Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

no ja myślę, że dawno nie było tak dużych oczekiwań wobec naszych jak teraz ;) Mimo wszytsko trzymam kciuki :) A teraz uciekam juz do domu odzyskiwać dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :-) Jak się macie? Dziś POLSKA gra !! I wbrew pozorom najbardziej trzymam kciuki za siatkarzy :D Ja mam konto na fejsie, ale głównie by utrzymywać kontakt z laskami z takiego forum gazetowego, z którego nas wyrzucono za krnąbność i nie podpisywanie listy obecności :D Nie siedzę tam jakoś długo, jedynie wtedy jak faktycznie mam czas. Nie wstawiam zdjęć, bo i po co :) Dlaczego, powiedzcie mi dlaczego tak ważną sprawą dla wszystkich jest to czy zamierzam iść do pracy ? Normalnie kurwicy można dostać. Jest jedne z pierwszych pytań, które pada i które mnie rozpierdala. No wkurza mnie to okropnie. A już teksty typu "powinnaś iść do pracy, bo w domu z dzieckiem odziczejesz a z młodego maminsynka zrobisz" mnie rozwalają najbardziej. Nieważne, że dziecka z kim zostawić nie mam a na niańkę czy rywatny żłobek mnie nie stać. Przecież jak się chce to sie da i wymyślam bo mi się nie chce po prostu. Wrr... Zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziczyzno - pono w BeBeCe to przede wszystkim mówili jaka to dzicz na stadionach w polszcze. A angolskich kibiców przestrzegają przed polskimi rasistami, nazistami i innymi -stami. Hahahah, jakby "goście" z wielkiej brytfanii mieli wszyscy maniery swej królowej i wogóle, ale to wogóle nie nadużywali alkoholu i co za tym idzie nie robili bydła, wcale a wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oni zawsze się doczepiają jeśli mogą, tak jak teraz jakaś afera z Holandią, co to zapowiedziała, że zejdzie z boiska jak kibice coś niefajnego będą się drzeć jak na treningu otwartym. Ja to na to wsyzstko leję, głową muru się nie przebije. Każdy ma rozum w końcu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tak tak!:) Przestrzegaja bardzo przed Polska dzicza:D I wogole to najlepiej nie jechac:) A w UK to wogole ale to wogole nie ma"stow"sami kochajacy inne narodowosci:D Ludzie wszedzie sa tacy Sami,ot co:) Witaj Funiczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiczek przydreptał z zupą ogórkową, będą jeszcze naleśniki, zwłaszcza dla starego, przez którego zupa przelatuje ot tak, ale młody też pewnie chętnie się poczęstuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba ocipieję :O Panowie rozpierdalacze mieli dziś zakończyć pracę. Ponieważ mąż nie chciał już brać urlopu, poprosił ich, by przyszli o 15. Rano szedł na spacer z psami, a ci kretyni wychylają się z okna u sąsiadów i pytają, czy mogą przyjść :O Mąż im na to spokojnie, że nie, bo on idzie do pracy, i że umawiali się przecież na 15. Zgadnijcie, kto stoi pod moimi drzwiami od 11 i CO DWADZIEŚCIA MINUT WALI W DZWONEK? Zastanawiam się właśnie, kim ich poszczuć. Najgłupszym z moich psów, czy Serdello Potworro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ich nie szczuj tylko strasz:D niech czuja nieustannie na plecach wzrok Serdello I oddech psa(albo na odwro):D Jeszcze TYLKO godzina I tatus przyjezdza po 2/5 dzieci:D gore ogarnelam,na dole Sodoma z Gomora:/ Relaksuje sie myjac Gary I niszczac paznokcie:D niech biedna zmywara odsapnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym obiadku zdecydowanie bardziej zabójczy jest oddech Serdello :D A w ogóle to muszę się Wam pochwalić, jakie mam czadowe Serdello :D Jak miała 9 miesięcy, zabrałam ją na plac zabaw - pierwszy raz na huśtawce, na karuzeli. Posadziłam ją też na chwilę w piaskownicy, ale nie bardzo wiedziała, co ma robić z tym piachem, więc stwierdziłam, że czas wracać do domu. W piaskownicy był też tak na oko 3-letni chłopczyk, strasznie wkurwiający, rozwydrzony gówniarz. W pewnej chwili podszedł do mojego siedzącego w piasku Serdello i kopnął ją w ramię :O Mnie na sekundę zatkało, bo nie wiedziałam, czy przyjebać gówniarzowi, czy jego mającej wszystko w dupie mamuśce, a co zrobiła moja córa? Padniecie - sama bym nie uwierzyła, gdybym tego nie widziała :D Najpierw spojrzała na chłopczyka z miną "pojebało cię, przygłupie?", potem spokojnie przeniosła wzrok na widniejący na jej bluzeczce ślad po brudnym bucie, flegmatycznie otrzepała błoto z rękawka, a potem pochyliła się do przodu, chwyciła chłopczyka za nogawkę i szarpnęła do siebie. Smarkacz padł na plecy jak długi, a Serdello ze spokojem przeraczkowało od jego stóp do twarzy i przywaliło mu z otwartej w nos :D 9-miesięczny niemowlak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobre Czaszunia:D Serdello chyba w genach po mamci przejela te zdolnosci zachowawcze:P Bo wogole dziewczynki(nie obrazajac chlopcow)sa bardziej ogarniete.moja tez braci leje bez opamietania:O I ogolnie-boja sie Jej:) a znow ma kolege miesiac starszego ale dwa razy wiekszego I z nim tez swietnie sobie radzi.a jak nie moze to ucieka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahhahaah to teraz panów rozpierdalaczy by chyba przewlokła po kolei dookoła kwartału XD strach myśleć co bedzie jak będzie miała 9 lat XD a baj de łej - jak tamten szczyl zaczął wyć (bo zapewne zaczął) to mamuśka pewnie z ryjem przyleciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gorzej - nawet łba znad komórki nie podniosła :O W sumie żal dzieciaka, bez przyczyny nic się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - miała/ma któraś z Was żelowe paznokcie? Moja siostra planowała i zrobiła, ale ona mieszka z grubsza tam, gdzie Sarna (chyba bardziej na północ), to jakieś Tajwańce to wykonują.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego, powiedzcie mi dlaczego tak ważną sprawą dla wszystkich jest to czy zamierzam iść do pracy ? Normalnie k**wicy można dostać. Jest jedne z pierwszych pytań, które pada i które mnie rozpie**ala. No wkurza mnie to okropnie(..) Nieważne, że dziecka z kim zostawić nie mam a na niańkę czy prywatny żłobek mnie nie stać. Przecież jak się chce to sie da i wymyślam bo mi się nie chce po prostu. Wrr... Funny - odrzeknij spokojnie, ze masz koleżankę, która spędziła z dziećmi 8 lat na urlopach wych, bo jedni dziadkowie daleko, a druga babcia miała lepszy plan na własną emeryturę, niż bawienie wnuków :D A oboje z mężem nie byli w stanie zarobić na panią opiekunkę dla dwójki a potem trójki pociech plus dojazd żony do pracy poza miejscem zamieszkania :P Tzn - takaż pensja plus dojazd do roboty równało się prawie miesięcznym poborom matki dzieciom.. :D Nie musisz dodawać, że wracała na chwilę 2 razy dla zdrowia psychicznego, utrzymania kontaktu z zawodem oraz poprawy miesiecznego dochodu, od którego naliczano potem macierzyński.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zaraz zaczne strzelac!!! Chuj mnie obchodzi ten zasrany mecz, lache klade na to cale ełro, a wielka jest jak stadion narodowy! Mnie interesuje uspanie dziecka, a tu idioci z trabami lazą pod oknem i trabia. Szkoda ze kartofle mi sie skonczyly, bo bym w nich rzucala. PIERDOLE EŁRO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się, kurwa, z pierdoleniem Euro. Wysłałam męża z Serdello na duże zakupy, bo muszę posprzątać po robotnikach (ładnie wszystko zrobili, nawet pozamiatali, ale został wszędzie taki paskudny, lepki pył, który kurwa nie chce zejść). I kurwa nawet okna nie mogę otworzyć, żeby przewietrzyć, bo bydło drze mordy jak nienormalne. Zamiast siedzieć w domu i oglądać, to ci łażą po ulicach, śpiewają, chleją, trąbią, krzyczą... :O :O :O Do tego boję się, że jakaś taka grupka zaczepi mojego męża (a on z tych dobrych, łagodnych, widzących świat na różowo, jak mu ktoś przyjebie, to drugi policzek nadstawi...) i Serdelcia, wydzwaniam do nich co 5 sekund jak nienormalna kwoka :O Bolą mnie znów nogi, kręgosłup i wszystkie mięśnie, bo przy okazji sprzątania po robotnikach postanowiłam umyć wszystkie podłogi, sanitariaty, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego, powiedzcie mi dlaczego tak ważną sprawą dla wszystkich jest to czy zamierzam iść do pracy ? Normalnie k**wicy można dostać." Tak samo ważną, jak to, czy karmię piersią, czy poród mnie bolał :O, kiedy będzie drugie dziecko, jak nam się powodzi finansowo, itd. Dlaczego? Bo ludzie są pojebani, nietaktowni, bez wyobraźni, nie mają swojego życia i chcą żyć cudzym, chcą się wszędzie wjebać z "dobrymi" radami... W zależności od stopnia zażyłości z tymi ludźmi można wyśmiać, przemilczeć, odburknąć coś po chamsku, albo zabić ciętą ripostą. Sama się tego ciągle uczę, bo na ogół mnie zatyka, jak ktoś bezczelnie wpierdala się w moje intymne sprawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ch*j mnie obchodzi ten zasrany mecz, lache klade na to cale ełro, a wielka jest jak stadion narodowy! " Ja mam nadgniłe pomidorce.. Ale nie rzucam ;) Zmiękłam, jak 4 godziny temu szłam se z 6-cioma torbami zakupów z targu a 2óch panów w tematycznych biało-czerwonych koszulkach, rodem ze Świdnicy mnie zagadnęło: Co Pani sądzi o Euro..? :) Yyyyy... :D To żem rzekła, że tyle sądzę, żem sie wyniesła z Centruma na Dalekie Obrzeża, bo mi szczają w bramie przechodniej i drą ryje and wuwuzele od wczoraj.. :D A oni się Zdziwili i powiedzieli, że w Świdnicy to Kultura jest.. Spokojnie i godnie obchodzą.. :) Pokiwali my se głowami, potem im wskazałam drogę na Ulicę Świdnicką (nawet skrótu nie chcieli przez me podwórko) i rozstalismy się w obopólnej zgodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie eksploduję ;) Zamknęłam i zaszczelniłam okna i cierpliwie puszczam kolejne pełne łomoczące o kafle kuchni pralencje.. ;) Bo dziecko jedzie na Zieloną Szkołę Góralską w poniedziałek :) ..A Maszynę Pralniczą mam przedpotopową, choć Boscha i nieźle daje w dyszel akustycznie.. Normalnie Metallica się chowa.. :D To i nie słyszę rejwachu za oknami.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funny- nie przejmuj się idiotami. JA zawsze mówię, że jedyne czego żałuję to właśnie tego, że poszłam do pracy. I niech mi wytykają od matków polków! Nie wnikam dlaczego tY nie idziesz- to z pewnością Twój a nie innych interes. Niech się nietaktowne wpierdalacze bujają. nienawidzę wszelkiego wtrącactwa w wychowanie Ja dzisiaj niedomagam. Łeb mi rozsadza, alergia przyatakowała, po prostu nie żyję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×