poki graja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×