Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a kopie? bo moja poprzednia pralka kopała, szczególnie lubiła w szyję, jak myłam odłogę za kiblem, menda złośliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ministrant skąd to wzięłaś o pokrzywie? bo ja taki tekst pisałam :d jakieś 3mce temu :) mój gryzak poszedł spać ze złości bo zabrałam mu plansze do gry, które niszczył :( on ma typowy bunt 2latka :D starszak taki nie był a co do lebiody to starszy wykazuje takie skłonności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się najstarsze maja uuuu i jeszcze takie lebiody;) wystarczy na mnie popatrzeć;p drugie to zadziory a trzecie Samo Zllllooooo:) Witaj dawno nieobecna Gryzeldo!!he he!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie mój tekst, ale te jak raz pisałam rzetelnie dla money.pl natomiast to że młodsze są zadziorne to chyba standard :) ale moim zdaniem to bardzo pożądany kierunek bo sobie dadzą radę w życiu, tylko czasami to przegięcie tak jak mój gryzie do krwi :( wstyd mnie wchodzić do żłobka, tylko dziwie się tez co on za dzieci ma w tym żlobku że mu wpieprz nie potrafią dać, tam chyba same jakieś lebiody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pierwsze było wyrywne, a drugie lebioda :D pata nawet nie musiała gryźć, wystarczyło, że stanęła, spojrzała i warknęła, zaraz się pusto robiło :D w przedszkolu była o rok młodsza, ale o głowę wyższa od wszystkich, więc nawet nie musiała rękoczynów wprowadzać to spojrzenie jej się przydaje do pacyfikacji pijaczków z Golęcina w tramwaju :D ostatnio wracała, siedziała sobie a dwóch młodzieniaszków jakieś podśmiechujki do niej robili powoli się wkurwiała, dla nich było zabawne, dopóki nie wstała, okazało się, że sięgają jej do ramienia :D spojrzała tym swoim zlym wzrokiem, natężyła mięśnie i panowie szybko odeszli w drugi koniec tramwaju.. :D ja to byłam gigant, jak mnie ktoś wkurzył, to od razu biłam, chłopaków też, w 1 klasie podstawówki wybiłam kumplowi 2 przednie zęby, bo chcial przede mną do klasy wejśc, ale to był największy łobuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj starszy robi wrazenie postura i tylko tym :d a mlodszy taki przecietniak wrecz drobny za to ma sposoby na wiekszych i starszych tez, a taki wydaje sie slodziutki blondasek :/ niestety on jest identyczny jak ja :( ostatnio go przyuwazylam jak dzre gazety i patroszy miski identycznie jak ja w dziecinstwie, sama to pamietam, ladnei rysuje ponad przecietna podobnie jak ja w jego wieku, no i to wkurwianie sie ma identyczne jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byly smutne i przykre dwa dni oraz smutna i przykra noc w srodku. Doprowadzily do nastepujacych odkryc: -dziecko jest w stanie zaakceptowac fakt zepsutych cycy -dziecko jest w stanie zasnac bez cycy -dziecko jest w stanie najesc sie innych rzeczy w zwiazku z brakiem dostepu do cycy. -dziecko, jak rowniez jego rodzicielka, sa znacznie szczesliwsze gdy cycy nie sa zepsute. Powyzsze odkrycia sklonily mnie do zmiany zdania i podjecia postanowien nastepujacych: -wypchania stwora cyckiem do wypeku -zaklejania cyckow na dzien, w tym usypiania w dzien bez cyckow -obowiazkowego picia mleka m z butelki przed snem No bo na diabla tak sie spinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się nie spinaj, jak wam z tym źle a nie lepiej zostawić cycy przed spaniem? takie wieczorne cycowanie to najprzyjemniejsze chyba jest i pożyteczne a dziecko tylko raz jest małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tego względu kładę się z młodym do spania nie, żeby on nie umaił sam zasnąć, bo bez problemu ale fajnie jest tak z nim razem poleżeć, przytulić sie, pogadać, co się dzisiaj zdarzyło, posluchać jego sekretów :) za chwilę bedzie miał swoje życie i nie będzie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przed spaniem cycy, jednak poprzedzone mlekiem z butelki. Chocby jakies male ilosci, ale zeby pila. No bo ostatnio jak mialam ciote to mi wisialy puste flaki, a ona butli nie, zupy nie, kaszy nie... To o jedzenie sie wszystko rozbija. Ja chce, zeby jadla wiecej wszystkiego innego, a ona cycki. Na takie duze dziecko to ja juz nie dam rady na caly dzien mleka narobic, niestety. A ona ci zje trzy lyzeczki kaszki i z krzeselka ucieka, a za 10 minut mi sie do bluzki dobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to daj Jej czas,z głodu nie umrze,zglodnieje to zje wszystko co dasz,nic na sile.a w tym wieku to przecież to z cycka nic cudownego nie leci;to bardziej"lek na całe zło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często to my,matki,nakrecamy się tak z tym jedzeniem.bo dziecko musi zjeść bo inaczej to nie wiem,co najmniej zachoruje.a dziecko nie da się zaglodzic,Młoda ostatnio mi prawie nic nie je przez te zeby,ale jak Ja zassie to przychodzi i mówi-mniam,mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dziecko się nie zagłodzi ale... mój młody w sumie lubi jeść ale nie ma na to czasu. jak nie pogonię- to nie zje. kiedyś chciałam go przetrzymać i praktycznie przestał jeść. gryz czy dwa i koniec. żołądek mu się skurczył na amen. więc teraz stawiam mu zupę i gonię. jak widzę że jest pełen to się nie pastwię. ale pół porcji przynajmniej to wymagam bo wiem że to jest człowiek który ma napęd z automatu i może żyć powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma tak się przejmuje jedzeniem swojego syna:O matko,on miesiąc starszy od Mojej a jeszcze z tydzień temu nie przesypial nocy żeby nie wypić 3 butelek mleka:O Ja tez mam czasem fazy,ale staram się sama siebie stopowac.w Pierwszego tak wciskalam,Bo normy Musial wyjesc:O dluuuugo buoy klopoty z Jego jedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×