Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja się na prowokacjach nie znam, przynajmniej nie na takich ;) Imbirowa - co u młodzieży? Jak Gniewny? Coś jeszcze chciałam napisac, ale lampka wina mi towarzyszy i zapomniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga ja nie znam czekoladek kibica, a brzmią pysznie :) Od jutra rzucam, bo musze zgubić nadwyżkę pourlopową. Półkownik - jak egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się Ministrowo znam tylko na zwykłych mlekach :O ale pewnie decyzję już podjęłaś bo po 20-tej już jest. A dzięki Czerwona. Gniewny zdobył nową umiejętność. Umie walić grzechotką w podłogę. Jak leży na środku maty i wali nią w matę to nie jest tak fajnie bo decybele za małe więc jakimś cudem przemieszcza się na sam brzeg maty i wtedy jest fajnie bo głośno. Ponadto jak sądzę przypadkiem wychodzi mu maaa maaaa i baaa baaa. Przypadkiem bo nie sądzę, że to zamierzone. Zuza 9 czerwca skończyła 7 lat i oświadczyła, że mam jej stanik kupić :O Wiecie po ile u Was stoją działki rekreacyjne? takie wiecie z jakąś altaną, żeby sobie popołudniami i w łikendy czas spędzać. Stary dzisiaj zadzwonił w trzy miejsca i ceny mi w gardle do teraz stoją. 50, 35 i 23 tysiące :O Ja pierdzielę w miejscowości mojej matki ludzie działki oddają za darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orientacje tylko w budowlanych i to w moim regionie. Zuza jest boska :D A Gniewny niewiarygodnie sprawny. Jak dla mnie zatrzymal się na etapie chwili po porodzie. Czy tylko czyjeś dzieci tak szybko rosną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to mnie złapała kurwa loszwa vel rwa kulszowa. Wstac dziś nie mogła :( Gdyby nie ketonal, który młody dostał po wypadku to bym dziś leżała cały dzien. No ale u nas jest tak, ze rodzina umiera z głodu jak mnie brakuje, wiec musiałam się podźwignąć. W dodatku u nas teraz wykończeniówka się zaczęła, więc trzeba kupowac kafel, podłogi itp. A łikend najlepszy czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwa kulszowa to chujowizna. Dobrze, że ketonal pomógł bo ja kiedyś na zastrzykach wylądowałam :O Gniewny skończył 18 tego pół roku :D Nooo właśnie to flacha się należy no nie? szkoda, że dzisiaj niedziela. A najszybciej jakie dzieci rosną? CUDZE ofkors :D Szybko idziecie z tą budową. Trza na parapetówę zacząć zbierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona - czekoladki, jak czekoladki.. Te niebieskie piłki za słodkie.. Czerwone takie sobie. Ale wyczaiłam zielone.. orzechowe.. Mrrrrrrauuu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj 4 piwa przeszły obok :O Miałam talony z roboty z okazji naszego regionalnego święta na piwo, grochówkę, kiełbachę z grilla, karkówę i inne specjały ale Stary pracoholik polazł do roboty i wrócił o 19-tej. A o tej godzinie to młody do spania się szykuje więc na festyn nie poszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbir - teraz taka technologia, ze da się lecieć :P No ale kasy nie starczy niestety. Wprowadzimy się do niezbędnego minimum, - kuchnia, podłogi, częściowo łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×