Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość dziewczyny pomóżcie
wczoraj zrobiłam test owulacyjny, wyszła druga kreska ale jaśniejsza od testowej, więc czy jak się dziś wieczorem poseksimy, czy mam szanse a ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomóżcie
Gryzelda, pewnie ty już masz to za sobą, wiec może podpowiesz coś od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły topik....
niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam. my szliśmy na żywioł;) głoduję bo ostatnio co zeżrę to mnie mdli:O więc sobie głodówkę odwalę może pomoże młodej wyszła alergia na kurczaka, indyka, dorsza i truskawki:( mleka jej nie dali bo ma katar i nie nadaje się do obserwacji. jutro idziemy jeszcze na jakieś plastry i tak nam cały tydzień upłynie na rozmaite testy alergiczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Podstawiam dzioba pod baniaczek z kawą. Wczoraj bywszy na zielonej trawce z dziecięciem :) ależ się nahasała :D Ale to chyba następne dziecko z bateryjkami O.o Ja padłam jak przecinak po powrocie, a ona jeszcze by szalała do północy, albo i lepiej. Czy któraś z was zna się na wypadkach przy pracy? Dwa tygodnie temu stary się w robocie walnął w ten gnatek, co po zewnętrznej stronie nadgarstka wystaje. Trochę mu spuchło, trochę bolało, smarował altacetem i zakręcał w elastyczny bandaż i koooooooonał :O w końcu w sobotę go na kopach wyniosłam na ostry urazowy i wrócił z gipsem i zwolnieniem na trzy tygodnie, bo okazało, że taki mały gnacik w nadgarstku mu pękł :/ no i teraz kona jeszcze bardziej niż konał :/ bo teraz ma taki malowniczy gips, który dobitnie pokazuje, jaki jest umierający :/ Ja z nim ocipieję przez trzy tygodnie!!!!!!!!!!! No i w związku ze starego piknikiem na ostrym, na egzaminy popołudniowe nie dotarłam :/ Ale to zerówki były, więc nic sie nie stało. Przynajmniej się dowiedziałam, jak wyglądały, bo po tym panu profesoru to nie wiadomo czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje :) Z wypadkiem to jest tak, ze trzeba go zgłosić w firmie do bhp-owca. On spisuje protokół, który potem służy do wypłaty zwolnienia lekarskiego w wysokości 100% (normalnie jest 80) i do odszkodowania wypłacanego przez ZUS. Dodatkowo trzeba mieć papier z placówki zdrowotnej, która udzielała pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno, to jest sprawa opisu zdarzenia przez bhpowca. W razie czego są jacyś świadkowie wypadku, którzy będą zeznawać? Chodzi o spisanie ich w tym protokole. ZUS później już ich nie ciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwieńcu- żadnymi krechami interesować się nie będę. jeśli byłabym w ciąży to mozna powiedzieć że byłaby to wpadka z hukiem:O ale a jestem zwykle płodna wtedy, kiedy mam na to ochotę. a teraz ochoty nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź jak kto woli :teściowa zawsze świeci swym jasnym światłem nad życiem swego dziecia i jego partnerki. kreska na teście zaś przyćmiewa jej blask- stąd też wielle nieporozumień z tym osobnikiem po narodzinach pierworodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×