Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Uwazam, ze czereski powinny byc, niczym kartofle, dostepne w sprzedazy przez caly rok. Ja także.. Mniam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ciotki na działce już od 2óch tygodni wabią pychotą.. Tyle że od tygodnia szpaki je dorwały.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to przeca niedługo będę niedaleczko.. Miałam zostawić Wiesi namiary.. Ale w sumie mój nr się gdzieś błąka u wiedźm.. Zostawiony na okolicznost' pręgierza i koncertu George'a.. Napiszę tylko daty. Ale odpowiedziałam już tu Dyni, to wiecie. A teraz w Strefie K był koncert Duran- Duran... dopiero co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba z całej rodziny najbardziej nie lubi franklina ;) Dlaczego? Sympatyczny obojnak.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak też :) Ale to pamiętam,z ę zeszłego lata też się razem zajadałyśmy. Ale ktos tu u nas nie lubił, tylko nie pamiętam kto. Boli mnie brzuch, a nic złego nie zjadłam. No ale moze tabletki tak na mnie podziałały, bo biorę jakiś syf. Próbuję zajeśc ten ból, ale nie przechodzi. Moze zła metoda>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos wycedzonego "spierdalaj" to właśnie mi dziś koleżanka opowiedziała fajną \historię. Podczas rozmowy na skajpie ze swoją toksyczną matką straciły częściowo łączność, tzn matka była widoczna i słyszalna, a koleżanka dla niej nie. No i koleżanka mówi do niej "wreszcie ci powiem w oczy - spierdalaj" z radością na ustach. Tylko, ze w tej chwili łaczność wróciła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie zła:D Mnie też ostatnio bolało i mdliło. i to prawdopodobnie był wirus. bo teraz inne bliskie mi członki mają to samo. więc może i do Was dotarło Wiem właśnie, że ktoś nam na ten nasz bób nosem kręcił. Nie rozumiem takiej postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nich emocji aż nadto, od wielu lat :D Moze faktycznie u mnie to wirus jakiś. Jeszcze nigdy nie miałam żołądkowego. Właśnie się dowiedziałam, ze przez 2 dni nie będzie u nas ciepłej wody, bo coć tam konserwują. Nie cierpię tego! No ale moze mi prąd w zamian za to poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zyczę Tobie. nic przyjemnego. Ja też na wirusy żołądkowe nie zapadam. Albo lekko przechodzą. Kuzynka teraz miała takiego że wymiotowała. ja i moja mama jesteśmy mocne sztuki to na mdłosciach się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam właśnie uwagę o jakimś kolejnym księciu zboczeńcu:OTen świat schodzi na psy. Ostatnio wiadomości włączyć nie można, żeby się człowiek nie zirytował, żeby mu ręce nie opadły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×