Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Zakładam sobie ogródek na parapecie. będę miała szczypior, koperek, natkę,bazylię i jeszcze coś wymyślę. Zawsze chciałam mieć świeże zielsko pod ręką i moje marzenia w końcu się spełnią Moje dzieci od rana nie dadzą mi nic zrobić i nawet teraz po swojemu dokazują. Tzn. Święty z poślizgiem szykował się do spania i przyuważył "Dżunglę" w tv. Ubłagał nas i teraz nie ma już zamiaru spać. A królowa się obudziła. Konwersuje ze swoim smokiem:O ale jest nadzieja że padnie sama z siebie bo czasem to się przydarza. Ale trzeba przyznać że jacyś niesubordynowani oni dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 12 lat nagabywał i żaden nikt się nim nie zainteresował. Sprowadzał sobie dziewczynki, obmacywał i rozbierał ale wszyscy mieli to głęboko gdzieś:O Noż krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam dziś przypadkiem (a właściwie: zostałam spotkana.. a raczej: złapana od tyłu na przejściu dla pieszych..) swojego nietakdawnego faceta. Dość dziwne uczucie.. Dobrze że stać mnie było na refleksję: o matko.. co ja takiego w nim zobaczyłam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było zielone i powiedział nawet:" nie będę cię zatrzymywał", ale ja, ciekawska, zawróciłam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ja zrobię, że z równolatkiem byłam ostatnio w liceum.. Potem mnie już tacy nie chcieli.. :( On tylko dlatego, że wiedział, że chodzę do III klasy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chciał zatrzymywać to po co zaczepiał?? Zrozum tu faceta :D Właśnie.. :D Jak w tym kawale: "Nie.. Mężczyzn Nie Rozumiem.." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nabrała takiej tendencji.. ;) Nie z mojej strony.. :P Marzę o siwym albo łysym :classic_cool:, statecznym kochanku.. :P :D :Pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań. w Twoim wieku znalezienie starszego kochanka grozi seksem na wiagrze Dzięki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×